Letní dovolená v Čechách s děckem. Kam?

luccinkav
23. lis 2007

Ahoj maminky.Prosím poraďte nějakou pěknou dovolenou cenově dostupnou u rybníčka,přehrady tady v Čechách .Děkuji 😉

copa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andelka
17. bře 2011

@copa to vypadá moc dobře 🙂

aajina
17. bře 2011

@andelka
my byli s dětma zde a spokojenost 🙂

copa
18. bře 2011

@aajina chybí nám tu odkaz 😉

aajina
18. bře 2011

@copa 😀 to jsem celá já 😀
tak na druhý pokus Penzionuanetky.eu

kaculawagnerova
25. bře 2011

ahoj holky, teda koukam tipu tady je my jsme loni byli ve sloupu v cechach s rocnim prckem v chatce s kuchyni,wc a koupelnou a bylo to uzasny.Letos jedem pod stan s mrnouskem do doks na tri dny a pak se jeste uvidi co dal.Ja mam dovolenou v cechach velice rada.A pak je jeste hezky v okoli brna Veverska bytiska

hancajaklova
28. bře 2011

Mohu poradit skvělý kemp, je v jižních Čechách, jmenuje se Frymburk. oblíbili jsme si to tam právě kvůli dětem, v Lipně se dá koupat přímo v kempu, navíc určitě oceníte hezké ceny a milý personál. Jako matka si také cením čistoty sprch a dalších zařízení, vybavení je také perfektní. Koukněte na Topcamping.cz a zkuste 😉

janulka21
9. dub 2011

Ahoj, chtěla bych Vás poprosit o info 🙂 Chtěli bysme v létě do nějaké chatové osady, nejlépe u rybníka a aby byla v chatičce aspon malá kuchynka. Do klasického campu se nám moc nechce. Díky za tipy 🙂

veruska007
10. dub 2011

Ahojte, taky bych chtěla typ: chtěli jsme původně k moři, ale čekáme v srpnu miminko a až do konce června budu na neschopence, tak nic. Tak bychom chtěli něco u vody (malý má 2 roky, vodu miluje, je velmi živý), prostě něco, aby se malý vyřádil a já mohla sedět nebo ležet a odpočívat.... se bojím, že měsíc před porodem budu ráda, že žiju.

kathule
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pkolin
5. kvě 2011

@katakax Dobrý den, zaujal nás penzion ve Vranově, můžete mi poslat nějaké bližší info, jaké to tam je, jaké je koupání, jak daleko atd. Děkuji Martina

hojda
11. kvě 2011

@kathule Komorník je super, tam jsme kempovali každý roky za mlada 😀

julca81
12. kvě 2011

Mohu doporučit Camping Buček nedaleko Prahy. Ideální pro rodinu s dětmi 🙂

lukas21
27. črc 2011

ahoj maminy,jsem osamocenej otec s dcerou 3roky a chceme nekam vyrazit na dovcu v čr. dej te prosim radu. dekuji Lukas a Tynka

lendam
11. srp 2011

@lukas21 Ahoj Lukáši, máš raději hory, vysočinu nebo vodu?

cherryann
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
carodejnice
21. zář 2011

Ahoj, nemáte nějaký tip na penzion v západních Čechách, kde by měli vnitřní hernu? Chceme jet v říjnu, tak aby si prckové vyhráli vevnitř.

hanaa22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andrea.ivf
18. lis 2011

Ahojda🙂
Neporadíte nějaký pěkný, levný penzionek s herničkou, tak pro 10-15 maminek s batolátky? Nejraději okolo dálnice D1 - Vysočina třeba, jsme z celé naší krásné vlasti 🙂 , tak abychom to měly dostupné všechny stejně 🙂

petraajirka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
infopenzionuhradku
23. pro 2011

@petraajirka Milí Kučerovi.Děkujeme za doporučení našeho penzionu.Spokojenost našich hostů nás samozřejmě zavazuje a motivuje k další práci.Ať Vám děti zdravě rostou a někdy se těšíme nashledanou.
Jan a Andrea Řehořovi Penzion U Hrádku

brusinka.pusinka
5. led 2012

@petraajirka
@infopenzionuhradku i My můžeme doporučit byli jsme v roce 2010 v srpnu a byli jsme navísost spokojeni užasný rodinný penzion s prímovou obsluhou a službami 😵

pajik82
18. led 2012

@pepibubu
Ahoj, prosím tě, vím, že už je to starý příspěvek, ale chtěla jsem se zeptat, jak jste byli spokojení na chatě Kačerov? Podle netu se mi zamlouvá, hledám letní dovču s ročním dítkem...

pepibubu
18. led 2012

@pajik82 Ahoj, spokojenost maximální, klidně tam jeď.

zuzana_bal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dckami
27. bře 2012

ahoj, já mohu všem rodinám s dětmi doporučit malou vísku Světlík s úžasným penzionem Obecná škola, je to na Lipně.

sanm
28. bře 2012

@pavlina05 Adršpašsko je nádherné! Vždycky mě dostane ta krásná příroda, hlavně třeba tady na fotkách http://www.kudyznudy.cz/Foto-a-video/Foto/Adrsp.... A tuším, že se tam točí hodně pohádek 🙂 Nepamatuji si přesné jméno, ale hrál tam Mádl a Tereza Voříšková....

sanm
28. bře 2012

@janulka21 a lokalita je jedno? Co okolí Máchova jezera? Je tam i klasický kemp, ale dál od rybníka jsou osamocené chatky, jen nevím jestli s kuchyňkou.

sanm
28. bře 2012

@lukas21 já většinou hledám tipy na kudyznudy, můžeš hledat podle regionů nebo třeba podle toho, co chcete dělat - jezdit na kole, poznávat apod.

blackpanther
Odpověď byla odstraněná
Zobraz