Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Máte tip na dovolenou s kočárkem v tuzemsku?

maudn
17. čer 2013

Ahoj holky, ráda bych jela na pár dnů někam s ročním prckem, nejlépe do hotelu/penzionu ,který je tomu trošku přizpůsoben nebo aspoň jeho okolí a dá se pohodlně jezdit s kočárkem, budu v asi v 5. měsíci, tak zase ne nějaké super túry. Zároveň by mě potěšily i nějaké aktivity pro dospělé (whirpool, kuželky nebo podobně), prostě relax🙂 Díky za tipy

blahova_andrea
17. čer 2013

My teď byli v Lednici v penzionu Pohádka (album). Všude jsou tam rovinky, ubytování pro malé děti ideální, kousek hned Lázně, kuželky a jiné věci jsou tam myslím taky a nebo se dá dojíždět busem nebo autem do Břeclavi apod.

petrushkaa
23. říj 2013

Moc doporučuji penzion Bílá Voda v Harrachově, byli jsme tam a byla to úplná pohádka za super ceny. Mají kolem penzionu velký pozemek, volejbalové fotbalové hřiště, trampolínu, a výborně vaří a není problém se na čemkoliv domluvit.

olusenka
24. říj 2013

penzion Bavlnka ve Dvorech nad Lužnicí. Je přímo pro děti, herna pro batolata v jídelně, druhá větší herna, venkovní hřiště, domácí jídlo, postýlky, židličky, nočníky aj. Je to kousek od Třeboně, kousek do Rakouska, míst na výlety s kočárkem mraky. Byli jsme tam poprvé letos, synovi bylo rok a čtvrt, nechodil, jezdili jsme kočárkem (asi 2x jsme využili krosničku - 1x kousek odtamtud na rašeliništi a 1x v Rakousku) a já byla v 7.měsíci. Je hodně oblíbený, chce to rezervaci včas v sezóně, provoz mají myslím od března nebo dubna do října.
Nebo taky jižní Čechy Veverčí dvůr.
Nebo Jizerské hory penzion UKO, hotel Peklo nebo penzion Harmonie. Všechny jsou dětské.

Sem začni psát odpověď...

Odešli