Maďarsko, letní dovča. Máte tip na ubytování?

kratoska
16. únor 2010

Ahojky,byl někdo na dovolené v Maďarsku? Máte nějaký tip na ubytování s dvouletým dítětem? A co výlety?

zlatouch
16. únor 2010

Ahoj, koukni se na tema termalni lazne nebo tak nak. Psala jsem tam, byli jsme v laznich Bukfurdo s cca 8m ditetem a pohoda 😉 Ubytovaní - plno apartmanu, ceny jako u nas, vylety moc ne, bylo vedro, stacilo brouzdaliste 😉

kratoska
autor
17. únor 2010

Zlatouch-dík za tip.Musim si to najít kde je to přesně v Maďarsku.Jen zrovna neni moc času.O víkendu toho stihnu projet víc.

Myslela jsem spíš Balaton.Tak jestli někdo zná,dejte tip na hotel,penzion..... 🙂

ojo
22. únor 2010

Ahojky, taky přemýšlíme na dovče do Maďarska s naším prckem 🙂 takže taky musím hledat a vybírat

ojo
22. únor 2010

Zlatouch a můžeš napsat kde přesně v jakým hotelu jste byli nebo apartmánu? 🙂

kratoska
autor
23. únor 2010

ojo,já jsem se k tomu ještě nedostala.Mám nějaký katalog doma ale co jsem zběžně prohlídla tak mě spíš láká to Chorvatsko než Balaton.Ale co.Do dovči je ještě daloko tak uvidíme.Snad něco vyberem.

Taky jsem myslela že sem hodí někdo nějaké onfo,ale ono to vypadá že do Maďarska se nejezdí. 😀

zuzik03
23. únor 2010

ahoj, my byli v madarsku celkem asi 3x a nemuzu si to vynachvalit 🙂 u Balatonu jsme bydleli tady http://www.madarsko.cz/nabidky-ubytovani,-sluzb... (tehdy jeste bez deti, ale slo by i s ditetem), je to kousek od lázní Hévíz, lázní Zalakaros a spousty dalsich mist. byli jsme tam na zacatku dubna a spojili jsme to s jihozapadnim slovenskem.

ojo
24. únor 2010

kratoska, no my máme malýho prcka, tak jsme chorvatsko zavrhli, ale taky jsem nad tím uvažovala 🙂 my tam byli předloni dole ještě pod Makarskou, ale byla to nádhera 🙂 jen ta pláž a celkově vstup pro děti moc nebyla 😅

tak já jsem si vyhlídla v Maďarksu lázně Kehidakustány 🙂 voda vhodná i pro děti a léčivé na pohybové ústrojí, což ocení můj zedník a já na gynekologické problémy 😵 jen doufám, že nevadí, že jsem těhu 😅 akorát teda musím tam někde sehnat to ubytování, takže asi zajdu do cestovky a necháme si poradit, takhle sama to hledat neumím 🙂

haanhobe
10. bře 2010

My byli několikrát v Maďarsku, naposled V Balatonfured, hotel Fured,lázeňské městečko ležící přímo na severním břehu Balatonu. Krásný výlet na poloostrov vonící po levanduli ( název mně vypadl).Na jihu pak např. Siofok, Fonyod.Ale jih je mělčí a v některých místech je velká vrstva bahna.Balaton sice není jako moře, je trochu špinavý ale to dělá bláto, ale je blízko a voda je teplá.Osobně termály na dovolenou neupřednostňuji, stačí mně jednodenní výlet a vyhřátá jsem dost, v létě je potřeba trochu osvěžení a nejsem si ani jistá, jak dobré jsou pro malé děti.

ojo
11. bře 2010

no vzhledem k mému těhu, jsem ty termály přehodnotila a taky kdyby se něco stalo, komunikace by byla strašná, tak razíme do Jizerských hor 🙂