Lyžování s dětmi. Poraďte místo

peige
25. led 2010

Poradíte nějaký príma místečko na lyžování s dětmi? Napište své zkušenosti a tipy 😉

bajnokova
25. led 2010

Ahoj Peige 🙂
Výborná je Olešnice,loni jsme objevili ještě Stupavu je to v buchlovských kopcích a tam je to teda taky bezva

peige
autor
25. led 2010

Jé ahojky 😉 , jj s Olešnicí naprosto souhlasím 🙂, my jsme byli ještě v Říčkách, díky lanovce to bylo prima i pro malý děti. 😉

bajnokova
25. led 2010

Říčky jsou supr ale je to daleko mi tam jedem 2.5 hodiny ,nevím přesně od kud jsi koukni na stránky té Stupavy www.stupava.cz kopec je menší ale prudkej mě se líbí že Natka jezdí už sama a já mužu stát dole a krásně na nu vidím a máme to z Brna taky v celku blízko tak něco málo přes hoďku a jsme tam 🙂

peige
autor
25. led 2010

To vypadá skvěle 🙂 , my bydlíme nad Brnem 😉 .

bajnokova
25. led 2010

No tak to máte taky blíš než na Říčky 🙂 už se fakt letos těším až vyrazíme všude plno sněhu a mi si ho ještě ani neužili ☹
Ještě znám poblíš Brna 2 sjezdovky ale nemužu si vzpomenout na nazev jedna je směr Rosice a druhá tam někde u Mikulova nevíš náhodou???

peige
autor
29. led 2010

Ahojky, Baji tak tu vůbec neznám.

bajnokova
5. únor 2010

Tak už to vím
Zbraslav-ale tam se letos z ekonomických duvodu prej nelyžuje
www.sportnemcicky.cz
předklášteří to je u Tišnova
Velké Meziříčí-Fajtuv kopec
Tak kam pojedete Peige??

peige
autor
7. únor 2010

No u nás zatím vítězí pro lyžování s dětma Olešnice, a pokud hory tak ty Říčky 😉 , ale hledám a hledám 🙂.

radka.m.
7. únor 2010

ahoj,tak my jsme se zrovna dneska vrátili z lyžování,jezdíme odjakživa do sedlonova,je to tam široko daleko nejlacinější,poslední roky se to tam hodně zmohlo,je tam i lyžařská školička,půjčovna,a další dva vleky pro nejmenší,cenově se to fakt nevyrovná a zatím tam nikdy nebyly ani fronty 😉 😉 😉

peige
autor
8. únor 2010

Tak to nevypadá špatně 😉 , Radko myslíš toto: http://www.skisedlonov.cz/details.html ?

radka.m.
9. únor 2010

jo,jo,fakt doporučuju,hlavně s dětma,je to tam malé,přehledné,žádné fronty a super ceny 😉 😉 😉

maximka33
26. pro 2012

holky, máte nějaké nové tipy? hlavně v čechách, ať to nemáme moc daleko 🙂 aby to bylo vhodné pro nejmenší děti, syn teprve bude mít 4 roky.

maximka33
25. led 2013

Poradíte mi chatu či penzion v Krkonoších blízko dětské lyžařské školy? díky. může to být i v Jizerkách.

janneufuss
13. srp 2013

Lyžování Lipno: Foxpark, Sternstein Hochficht v Rakousku v apartmánu na Lipně.