Manžel nechce s 1,5 letou dcerkou k moři. Co myslíte?

radkar
17. čer 2009

Ahoj holky, strašně bych chtěla letět k moři, už z toho důvodu, že to mají děti do dvou let zdarma. Ale mužskej tvrdí, že si to tam s tak malým dítětem neužijem. Já tvrdím opak. Míše bude v září skoro rok a půl, tak už nebude zas tak malinká. Jaké máte zkušennosti? Jeli jste s tak malým dítětem. Asi ho stejně nepřesvědčím! 🙄

nikka.vo
23. čer 2009

Shaula, ne ne, není to malej Turek 😅 zadařilo se cca 14 dní po, měla jsem během půlky dovolené MS 😠 🙄 😝 No ale nějaká mrcha mi to nezkazila 😎

shaula
23. čer 2009

Aha, tak to jsem to blbě pochopila🙂

nikka.vo
23. čer 2009

Shaula, já jsem to napsala blbě, tak jako ty by to pochopil každej... prostě jsme se tam začali snažit 🙂

caira
27. čer 2009

holky ja bych jeste dovcu u more zvazili, kdyby jsme treba meli svou vilku nebo tak, ze bysme vecer malou ulozili, sedli si ven na terasku a dali si vinko nebo tak - a jeste lepsi, kdyby treba jeli dve rodiny, ze by bylo veseleji 🙂 ale do hotelu bych proste s malym prckem nechtela..ja nejsem typ, ze bych ji nechala na pokoji a sla do baru ( i kdyz s chuvickou) proste ja bych malou nikdy samotnou takhle nenechala..po unosu Madeline McCan bych uz nejela ani do Portugalska natoz nechala dite nekde samotne 😒 😉

zolik
29. čer 2009

já bych malou taky na pokoji sama v cizím prostředí nenechala. ... mám strach.

Naštěstí jsme měli ubytování v přízemí s předzahrádkou, takže paráda, malá měla výběh, večír jsme s manželem sedli na předzahrádku malá si v poklidu spinkala, já vždy přinesla něco k pití a z hlavního baru to bylo k našemu pokoji asi 50 m jsme slyšeli hudbu, já chodila na Terinku koukat co chvilku dveře na předzahrádku byli stále otevřené kdyby se vzbudila a hledala mě....byla jsem prostě nablízku. když jsme chtěli jít na véču a užít si to vklidu a beze stresu, uspali jsme malou v kočárku vzali si ji ke stolu a večeřeli a popíjeli jsme třeba hodinku i dýl. Pak už jsem ani neměla potřebu vyhledávat hotelový bar....
spíš sme s manžou poseděli u pokoje a dali si ještě něco dobrého tam 😵 😵

bramburka
29. čer 2009

Zolik, presne, da se to delat i takto a užít si to 😉

bubu.le
30. čer 2009

My s malým jěště nebyli, ale taky letos uvažujeme, že někam pojedem, já si teda myslím, že záleží opravdu na přístupu 🙂

nikka.vo
30. čer 2009

Caira, kvůli jednomu případu, kdy člověk ani neví jak to bylo nebo je , by si nejela do Portugalska? 😅 To je jak moje tchýně, když tačala prasečí chřipka, tak nám kladla na srdce ať nejedem na dovolenou do Španělska, přitom těch případů tam v té době bylo stejně, jako teď u nás. To abych nevystrčila nos z domu 😅 To samé u nás, tady se taky děti unášejí a ... 😔 To abych se bála dítě pustit samotné ven na hřiště, ale přeci mu nebudu furt za zadkem? 😕 (až bude starší)

Jinak já taky nemám potřebu vysedávat na baru večer, to si klidne posedíme na balkoně, spíš přes polední spánek jít k bazenu. Nedovedu si představit, že bych trávila dvě hodiny nuceně na pokoji, ten den by byl hned v čudu. Naopak bych si vždycky ty dvě hodinky ráda užila dole a v klidu. Ale myslim, že občas se tam s ním pujdeme natáhnout taky, neříkám, že to bude pravidlo ho nechávat o samotě. Navíc všechno závisí nad polohou pokoje 😉

anke
30. čer 2009

tak ja moc nedocitam, jen reaguji na tema - ja jsem se letos rozhodla, ze do zahranici jeste ne, ze by z toho drobek nic nemel ... meli jsme nabidku jet do Recka, ale ja si myslim, ze by si to neuzil a spis bychom ho trapili v letadle a v autobusu a navic se bojim prip. komplikaci pri nemoci ...

ale chci rict, ze rozumim tem, co jedou i tem co zustavaji doma, ja jsem spis typ, ze se vic bojim a vidim vsechno trochu "cerneji", takze my byli na Sumave - taky hezky, sice prselo, ale hezky 🙂

bramburka
30. čer 2009

Anke, prcek by si to moooc užil, ale ty ne, protože by ses pořád strachovala, takže máš pravdu, že takhle jste si tu dovču užili ze všeho nejvíc! 😉

Nikka, já taky 😉 občas jsem si s ní po obede schrupla, ale většinou jsme s MM využili čas tím, že jsme spolu blbli v bazenu, to jediné totiž jindy nešlo, takže házena, volejbalek, ale bylo to stejne, jakoby jsme byli na zahradě chůvička a dítě před bazenem v pokojíčku - kdyby jí někdo unášel, určitě to slyšíme v chůvičce!

zolik
1. črc 2009

my byli taky u bazénu přes polední spánek ale zase výhoda - pokoj v přízemí - malá spala ve stínu na předzhahrádce a těsně za předzahrádkou už byl bazén - takže na lastík - luxusní místo v hotelu 😵 😵 kdyby to všude bylo podobné, tak by to byla nádhera

bramburka
1. črc 2009

zolik, my taky jsme to takhle mohli udelat, ale ona víc spí v postýlce, v kočárku vydrží tak hodku, ale v postýlce i 3...tam byl bazen a hotel v zahradě, takže stínu spoustu, kdybychom chteli spala by s námi u bazenu. My byli i v akvaparku, normálně spala pod tobogánama a my nad ní vesele jezdili. 😀 a holky, byla tam uplně sama, jeste s jednou holčičkou, meli jsme ji na očích skoro porad 😉

zolik
2. črc 2009

tak to naší mladé jedno kde chrupe, hlavně že chrupe 😀 😀 a s těma toboganama si mě rozesmála, malá chrupe pod nima a rodiče řádí 😀 😀

petule.h
2. črc 2009

my jezdíme od 4m k moři a naprosto v pohodě...