Letní dovolená v Čechách s děckem. Kam?

luccinkav
23. lis 2007

Ahoj maminky.Prosím poraďte nějakou pěknou dovolenou cenově dostupnou u rybníčka,přehrady tady v Čechách .Děkuji 😉

ina.b
26. lis 2007

Taky bych potřebovala nějaký tip 🙂

luccinkav
autor
26. lis 2007

Ahojky ino.b a nikdo nám tu ještě neporadil,co???? ☹ Tak budeme mít trpělivost a uvidíme.. 🙂 😉 GRATULUJI k Adélce🙂

musko
26. lis 2007

Čeladná - Beskydy - Penzion U Holubů. Robia aj vyslovene dovolenky pre rodiny s deťmi, víkendy pre mamičky s deťmi - je tam profesionálne postarané o deti a maminky majú trochu času pre seba - naozaj skvelé!!!

luccinkav
autor
27. lis 2007

Zdravím tě musko a moc moc děkujeme za tip....hned si to uložím a juknu na to na netu 😉

a.j.a.
5. led 2008

Ahoj Luci 😀 penzion U Holubů doporučuju 😉 my tam budeme mít v červnu svatbu 😀 😀 😀

Taky vymýšlím, jestli a kam bysme v létě vyrazili. Beskydy nejsou špatné nebo taky Červenohorské sedlo, tam je krásně, nebo někam k jihu...třeba Vranov, tam je taky nádherně, anebo někam ke Zlínu a můžeme spolu vyrážet na výlety 😀 a do ZOO 😀

papaya
30. led 2008

Ahoj holky oživuju téma, taky sháním nějaké tipy na penzion v ČR kam se dá jet s dětma (aby tam byly třeba nějaké prolejzačky,pískoviště...). díky 😉

linetka
3. únor 2008

Ahojky tak my byli loni na jaře na prodloužený víkend tady Elgordo tecka cz a moc se nám tam líbilo.Udělali jsme pár výletů ke skalám a zahráli si na horolezce malému se to moc líbilo. Bylo tam hodně rodin s dětmi i s kočárkama se dostali ke skalám.Parádní i s kolama a děti v sedačce.U penzionu menší rybník a camp určitě i pískoviště a prolezajdy by se tam našli ale my jsme spíš chodili na výlety.

Já hledám zase spíš nějakou chalupu pro víc lidí a dětí v Beskydech nebo i Jeseníky nebo Hostýnské vrchy.Nemáte nějakýho tipa 🙂

julinkama
14. bře 2008

Ahoj děvčata..děkuji za tipy..jsem za ně moc ráda....penzion u Holubů zní dobře😀.Ájo určitě se domluvíme....tedy doufám v to!

petule.h
25. dub 2008

ahoj Peklo, nebo Pension-majak, tam jsme byli a je to tam superr, jak vaření, tak okolí, autem zajedete do liberce do zoo, do jablonce, prostě v okolí je spoustu aktivit

mikca
27. dub 2008

Petule..tak penzion maják mě zaujal hooodně,tak jsem tam hned psala, ale bohužel v letních měsících už mají plno až někdy v září..ale našla jsem super penzionek , tam to zkusíme vypadá to tam super a volná místečka ještě nějaké mají Dumalois

zuz11
25. čer 2008

renousek • 59tt • Dnes v 10:07
Máte některá typ na tuzemskou dovolenou, vhodnou pro půlroční miminko? Díky 🙂

vendy01 • 1d • Dnes v 11:52
Ahoj, my se chystáme za měsíc ( to bude malýmu necelých 8 měsíců) na Moravu. Je to obec Kozov-hotel Valáškův Grunt. Hotel máme s plnou penzí (malýmu povezu hotový příkrmy), sociálka na pokoji, venkovní bazén, pěkný posezení venku. Taky je tu dost příležitostí na výletování. Sama jsem tam nikdy nebyla, ale známí si to moc pochvalovali. Mám prvního prcka a pojedem poprvé na dovču, tak jsem hrozně zvědavá 🙂 Přeju ti ať dobře vyberete!

jandaj
10. led 2009

Ahoj holky. Tak už plánujete letní dovolenou s prckama? My se chystáme, malýmu bude rok a tři měsíce, tak jsem zvědavá, jak to malej zvládne. Máte některá zkušenosti? Nepojedeme nikam k moři, ale jen tu po ČR 😉

tetris.ka
11. led 2009

Ahoj, tak nám bude v létě rok a půl a taky se chystáme, že někam vyrazíme. Opsala jsem si tu pár adres, co tu holky psaly a mrknu na to. Krom toho budu ráda za každý další tip na supr dovču někde u nás. Díky 🙂

mkr
20. únor 2009

ahoj, chtěli bysme sem do k nám na dovču, ale spíš na Šumavu nebo Jižní Čechy, chcem na kola s vozíkem, ale chtěla bych v penzionu hernu, tak jestli máte některá tip, tak budu jen ráda 🙂
co jsem objevila jinde http://www.permonik.eu/permonik.php

spetra
21. únor 2009

holky, taky začínám pátrat... poradte nějakou hezkou Šumavu.... 😉

katakax
25. únor 2009

Ahoj, mám několik tipů na dovolenou, jsou to penziony, kde jsme byli my v minulých letech s dětmi:
Relax.vranovnaddyji cz Vranov nad Dyjí
Penzionromantika cz jindřichohradecko
a tady jsme byli za známými na návštěvě:
Penzionagata.sweb cz Český Ráj
všechny weby jsou dost podrobné, ale kdyby vás zajímaly podrobnosti, tak ráda odppovím.
Doufám, že ijá najdu nějaký pěkný tip na letošní dovolenou.
Mějte se pěkně.
k.

pavlina05
27. únor 2009

TAk mě lákají ty Adršpachy. Penzion Permoník nebo Rusalka 🙂

schelinta
2. bře 2009

ahoj holky, zajímalo by mě s jak starým miminkem na dovolenou a kam, co všechno si můžeme dovolit s půl ročním mimnkem? někam k vodě asi nehrozí, co?

ilci
25. bře 2009

no, my plánujem spíš "túry"
prcek se samozřejmě ponese 🙂
zatím nás zaujalo přímbramsko, tak koukám po ubytování a pak Jeseník

tereska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mkr
23. dub 2009

ahoj, příští týden bysme chtěli jet na dovču, ale někam na Šumavu, akorát nemůžu nic pěknýho najít, chci hlavně, aby měli vevnitř her a polopenzi, prosím něco doporučte 🙂

bady81
24. dub 2009

ahoj mkr,
mám kontakt na penzion na Šumavě, kapacita 50lidí, uvnitř přímo hospůdka. Je to v Nových Hutích a mám kontakt akorát na mobil 721 001 266. Měli by mít i polopenzi, bez jídla mimo sezonu od 130,- Kč za osobu. Tak zkus a dej mi pak vědět.

Ahoj Bady81

bady81
24. dub 2009

www.sumava-volnycas tecka cz - tady je taky dobrý odkaz

barmborka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luccinkav
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mkr
3. kvě 2009

my teď byli tady a supr, moc krásný nikdo tam nebyl, vybavenost supr, vše nové, jídlo výborný, malé se tam moc líbilo, ale jela bych tam mimo sezónu, malá potřebuje klid na spaní a chodí spát v 7 to si neumím představit, kdyby tam byl někdo a nebylo tam ticho 🙂 Uko - mají vše k dispozici chůvičky postýlky nočníky i vaničku, fakt rodinný penzion.

pepibubu
5. kvě 2009

Ahoj holky, my pojedeme v září sem: Chatakacerov, pojedem s tchánovcema - kýžená příležitost, když budeme chtít být s H. chvilku sami 😀 Půjčují tam i dětský postýlky a kočárky, vypadá to krásně... Je to Šumava, tu máme moc rádi...

jenick
19. srp 2009

Ahoj, byly jsme před 2 týdny s dětma nyni v Krkonoších v Černém Dole. Na doporučení sestry jsme se ubytovali v pensionu Myslivna 160, který je trochu mimo centrum obce a všude kolem je krásná zeleň. Mají tam tedy psa, kočky a 2 koně - pes je docela velký, ale strašnej dobrák 🙂 Děti tam mají super vyžítí - vnitřní bazén (majitelka pensionu dělá plavání s dětmi) a jeden bazén venku. Prolejzačku, dětskej koutek... a i my jsme si tam dost odpočinuly... můžem jen doporučit. Eva a Honza

jitunkahk
27. dub 2010

Ahoj, v Peci pod Sněžkou doporučuji horský hotýlek Kladenka, mají tam skvělé zázemí pro děti, moc pěkné i s bazénem

andreasek82
28. dub 2010

holky, vsem mohu jedine doporucit chatu kačerov, kašperské hory - šumava.. super přístup k dětem i pejskům, skvělé jídlo, nově rekonstruované pokoje, nádherná příroda, fakt skvělé 🙂 a není tam draho 😉