Na dovolenou v karavanu s půlročním miminkem

varfa
26. srp 2007

Rádi bychom si s manželem a miminkem pořídili karavan a nejvhodnější doba na jeho koupi je v zimě,tak to řeším už teď,ikdyž miminko ještě chvíli nebude na světě.Co říkáte na cestování a bydlení s miminkem v karavanu.Původní plán byl,že příští rok,až bude miminku zhruba půl roku postavíme karavan na zahradu a budeme miminko "učit" spinkat v karavanu a až další rok,kdy mu bude rok a půl vyjedeme někam na dovču,třeba k moři.Jenže mě se začíná líbit myšlenka,že bychom na dovču s mimčem např.do Chorvatska vyrazili už příští léto(září,říjen).Je to úplně šílený nápad?

honzina
26. srp 2007

Já myslím, že miminku je úplně fuk, kde je, hlavně že je o něj dobře postaráno, má tam milující rodiče, čisto, teplo, ... 😉

bihan
26. srp 2007

Ja si tiež myslím, že to vášmu drobcovi nebude robiť žiadny problém a hlavne stále lepší vlastný karavan ako stan, to by už bol dobrý eštrém 😀

kacka79
27. srp 2007

Ahojky, já si taky myslím, že mimču je dobře když jsou s ním milující rodiče a je jedno, kde jste... my pojedeme s naším broučkem na dlouhou dovču do hodně vzdálené země - a nebude mu ještě ani rok.. hodně jsem cestovala i v těhotenství a nemyslím si že by tím miminko trpělo..

matysi
27. srp 2007

My se vrátili před týdnem z výcvikového tábora a Matějíček zvládl dva týdny pod stanem úplně perfektně. V té době mu byly 4,5 měsíce 🙂 Je pravda, že jsme měli s sebou malinký elektrický radiátorek, asi 3/4 jeho šatníčku, vaničku, hračky, deky na hraní apod., ale užívali jsme si všichni 🙂 Spíš bych měla výhrady k tomu, jet s úplným prckem k moři - přeci jenom do roka správně nemají být vůbec na sluníčku...

musko
27. srp 2007

Myslím, že miminu je jedno, kde spí, hlavne, že budete s ním.