Máte tip na dovolenou s kočárkem v tuzemsku?

maudn
17. čer 2013

Ahoj holky, ráda bych jela na pár dnů někam s ročním prckem, nejlépe do hotelu/penzionu ,který je tomu trošku přizpůsoben nebo aspoň jeho okolí a dá se pohodlně jezdit s kočárkem, budu v asi v 5. měsíci, tak zase ne nějaké super túry. Zároveň by mě potěšily i nějaké aktivity pro dospělé (whirpool, kuželky nebo podobně), prostě relax🙂 Díky za tipy

blahova_andrea
17. čer 2013

My teď byli v Lednici v penzionu Pohádka (album). Všude jsou tam rovinky, ubytování pro malé děti ideální, kousek hned Lázně, kuželky a jiné věci jsou tam myslím taky a nebo se dá dojíždět busem nebo autem do Břeclavi apod.

petrushkaa
23. říj 2013

Moc doporučuji penzion Bílá Voda v Harrachově, byli jsme tam a byla to úplná pohádka za super ceny. Mají kolem penzionu velký pozemek, volejbalové fotbalové hřiště, trampolínu, a výborně vaří a není problém se na čemkoliv domluvit.

olusenka
24. říj 2013

penzion Bavlnka ve Dvorech nad Lužnicí. Je přímo pro děti, herna pro batolata v jídelně, druhá větší herna, venkovní hřiště, domácí jídlo, postýlky, židličky, nočníky aj. Je to kousek od Třeboně, kousek do Rakouska, míst na výlety s kočárkem mraky. Byli jsme tam poprvé letos, synovi bylo rok a čtvrt, nechodil, jezdili jsme kočárkem (asi 2x jsme využili krosničku - 1x kousek odtamtud na rašeliništi a 1x v Rakousku) a já byla v 7.měsíci. Je hodně oblíbený, chce to rezervaci včas v sezóně, provoz mají myslím od března nebo dubna do října.
Nebo taky jižní Čechy Veverčí dvůr.
Nebo Jizerské hory penzion UKO, hotel Peklo nebo penzion Harmonie. Všechny jsou dětské.