Letní dovolená v Čechách s děckem. Kam?

luccinkav
23. lis 2007

Ahoj maminky.Prosím poraďte nějakou pěknou dovolenou cenově dostupnou u rybníčka,přehrady tady v Čechách .Děkuji 😉

zavrelka
15. dub 2012

Hola holá, pokud v ČR, tak doporučuji Ubytujsevjizerkach tecka cz/dovolena-s-detmi/
Sice tam nevaří ale máte tam možnost uvařit si v moderní kuchyni se vším co potřebujete.
Chata má nádherný výhled do hor a velký pozemek s houpačku a dětským domečkem. Všude klídek a spousta možností pro výlety do přírody. 🙂
Zaměřují se na rodiny s dětmi a různá setkání

adefree
16. dub 2012

Ahoj mi jsme byli tady s rodinkou www penzion-padrtuv-mlyn cz/ nebylo to špatné....A kamarádka si moc chválila tohle www stanskymlyn cz/ byly tam s dalšíma kamarádka a dětma...

brusinka.pusinka
18. dub 2012

my letos razíme sem 🙂 momentálně dostavuí a vylepšují dětské hřiště.-) už se tam moc moc těšíme🙂 www penzion-cesky-raj cz/

katkastrykova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majda_lena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
iveta107
18. dub 2012

Ahoj, letos vyrážíme na Máchovo jezero, můžete mě doporučit v okolí nějaké pěkné ubytování?A tohle odbočuje trochu od tématu, ale založila jsem novou diskuzi a nikdo mě neodpověděl, ráda bych jen věděla jestli Bezděz, Kokořín a Prachovské skály jsou dostupné s golfovým kočárkem?Budu moc ráda když mě konečně někdo odpoví, díky 😉

pajik82
19. dub 2012

@iveta107 Ahoj, no co si pamatuju, tak Bezděz 100% ne - měli jsme co dělat nezlámat si nohy i bez kočárku, skákali jsme po velkých balvanech, Prachovské skály nevím a Kokořín by mohl jít, až k hradu se dá dojet autem, takže golfky to taky zvládnou 😎

iveta107
19. dub 2012

@pajik82 Díky konečně jsem se dočkala odpovědi 🙂 Na ten Bezděz bych se docela ráda podívala takže asi budeme muset sehnat nějaké nosítko.

yaninaa
29. dub 2012

Ahoj holky, super s dětmi v Čechách, to je v Adršpachu nebo třeba České Švýcarsko, tam je to obzvlášť hezké.. 🙂 . super nabídku jsem našla tady www region-tour cz/

lukash1
2. kvě 2012

Ahojda,

byli jsme s přítelkyní na super dovolené, kde mají i přímo animátory a ty se dětem věnovali celý den, až do večera. Bylo to víkend před velikonoci, takže se malovala vajíčka, dělaly se škrabošky zajíčků 🙂, byli jsme na zámku v Jičíně, starší se učili plést pomlázky.. Skvělá parta lidí, bylo nás něco přes 30 vč. dětí a náramně jsme si to užili. Teď s nimi pojedeme na Lipno 🙂 Koukal jsem, že jezdí i do Chorvatska, ale nám stačí tyhle prodloužené víkendy v Čechách 🙂 Tady můžete kouknout www ckelliot cz/

malcovka
8. kvě 2012

Maminky,prosím o nápad na dovolenou chci jet s klukama tady v čechách na týden a nemám ráda ty obrovské hotely.A taky nemám moc peněz.Trochu les,voda hřiště či bazén.díky

malcovka
9. kvě 2012

Maminky prosím nějak nemohu najít tu pravou dovolenou pro mé kluky 2 a 4 roky.Prosím o tip léto se blíží.

miraka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xlucka9
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
racatko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hlasil
19. črc 2012

Ahoj, tak my jsme letos vyrazili sem http podmonincem.cz/. Milý personál, pěkné ubytování, super herna pro děti, zahrada a ke všemu tam opravdu výborně vaří. Jediná nevýhoda podle mne - není to úplně vhodné pro děti, které už se plazí či lezou, ale nechodí, v pokojích a společných prostorách je dlažba a studí to. (Ale v zimě tam snad je podlahové topení, tak to by byla jiná...) V herně jsou samozřejmě na zemi koberce a puzzle. Takže po naší zkušenosti rozhodně doporučuji.

romjermi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bulinka
4. srp 2012

prosím nějaké pěkné ubytování na Lipenské přehradě vhodné pro malé děti? Kam jezdíme každoročně mají plně obsazeno ☹

xlucka9
4. srp 2012

@zuz11 ahojky chataslunecna.cz mame taky pulrocni miminko rada pokecam

xlucka9
4. srp 2012

@zuz11 ahojky chataslunecna.cz mame taky pulrocni miminko rada pokecam,40km je Zoo ve Dvore,prochazky s kocarkem..

monivo
23. led 2013

My byli loni v Jizerských horách - Bedřichov, penzion Horský dvůr. Zrovna dodělávali vnitřní hernu, venku mají hřiště, možnost svést se na koních, veškeré vybavení pro děti půjčují nebo je na pokoji. Jídlo taky dobré. http horskydvur.cz/ Hlavně je to v klidné části, není to u hlavní silnice. Již zmiňovaný penzion UKO (také v Bedřichově) je bohužel u hlavní silnice, což se mi nelíbí. A je to rozházené po více budovách.

ililina
23. led 2013

@iveta107 Prachovské skály rozhodně s kočárkem nedoporučuji. Ideální je nějaká krosna.

iveta107
23. led 2013

@ililina já už vím, loni jsme tam byli, nakonec to nebylo Máchovo jezero, ale Český ráj.Prachovské skály se skutečně nedají projít jinak než z nějakou krosnou nebo nosítkem.A vůbec i jiné trasy v Českém ráji jsou spíše vhodné na to nošení než na kočárek.Takže pro malé děti to tam vyloženě ideální není, ale když má tatínek dobrou fyzičku tak se to dá 🙂 Jinak na dovolenou je to moc pěkné místo, doporučuji 😉

iveta107
24. led 2013

no a letos hledáme něco kde se dají dělat výlety s kočárkem, takže spíš nějaká příroda, žádné zámky, hrady, muzea apod. a nějaké to koupání.Takže jestli máte někdo tip sem s ním 🙂

pavlinaroz
6. bře 2013

http://www ubytovanihrubaskala cz/ doporučuji. Je tam moc hezké okolí. Okolí penzionku vhodné pro malé děti. Klid,hřiště, pískoviště, posezení pro rodiče atd. Byli jsme tam moc spokojení

pavlinaroz
6. bře 2013

Hruboskalsko je vhodne a sjízdné i s kočárkem.

luckam2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
infopenzionuhradku
22. bře 2013

Dobrý den .

Rádi Vás přivítáme u nás na Jižní Moravě v Penzionu U Hrádku. 🙂 Máme vše pro malé děti a určitě je u nás co k vidění.
Děti rádi využívají velkou udržovanou zahradu s dětským hřištěm. Rodiče pak možnost posezení na terase uprostřed přírody Národního parku Podyjí. Jste u nás vždy vítáni. Andrea , Jan a Matyášek Řehořovi.

vlkovan
17. dub 2013

Ahoj, poradím, pojeďte k nám do Vlkova na třeboňsku. Máme tu krásné pískovny, lesy, cyklostezky bez aut a krásnej novej penzion velkou oplocenou zahradou, s hřištěm pro děti a vůbec vším, co malé děti chtějí a potřebuji. Pro rodiče pec a pípa emoticon Koukněte na www. vlkov.eu. Hodně k nám rodiny s dětmi jezdí a asi jsou spokojeni, protože se k nám vrací znovu a i s dalšími přáteli.

janneufuss
23. črc 2013

Můžu doporučit ubytování v apartmánu na Lipně i malými dětmi " vaření vlastní v plně vybaveném bytě"