Máte tip na cestovku, kde jsou slevy na děti?

furaha
5. zář 2011

Ahoj. Mému synkovi budou příští léto 2 roky a to znamená, že příplatek za dovolenou u moře už může být v řádech tisíců. Ráda bych dostala nějaké tipy na cestovky, které mají slevy na děti při cestě 2 dospělých. Dítě "zdarma" nabízí kde kdo, ale ve výsledku to často znamená, že dítě sice má pobyt zdarma, ale platí letenku plus taxy, takže to vyjde třeba na 10 tisíc. Můžete dát tipy na cestovky, kde je sleva opravdu výrazná?
Např. Fischer - dítě zcela zdarma, ale nutná včasná rezervace
Aeolus - akce dítě do 2-6 let za 2999 Kč
další?

syll.
5. zář 2011

Já vím o Alexandrii, teď jsme měli malého zadarmo v Bulharsku, ale měl rok a měsíc, ale do 2 let je dítě zdarma, to vím na 100% , příští rok chci také dítě zdarma, to je jasne, no platit za něj nebudu, Alexandria to má asi do 12let , ale nevim to na 100% teda.

syll.
5. zář 2011
furaha
autor
5. zář 2011

http://www.cedok.cz/slevy/#2123 čedok taky slibuje pobyt i letenku zdarma na vybrané destinace

ivis
7. zář 2011

My letos využili služeb Fischera, a opravdu jsme za Luci platili 0,- což je super 😉

barborka09
27. zář 2011

firotour, ale je nutná včasná rezervace. Podle mě to u těch včasných rezervací (zhruba do konce února při letní dovolené) mívá hodně cestovek, je třeba si pořádně prostudovat podmínky. My většinou vybíráme na poslední chvíli no a letos jsme za dvouleté dítě dali u fira 2990,- což o proti jiným bylo tak o čtyři tisíce méně. Takže jestli jsi schopná si kolem vánoc případně na začátku roku dovolenou zamluvit, tak to dítě bude v hodně případech zdarma, případně za nějakou stokorunu.

hanaa22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lu777
15. únor 2013

tak já spíš kupovala jednotlivé pobyty třeba přes web Odmaminky, mívají tam slevy nebo kredity na tábor nebo pobyt někde 🙂
mně šlo hlavně o to, aby to bylo uzpůsobené co nejvíc malým dětem a nemusela jsem řešit vybavení nebo hernu, atrakce, výlety a tak 😎

veruska007
25. únor 2013

ITS Billa, docela mě to překvapilo, našla jsem to v potravinách. Slevy pro děti, rodinné pokoje...