Máte zkušenost s Booking.com? Doporučte hotel v Londýně

maxpex
21. črc 2014

Ahoj holky, ráda bych znala Vaše osobní zkušenosti s Booking.com. Chystám se objednat hotel v Londýně pro rodiče, tak zda-li jste někdo byl, budu ráda i za konkrétní doporučení hotelu, jinak mě víceméně zajímá, jak vše přes tento portál probíhá (komunikace, platba) a zda-li je 100%ně spolehlivý. Díky

evule1982
21. črc 2014

@maxpex Ahoj, jinak než přes Booking už ani na dovolenou nejezdíme 🙂 Rezervovali jsme přes něj x ubytování v Americe, ale i v Rakousku, Itálii a ve Švédsku a nikdy s ničím problém nebyl. Akorát moji rodiče měli cca před měsícem problém s ubytováním v Maďarsku, kdy jim na poslední chvíli zrušili rezervaci a dali je do jiného hotelu. Ale to nebyl problém Bookingu, ale spíš podraz ze strany konkrétního hotelu. Kdyby tě zajímalo něco konkrétního, tak se klidně ptej. Bohužel v Londýně žádný hotel neznám.

maxpex
autor
21. črc 2014

@evule1982 Jak probíhá platba, když si vyberu hotel a budu ho rezervovat? Komunikuji pak nějak s tím hotelem?

terez27
21. črc 2014

@maxpex je tam napsáno na výběr u konkrétního pokoje platba předem-je to trochu levnější a strhnou ti to z karty nebo je platba až na recepci v hotelu...My takhle byli dvakrát v německu a bez problémů

evule1982
21. črc 2014

@maxpex Jak říká terez27, tak někdy je možné zaplatit kartou předem a tím pádem mít nižší cenu, ale pak už to nejde zrušit. Většinou ale jen zadáš číslo platební karty jako garanci,ale oni ti nic nestrhnou a zaplatíš až na místě. Důležité je se podívat na podmínky, do kdy je možné případně rezervaci bezplatně zrušit. S hotelem přímo nekomunikuješ, všechny informace vidíš na webu v rezervaci.

arrowka
21. črc 2014

My jsme přes booking.com jeli už do spoustu hotelů (namátkou Rakousko, Itálie, Portugalsko, Madeira, Švýcarsko, USA) a nikdy jsme neměli sebemenší problém. Pokoje s platbou předem jsme si ale nikdy nevybírali, vždy jen rezervaci. Pak jsme jen předložili vytištěný rezervační formulář v hotelu a hotovo.
Je dobré si vyhradit na výběr čas, pročíst recenze a ideální hotel pro vás určitě najdete.

me79
21. črc 2014

I ja mam zkusenosti jako arrowka. Jezdíme na vlastní pěst. Vybíráme hotely s možnosti zrušit rezervaci do 24 hodin pred check in bez poplatku. Nikdy neplatime předem a nikdy problem nebyl, hotely odpovídají obrazkum a recenzním. Zrušeni tez bez potíží. Cestujeme tak v Evropě, ale i USA. Loni jsme procestovali ostrovy v Indonesii- 6 různých hotelu a vse klaplo super!

lenka5731
21. črc 2014

@maxpex s booking mame dobré zkušenosti. Nicméně v Londýně jsem rezervovala a platila hotel dopředu kartou, cena byla oproti booking asi 40%, v době platby. Ale ty ceny se mění - rostou. Rezervovala jsem tady http://www.premierinn.com/

Ted jsem ti na to jen tak pro zajimavost koukla a nahodne vybrany hotel v nahodne vybranem terminu na 3 noci - cca 3970 Kč (nevím ted kurs) při platbě předem hotelu (když nepřijedeš, tak to propadne) a stejný hotel ve stejný termín přes booking s možností zdarma zrušit do 13 hod v den příjezdu za 6481 Kč.

Ja take nerada platim předem, ale ja jsem za ten hotel Premier inn platila nejak 2950 Kč za 3 noci pro 2 osoby v Londyne 300 metrů od metra, to mi přišlo tak dobre, že jsem to riskla.

editah222
21. črc 2014

@maxpex co se týče výběru hotelu tak doporuču opravdu se řídit hodnocením klientů. Ubytování v Londýně je dost drahé a taky ne přiliš kvalitní (pokoj pod 80GBP za noc v centru nejspíš nic moc nebude) a pokoje jsou maličké. Já byla v několika hotelech, ale žádný bych si nedovolila doporučit 😀

Jinak s booking.com mám taky jend dobré zkušenosti. Vyberu vždy hotel kde se předem nic neplatí a platím přímo v hotelu.

kacka.l
21. črc 2014

Booking super, vyperu předem a platím až na recepci.

maxpex
autor
21. črc 2014

Díky všem za odpovědi, my máme v Londýně bratrance, ale vzhledem k tomu, že žije v domě a né v hotelu, těžko asi něco doporučí. My budeme bydlet u něj, ale protože má menší dům, naši se tam už nevejdou, tak jim chceme zaplatit hotel. Londýn jinak znám, stačí hotel někde na metru alespoň se snídaněmi na 3/4noci.

maxpex
autor
21. črc 2014

@lenka5731 Určitě se na to hned mrknu a děkuju.

abecedka
21. črc 2014

Mně přes bookiing vykradli účet v bance, ručení kartou není zabezpečné tak jak by mělo. Až zpětně od policie jsem se pak dozvěděla, že to bylo přes jejich stránky.

mandy26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
glori333
31. led 2017

booking.com/index.html?aid=1228153 využívám pravidelně a je to úžasný společník pro cestovatele a nikdy s ním nebyl problém. Dotěď jsem využívala ubytování, která nabízela možnost "free cancelation-pay later".

lucie_vavi
31. led 2017

jinak nejezdíme, v rámci čr i mimo, dokonce jsme si přes ně bookli i ubytko na ostrově v thaisku a obrázky víc než odpovídaly realitě, nííkde žádný problém, paráda, v březnu se chystáme do krumlova, opět přes booking 🙂 ještě podobná je agoda.com tam jsme dokonce našli i hezčí volné pokoje, které na booking nenabízeli

maria1371
Odpověď byla odstraněná
Zobraz