Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mauricius - kam, kdy a s jakou cestovkou

moncicacka
25. led 2019

Chtěli bysme s přítelem na Mauricius, ale nevíme jestli tam v létě nebude na prd počasí. Chceme exotiku a v létě je snad všude v takových zemích období dešťů. Nějaké typy na exotiku červenec-srpen? 😁

adelinka89
26. led 2019

@moncicacka No ve většině případů se létá do exotických destinací v zimě. A není to škoda letět v létě,když je krásně všude? Byli jsme v září v Dominikánské rep. a pršelo každý den max.hodinu.

cilkat
27. led 2019

My byly v říjnu... počasí fajn. většina deště byla spíš pár kapek a teplo, koupat se v tom dalo v pohodě (ležet na lehátku leda pod slunečníkem. Jinak Tamasa rezort s Fisherem doporučuju...

zuzineckah
28. led 2019

My byli na začátku května, na konci tam začíná jakoby “zimní období”👍ten náš termín byl perfektní, celých 15 dnů krásně a slunečno👍Jeli jsme s Blue Marlin (brali jsme se tam a oni se na tyto svatby specializují), byli jsme v Shandrani Resort & Spa. Skvelý👌

evaamy
28. led 2019

my tam byli v kvetnu, pocasi kolem 26 stupnu, jeden den prselo. hotel Lux le Morne super, vylet na ostrov iles des cocos krasa.

moncicacka
autor
28. led 2019

Ty jo, tak to nevím teda kam v létě. Evropa me nelaka, Egypt, Tunisko, Turecko to nechcem. :/ Děkuji za tipy, ale to teda az v zime no :(

zuzineckah
28. led 2019

@moncicacka známí byli v srpnu v Dubaji, na Ras Al Kaimah a hrozně si to pochvalovali... Takže to je taky možnost. Venku vedro jako prase, ale bazény chlazené. Pokud vám extrémní vedra nevadí, tak směle do toho. Já tam byla v lednu a říjnu, leden studené moře, říjen perfektní. Ale pokud chcete, tak proč to nezkusit🙂

radecka1
28. led 2019

@moncicacka V červnu a červenci by šlo Mexiko. Cestovali jsme a občasná sprška byla spíš vítaná. Ale tam bych doporučila spíše pocestovat. Jet tak daleko a válet se tam jen na pláži, když je tam spoustu zajímavého k viděni, by mi přišlo škoda. Případně zkuste zadat nějakou další zemi v Karibiku a zadejte období dešťů a vyjede vám, kdy tam nejet. Mohlo by to být podobné jako Mexiko, ale nemám zkušenost. A malé ostrovy budou ideální na tu pláž.

fyii
29. led 2019

@moncicacka ahoj ja jsem byla na Mauriciu a Rhenunion v lednu a celych 21 dni paradne, pouze posledni odletovy den tropicky slejvak. Jezdime zasadne bez cestovky, na letisti nas vyzvedava hotelovy ridic, vse objednano a domluveno predem pres emaily. svatbu jsme meli na Seychellach a po zjisteni, ze cestovka si na to hodi marzi az 110%! jsem vylecena a zarizujeme si to sami🙂 prodava se pokoj nikoliv osoby, tak asi tak.

bayt
29. led 2019

@moncicacka Zanzibar - celkem levný, a v létě ideál. A můžete to proložit safari.

bayt
29. led 2019

Ale upřímně já bych za exotikou v létě nejela, když Evropa je tak krásná a máme tu teplo taky :D

cizinkaa
29. led 2019

Pracuju pro CK, letos jsme Mauricius na léto vyřadili, ale budu mít spoustu jiných exo destinací v last minute cenách. Hodně oblíbený je třeba Zanzibar, tak klidně napiš. ;)

moncicacka
autor
5. únor 2019

Tak to vypadá na Kapverdy :D líbí se mi hotel Voi Vila do Farol, ale tam je hodne brzo obsazeno :/

Sem začni psát odpověď...

Odešli