Máte tip na penzion v ČR, kde jsou vítané děti?

ilona87
4. dub 2015

Nemáte nějaký tip na penzion, kde jsou vítáni děti? Rádi bychom týden s plnou penzí, vlastní koupelnou, možností zapůjčení dětské postýlky i s peřinami 😉 , dětské hřiště popřípadě i herna.
Nechceme moc velký penzion, spíše v přírodě a s možností procházek i s kočárem/sporťákem.
Děkuji
- ne oblast Morava 😉
- nechceme ani Uko, Peklo 😉

ipkh
4. dub 2015

Hartmanice u Bystreho u Policky, je to i s bazenem se slanou vodou 🙂

tkanicka
4. dub 2015

Penzion za vodou ve Dvoře Králové nad Labem.

ilona87
autor
4. dub 2015

@tkanicka To je dost drahé 😒

ilona87
autor
4. dub 2015

@ipkh a jak se prosím jmenuje ten penzion? 😉

ipkh
4. dub 2015

@ilona87 Na Vysocine. Ve vesnici je jen jeden. Cenove to je drazsi. Byla jsem tam 9x 3 dny na vzdelavacich kurzech pro mamky na RD. Pro deti vse uzpusobene, dve herny, zidlicky v jidelne, teply bazen, v okoli lesy...
Snad se tam nic nezmenilo, jezdila jsem tam v r.2011-2012. A skvele tam varili a delali uzasne zakusky...

Jeden penzion je v mestecku Bystre, ten se jmenuje Na Podkove, ale je prostred navsi... Puvodne to bylo jednoho majitele, jsou skoro stejne...

kaalla
4. dub 2015

@ilona87 hotel Švejk Bublava, pro děti je to tam skvělé.

evelena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ilona87
autor
13. dub 2015

Tak nakonec jsem vybrala penzion Rusalka v Dolní Malé Úpě. 😉

tichackova
13. dub 2015

@ilona87 Tam jsme byly pred dvema lety🙂

ilona87
autor
13. dub 2015

@tichackova a byli jste spokojeni?

tichackova
13. dub 2015

@ilona87 Urcite ano😉

cocopapaya
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lvicek2000
13. dub 2015

Pomezní bouda Horní Malá Úpa je taky super 🙂

florentina
15. kvě 2015

@evelena a kde presne si prosim byla? Zvazujeme letos Lipno, ale je tam tolik moznosti, rada bych neco overeneho...dekuji

krystalka
15. kvě 2015

@florentina - sice to nebylo na mě, ale loni jsme byli na Lipně a byli jsme moc spokojení tady http://www.lipno.cz/ubytovani/penzion-kovarov/?... - jinak na Lipně je fakt krásně a spousta možností, jak se zabavit....a všechno poblíž u sebe, syn byl nadšený 🙂

gepe
15. kvě 2015

Vyborny rodinny penzion Horni Misecky v Krkonosich, Horske Zatisi. Splnuje vse i neco vic, nez pozadavky v uvodnim prispevku. Je tam krasne v zime i lete.

olusenka
15. kvě 2015

@ilona87 Vysočina: 1/ penzion Leopold v Račíně
2/ penzion Vysočina ve Škrdlovicích u Žďáru n.Sáz.
3/ Renospond
4/ Hartmanice jak píše už @ipkh

Jižní Čechy:
penzion Bavlnka, Dvory nad Lužnicí - od letoška nový provozovatel, budou dělat i obědy, super vyžití pro děti, domácké prostředí (jen 6 pokojů), ale drahé, na samotě, krésné okolí, spousta míst na výlety.

Slavonice - Bejčkův mlýn -super pro děti, mají i miniZOO a botanickou zahradu

teraolli
15. kvě 2015

Penzion Permoník v Krkonoších 🙂.

tifanyt
15. kvě 2015

Vila Barbora u Babiččina údolí

kimby
15. kvě 2015

ŠUMAVOUS na Šumave,penzion Bavlnka v jiz.Cechach,Chalupa Pohadka na Vysocine,penzion Ildam v Brdech,penzion UKO u Liberce

oregonka
17. kvě 2015

@florentina Pokud bys mela zajem o Lipno, tak mame apartman v arealu Landal Marina. Muzes mi pro vice info napsat do IP.

florentina
19. kvě 2015

@krystalka děkuji za tip🙂

lexa33
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sweet81
1. čer 2015

Hotel peklo, je to hotel pro děti. Jedeme tam za 14dní poprvé, ale kamarádka tam byla už dvakrát a moc si to tam chválila.

ilona87
autor
2. čer 2015

@sweet81 odradilo mě, ze hotel není z nejlevnějších a je pro děti a platis za zapůjčení dětské postylky. To mi prijde od nich dost sproste!

sweet81
2. čer 2015

@ilona87 my postýlku nepotřebujeme, máme svou. Mě to zas tak drahé nepřišlo, když to porovnám s farmou Blaník. A je tam prý hodně hraček pro děti, ne jak někde, kde mají pouze malý koutek. Ale to píšu jen, co mi řikala kamarádka, jak jsem psala, teprve tam pojedeme.

bezvapenzion
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pabka
2. čer 2015

@sweet81 do Pekla se těšte, je to tam opravdu super, byli jsme tam už dvakrát, pro děti fakt ráj 🙂

ilona87
autor
2. čer 2015

@bezvapenzion a odkaz na stránky?

bm77
2. čer 2015

Hotel Peklo je opravdové peklo. Něco styl komunistická ubytovna z 80tých let.......Nikdy více.