Máte tipy na hotel v Egyptě?

cosedeje
9. bře 2013

Ahoj maminky,
chtěla bych na začátku dubna vyrazit do egypta-bez dětí. nemáte typy na hotely kde jste byly spokojené..moje požadavky-4* a více, blízko moře, přítomnost korálů, tedy pěkné moře na šnorchlování. A teda aby hotel byl čistý a jídlo dobré🙂))
díky za typy a hezký den přeju🙂

simik01
21. bře 2013

Loni jsme byli v Hurgadě - hotel Arabia Azur Resort... veliká spokojenost. Byli jsme i s dětmi /1,5 a 4,5/ a vše naprosto bez problémů.

lck79
21. bře 2013

Hotel Arabella v Hurghadě. Je přímo na pláži a je tam spousta korálů. Patří do sítě německých hotelů, které musí dodržovat evropské standardy, umývání ovoce a zeleninu pod balenou vodou, led je z balené vody, naprostá spokojenost. Jo, a super vodní bar 😀

pawlla
21. bře 2013

Ahojky ja jsem v egypte docela casto byla jsem v Bel Air Azur, Arabia Azur, Caribbean World, Albatros Palace a Arabella vsechy v Hurghade a musim rict ze supr vsechny ciste krasne zadnej problem, kdyz si vyberes kategorii 4 a vice hvezdicek tak neni se ceho obavat.

tajemna30
21. bře 2013

záleží do které oblasti by jsi ráda letěla - Hurghada, Marsa Alam, Taba, Sharm El Sheikh - znám všechny ... pokud chceš tipy a konkrétnější informace klidně písni do IP 😉 mně osobně se na korály zdájí nejlepší v Marse či Sharm El Sheikhu - hotelů kvalitních je více např. hotely sítě Sheraton

kitty30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tajemna30
5. dub 2013

@kitty30 ano, ale musíš volit hotel s písčitým vstupem do vody - pozor na to. 😉 Aby nebyl jediný vstup do vody molo ☹

hradilenka
5. dub 2013

Egypt a dobré jídlo? To už není pravda ..... každý rok to jde dolů a dolů ... i když je tam krásné moře už tam nepojedeme a to kvůli jídlu ... jedním slovem hnus. Ale pokud to chceš jako odtučňovací kůru vřele doporučuju 😀
Jinak pěkná zátoka na šnorchl je u Al Nabila Grand Bay Makadi Resort pak níže na Safaze ... tady je to bez vln jižněji jako je Marsa Alam tam jsou vlny .... mnohdy se nedá jít ani do moře. Přeji hezkou dovolenou! 😉

kitty30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucikacka
18. kvě 2013

Letos začátkem června bychom chtěli do Marsy, (teda pokud bude mít manžel volno) zatím nevíme 😒 já už vybírám hotel, ale pořád se nějak nemůžu rozhodnout. Prosím poradíte? Uvažuju nad Sol y Mar, Three Corners, Pensee Azur.... Máme dva kluky 2,5 a 4,5 roku a manžela, který chce šnorchlovat a co nejvíc vidět.

maxinkaa
18. kvě 2013

Hurghada -Jungle aqua park, sice se jede Shuttle busem k moři (5min), ale hotel má svůj Aquapark, každý bydlí ve svém domečku, několik tématických restaurací a celým areálem se táhnou bazény.
http://egypt.orbion.cz/hotely/jungle-aqua-park-...