Na dovolenou s nočníkem?

evytra
20. čer 2019

Ahoj, letime do recka a dcera uz jakstaks chodi na nocnik nebo wc. Do letadla bude mit plinu (letime brzy rano) ale jak jste to resili pak? Na hotelu.... Brali jste nocnik nebo adapterna wc? Nebo jste dite posadili na normalni wc

chumlee71
20. čer 2019

@evytra ahoj, my bereme do kufru nočník

pribylovapetra
20. čer 2019

My taky meli nocnik s sebou.

janaaanna
20. čer 2019

Nikdy jsme nic nebrali, na normalni wc a pridrzet. Pokud to neslo(verejne wc, v restauraci), tak jsme drzeli nad zachodem(jako kdyz se cura na travicku).

arevb
20. čer 2019

Měli jsme nočník sebou

alcar
20. čer 2019

Vzala bych nocnik s sebou. Urcite to bude pro vas i pro malou pohodlnejsi.

suzyz
20. čer 2019

Koupit nocnik na miste a nechat ho tam.

janablizka
20. čer 2019

Já musela vždy brát nočník syn si nechtěl nikde sednout na záchodek.

makronka222
21. čer 2019

Normalne wc prkynko. Ne vsude v restauracich, na navstevach, v hotelech atd maji nocnik. Proste jsem ji dala na zachod a hotovo. Jeste sebou tahat nocnik, to jo, pak se nedivim ze ty deti vam nechtej nikde na wc, kdyz se takhle podrizujete. To ho tahate u ven na prochazku?

martiniquest
21. čer 2019

@makronka222 A kdyz se ti dite na wc proste nevycura a radsi to drzi? Nechas ho zlikvidovat si ledviny?

suzyz
21. čer 2019

@makronka222 Nase mala proste prvni leto co byla odplenkovana (2 roky) nechtela curat ani do travy, ani na WC (myslim, ze byla pro ni velka zmena po te plence mit pod zadeckem az tolik prostoru 🙂. Trvalo to 2 - 3 mesice, pak ji oboji prestalo vadit - zjistila, ze to nic neni a pak ji to naopak na WC zacalo vic bavit. Nejak nevidim duvod, proc by takhle male dite nemohlo mit "komfort" nocniku, kor v cizim prostredi. Nebude na nej chodit do peti, nauci se na WC jako vse ostatni.

janaaanna
21. čer 2019

@martiniquest nevim, asi jsem mela stesti na deti, ale vzdy jsme si to vysvetlili. Kdyz se bali, tak jsme si ukazali, ze neni ceho se bat atd. Rozhlednu se v hotelu, nocnik neni, neni volba. Deti lepe akceptuji zmeny v novem prostredi - rekne si tady neni nocnik, zkusim to jinak. Dulezite je byt v pohode a duveru prenest na dite. Jak pise @suzyz dite to casem stejne pochopi, tak se to timto jen urychli. Pani se nepta na dovolenou autem, ale letadlem - neznam nikoho, kdo by balil nocnik do letadla, prijde mi to absurdni

martiniquest
21. čer 2019

@janaaanna Tak já asi takové štěstí nemám. Syn je odplenkovaný necelé dva měsíce s tím, že kadí pořád do plen a jinde než na nočníku nebo na trávě se nevyčurá. Nočníky existují i skládací a nezaberou skoro žádné místo, na cestování ideál.

barumat
21. čer 2019

Dcera akceptovala oboje, ale stejně jsem nočník brala, kvůli čůrání nad ránem, abychom nemusely burcovat zbytek rodiny a budit se úplně světlem v koupelně. Jinak dcera taky začátku měla problém vyčůrat se venku, nejdřív jí to nešlo vůbec (řekla si třeba čtyřikrát a ani kapka), a později se třeba vyčůrala, ale ne úplně, takže chtěla taky třeba víckrát a pak stejně do nočníku ještě něco pustila. Takže ano, než nervovat jí i sebe, tak jsme přechodné období chodily na procházky jen hned po čůrání, a na výlety vozily nočník. No a? Měla jsem to lámat přes koleno jen abych si dokázala, že pánem jsem tu já? 🙄😣

malinkaelinka
21. čer 2019

Mě takhle naši nočníku zbavili, byly mi 3 roky, když jsme letěli na Krétu a nebylo možné s sebou nočník vzít - čůrala jsem kdekoliv, ale kakat jen na nočníku. První den jsem řvala, další den to sveřepě držela, třetí den jsem se na pláži pos.ala jako Alík a pak už jsem si na nočník nevzpomněla. Ne, že bych si to pamatovala, ale máme vše zachyceno kamerou :D

victoriaita
23. čer 2019

Vzali jsme sebou adapter. Pripadne ja to resim tak ze malou vezmu doruky a sednu si s ni na zachod take. Ja normalne oblecena a ona proste s kalhotami dolu. Jako kdybychom curali obe spolecne. Kdyz to obcas nekdo v rodine videl tak na me hledeli ale pochvalovali metodu ze takhle je to pohodlne. Akorat ze jak tam sedim v dzinach zacne se mi chtit taky a malem se pocuram 🙈😂