Nechat manžela jít se synem na dovolenou?

niebau
30. črc 2009

ahojte všichni , mám takové dilema,
v sobotu jsme měli jet na dovolenou ( ČR) na týden, a dnes mi manžel řekl at zůstanu doma že pojede ze synem sám at si ten týden odpočinu, že můžu dlouho spát a nic nedělat.
tak právě nevím co mám dělat zda jet snimi nebo zůstat doma a odpočinout si( poslední dobou jet oho na mě moc), ale bojím se jak to ten týden tady sama bez syna vydržím ( ještě nikdy víc jak 8hodin beze mě nebyl)
co by jste dělali vy?
děkuji předem za příspevky

titkovamiriam
30. črc 2009

tak ak je to dovolenka mali by ste byt spolu,no ak je to niaka rodinna navsteva tak bud rada ze budes mat,,volno,, 😉

beruska2x
30. črc 2009

zalezi jak moc je na tebe fixovany a jak moc je zvykly byt sam s tatou a jak ten zvlada peci.... 🙂

caira
30. črc 2009

me by to teda prislo blby kdyby mi manza rekl abych s nima nejezdila na dovcu..at uz by to "zabalil" jak chce 😕

preci na dovolene ti muze klidne pomahat o maleho se starat, nechat te prispat atd..preci dovolena je od toho aby si rodina uzila spolecne volno, ne? nebo tak to vnimam alespon ja, kazdy to ma jinak. 😉

mirka414
30. črc 2009

to bz som prijala,ale bohuzial moja troj rocna dcerka beyomna nevzdrzi,este stale zaspava tak,ze ma drzi za vlasky a az ked spinka mozem odist.ja neviem 15mesiacov to sa mi zda este trosku skoro,kto tam bude na dovolenke este s manzelom?myslim svokra,dedko,babka,alebo nejaka rodina,kto by mu pomohol?
inak musi to byt super manzelik,klobuk dolu.

lucinecka
30. črc 2009

Věřím že by to manžel sám zvládl ale já bych bez syna nejela. Teď nás čeká týden společné dovolené a těším se na to šíleně moc. Odpočnout si můžu i tam, manžel se o syna může postarat a já mít den relax, ale celý týden bych to určitě nevydržela. Ale je to tvoje rozhodnutí a tvoje věc, jak to cítíš tak to udělej, nikdo jiný ti do toho nemůže mluvit 🙂

jeudi
30. črc 2009

muj syn jezdi od roka a kousek k tatovi na moravu byva tam tyden nebo dva strasne se mi styska ale na druhou stranu si odpocinu a malymu fakt nechybim protoze tam ma prvni posledni

niebau
autor
30. črc 2009

právě jsme měli jet k manželovo babičce na šumavu ( my už tam před měsícem byli všichni tři) a ted jsme měli jet znovu, a syn je na manžela zvyklý- někdy bych řekla že jde spíš k němu než ke mě.
pořád váhám a nevím

kay
30. črc 2009

já bych zůstala doma a odpočinula si 😀 a kdyby se mi nepřekonatelně stýskalo a byla odpočatá, tak přece na šumavu můžeš dojet 🙂

binki
31. črc 2009

😀 jako lákala by mne představa nekonečného spánku, jídla bez běhání a ticha

nensy
31. črc 2009

sice by mi bylo smutno ale ta představa týden sama to by bylo super .a kay má pravdu pokud bude nejhuř tak mužeš dojet na šumavu

maruschka
31. črc 2009

niebau..
ad1.) dokáže sa postarať sám o syna, neboj sa, zvládol by to 😉 😉
ad2.) určite by som nezostala sama doma-najskôr by som všetko vyupratovala, potom by som zavárala a neskôr by som sa k smrti unudila 😀 😀 A pravdepodobne by som im tam tisíc krát telefonovala, čo robia, či sú v poriadku, atď, takže by som bola hrozne otravná...Aby som sa tomuto všetkému vyvarovala, určite by som išla na dovolenku s nimi..Pospať si môžeš aj tam niekde na deke pod stromom bez toho, aby si mala v jednej ruke vysavač a v druhej mop na umývanie podlahy...Pohoda dovolenky je najkrajšia vtedy, ak vypadneš z domu a nemyslíš na nič len na to, ako si tú dovolenku, čo najlepšie užiť.....Myslím si, že aj od babičky sa dá chodiť na nejaké jednodňové výlety, kúpaliská, turistiku...Takže aj tam sa dá zažiť ten pravý rodinný adrenalín 😎 😎 😎

niebau
autor
31. črc 2009

ahojte, děkuji za příspěvky
rozhodla jsem se nakonec že pojedu snimi, sice týden sama doma by byl skvělý ale pořád bych myslela zda je vše v pořádku, takhle to budu mít pod dozorem a navíc vypadnu z domu.

lenkabu
31. črc 2009

Táta se o 15ti měsíční dítě postará,to bych se nebála 😉 Tak si udělej dámskou jízdu a kdyby se ti stýskalo,dorazíš za nimi.

agatka77
31. črc 2009

jdi do toho, já byla týden pryč a malej to s tátou zvládl na jedničku! 🙂 🙂 .