Londýn s ročním dítětem

kunovskalenka
13. říj 2017

Dobrý večer, nemáte náhodou někdo zkušenost s letem do Londýna s dítětem? Malý má necelé dva roky, dneska jsem se dočetla na internetu, že pro přepravu z letiště do města busem musí mít dětskou sedačku s sebou. Víte o tom někdo něco? Máte zkušenost? Díky Lenka

terezapetrova
14. říj 2017

@kunovskalenka nějak si to neumím predstavit, jakoze povezete prazdnej kočár, a dítě bude vedle v dětské sedačce připoutáne na sedadle? Byla jsem v Londýně 2 roky (byt tehdy bezdětná) a toto jsem tedy neviděla. Ověřila bych znovu bud přímo u autobus společnosti nebo jeste asi lepe přímo na letisti. Na jakem letišti budete sedat? Z Heathrow do centra nejlépe metrem, ze Stansted tuším jde i vlak, Gatwick tam bych hadala.

somalicats
14. říj 2017

Z Heathrow, Stanstedu i Gatwicku se da do centra pohodlne dojet vlakem, z Heathrow i metrem, Luton nevim, odtamtud jsem letela jen jednou a vezli me tam znami autem. Ja tohle teda resila pred x lety a autosedacka byla v buse potreba pro dalkovy spoj (jak mi tenkrat psali), takze jsem nakonec cestovala vsude vlakem.

kunovskalenka
autor
15. říj 2017

Je to letiste Stansed a do Londyna Victoria, je fakt, ze je to skoro dve hodiny busem National expres... na houby je, ze uz jsem to zaplatila.. 😀

somalicats
15. říj 2017

No, koukam do jejich prepravnich podminek a sedacku pouze doporucuji, ale neni to povinnost. Takze muzes jet i bez ni. Jinak pro priste doporucuju vlak, na Kings Cross je za hodinu (je to kousek od Victoria Station).

shine2015
15. říj 2017

@somalicats přesně - vlak je ideál a třeba ve stansted sjede výtahem dolu z letiště a je na nádraží což je skvěle.....navíc je rychlejší a i pohodlný a muže dítě nechat v golfkach když bude chtít spát .... a ty vlaky tam jsou pohodlne a čisté ....

mitnik
16. říj 2017

Dobrý den, také uvedené nyní řeším. Nenašel by se tu někdo, kdo už jel z letiště Stanstad autobusem do centra Londýna s dítětem na klíně? Já už koupila jízdenky na autobus EasyBus a pak jsem zjistila, že vyžadují autosedačku. Tak nevím, co budu dělat. Sedačku si letadlem opravdu nevezmeme ☹

rebe
16. říj 2017

Letěla jsem na Stansted a jela vlakem, je to krásná a pohodlná cesta.

somalicats
16. říj 2017

@mitnik EasyBus bez autosedačky nevezme. Takže se obávám, že budeš muset vlakem.

kunovskalenka
autor
17. říj 2017

Holky mam kamaradku v Anglii, dneska odpoledne tam bude primo volat co a jak, tak van dam odpoledne vedet 😊

kunovskalenka
autor
17. říj 2017

Ahoj, takze oficialne sedacku mit nemusime. Listky jsem sice koupila pres Easybus, ale autobus NationalExpres.... a kazda tahle dopravni spolecnost ma sve podminky, proto ty zmatky...
Sedacka byt nemusi, pokud dite sedi na kline, myslim, ze do 23 mesicu nemusi mit svoje misto...tady vam posilam primo jejich odpoved:
Hi Pavlína, your infant will travel free. If you have allocated a seat, you will need to carry your own child seat to be attached to the coach seat. Your infant can travel on your lap if you wish.

kunovskalenka
autor
17. říj 2017

@mitnik kdy budete cestovat? 😊