Londýn - ubytování. Co doporučíte pro rodinu?

coxa
3. zář 2019

Ahoj, můžete mi někdo, prosím, doporučit ubytování pro rodinu v rozumném dosahu centra za rozumné peníze? Klidně se můžeme přepravovat hromadnou dopravou, jen ať tím nezabijeme půl dne... Předpokládám, že tam přespíme a zase půjdeme, ale vlastní koupelna je podmínkou. 🙂

julien9
3. zář 2019

Ahoj zkus aplikaci airbnb

coxa
autor
3. zář 2019

@julien9 díky za odpověď, ale já bych raději nějaké doporučení - osobní zkušenost někoho kdo byl a zkusil 😉

krasomilkazcech
3. zář 2019

@coxa řetězec hotelu Premier Inn. Vlastní opakovaná zkušenost na různých místech v Londýně.

krasomilkazcech
3. zář 2019

@krasomilkazcech napiš mi do IP představu o ceně, termín a lokalitu, kde byste chtěli bydlet/ pohybovat se, jak daleko od centra, a pokusím se ti najít nejvýhodnější hotel. Zítra.

krasomilkazcech
3. zář 2019

@coxa označila jsem omylem sebe

zelenaesmolda
3. zář 2019

@coxa
co jsou to rozumne penize?ubytovani v londyne je drahe,hlavne v sezone.kdybys mela nejake dotazy ohledne londyna napis mi zpravu,ziju tam 🙂

janik252
4. zář 2019

My byli přes booking v kensingtonu a mohu doporučit. Blízko metro a jednalo se zároveň i o stanici nočního metra,což se hodilo kvůli času zpátečního letu. Ubytování čisté s kuchyňskou linkou, milý personál.
http://www.booking.com/Share-8KQDXP

gabriela_morais
4. zář 2019

pridej se na FB do skupiny slovenske a ceske maminky v londyne- je tam spousta lidi a treba se tam neco najde

zelenaesmolda
4. zář 2019

@janik252
co mas na mysli tim nocnim metrem?

gabriela_morais
4. zář 2019

asi nocni metro ne ? The Night Tube is running Fridays and Saturdays on the Victoria, Jubilee, and most of the Central, Northern and Piccadilly lines, ale to pani asi nezajima , kdyz ma deti :D parit s nima asi nepujdou

zelenaesmolda
4. zář 2019

@gabriela_morais
Kensington je ale zelena se zlutou a ty v noci nejezdi ne?
Teda Kensington high street.Navic je ji to stejne celkem k prdu kdyz je to jenom pa a sobota v noci a jak rikas tak parit stejne nepujdou 🙂

gabriela_morais
4. zář 2019

@zelenaesmolda tak ty stanice jsou u sebe tak blízko , ze pani asi myslela jednu z nich , která bylo blízko jeho ubytku v kensington

zelenaesmolda
4. zář 2019

@gabriela_morais
asi jo,Kensington moc neznam,nejsem milionar :D

gabriela_morais
4. zář 2019

ani ja ne...zatim jsem si tam teda nedovolila ani ten hotel :D , ale uz to tu spamajeme a nijak jsme nepomohly

@zelenaesmolda

zelenaesmolda
4. zář 2019

@gabriela_morais
tak ja uz jsem autorce napsala sz ohledne londyna takze snad ji to aspon v necem pomohlo 🙂

janik252
5. zář 2019

Jak jsem psala jiz v původním textu, že noční metro bylo super, protože jsme měli velmi brzký ranni odlet z Londýna, takže pro info, kdyby to měli obdobně. Ne kvůli paření o víkendu.