Mám si vzít do letadla mixér? Malé musím jídlo mixovat

nts
12. čer 2014

ahojte, já jedu s mou Karin, i když má ještě pořád zavedenou sondu do žaludku na dovolenou na Malorku letadlem. a chci se Vás zeptat když malá musí mít rozmixované jídlo na jemně jestli si mám na palubu letadla vzít i mixér anebo ji jídlo připraví Cateringová společnost již předem a dodá na náš let na palubu letadla? a jak ste řešili dovolenou vy,když ste jeli autem, vlakem, lodí,autobusem a bylo třeba jídlo mixovat? a jak ste to s rozmixovánim jídla řešili na hotelu? mám si vzít mixér na izbu nebo mi jídlo pro malou rozmixujou v hotelu na přání? díky.

veruska007
12. čer 2014

@nts Na tohle by ses měla ptát spíše letecké společnosti a konkrétního hotelu. Já při cestách měla jídlo ve skleničkách a ty jsem ohřívala ve vlastní ohřívačce (dala se zapojit v autě nebo kdekoli do elektriky). S mixováním během pobytu zkušenost nemám.

mamkamarketa
12. čer 2014

V letadle ti nikdo nic mixovat nebude. Mixer te nenechaji vzit na palubu . Max ti ohrejou stravu pro dite. (Sklenicku )

berenika39
12. čer 2014

@veruska007 to není real, to je mixovací nick, stále stejné diskuse a už cca dva roky dtto i na jiných servrech. vtip nebo nevím, ale neškodí, prostě mixuje a mixuje🙂. každý máme něco. 😉 😉

llluckaaa
12. čer 2014

Už zase mixér??? 😕 To tu dlouho nebylo 😀

veruska007
12. čer 2014

@berenika39 Dík, no... 😅

berenika39
12. čer 2014

@veruska007 v pohodě🙂

antoinet
12. čer 2014

Nikdy bych nevěřila, že existuje taková úchylka na mixér😀 ale u každé nové diskuze se pobavím, Karin a mixér😀