Nejlepší CK pro cestování s dětmi k moři, máte tip?

diuse
9. črc 2013

Ahoj holky, zajímalo mne, zda nemáte nějaká tip na nejvíc kids friendly cestovku, se kterou jet k moři. Plánujeme jet letos ještě jednou s tříletou holčičkou. Už jsme byly letos na Mallorce s CK Fisher, a absolutně mi nevyhovovaly doby letu... letělo se přes noc, až brzké ráno, což je pro děti blbý. Tak by mě zajímalo, zda nemáte nějaký tip na ck, která má ty lety obecně nějak dobře přes den... 😉

vendulka
9. črc 2013

@diuse myslím si, že CK neovlivní kdy se poletí....co mám já zkušenosti s letama, tak vždy když sem letěla z Prahy, tak se lítalo večer a v noci, z Brna ve většině případů přes den či pozdější odpoledne...a taky asi možná záleží kam se letí...a nebo potom si sama vybrat leteckou společnost koupit letenky a letět v čas jaký by vyhovoval, pokud by létali tak nějak rozumě přes den 😉

ivarei
9. črc 2013

@diuse Nezáleží na CK, ale na letovém řádu a na zemi, kterou zvolíte ;)

berenika39
9. črc 2013

v létě lítá o milion lletadel víc, lidi se hromadně stěhují k moři, od moře....někam se ty letadla nacpat musí.....takže večer, v noci. nemá na to vliv ck, ta využívá nějaké společnosti....nejsou to běžné linky, obvykle. vybírat musíš teda podle toho, kam chceš, kdy chceš, ostatní kriteria jdou stranou. a mmch dětem je jedno, kdy dobrodružství bude, večer a v noci není vedro, cesta uteče rychle, protože spí a neztratíš trmácením den, který můžeš strávit u moře. si myslím....já bych právě cestovala na noc. jasně že záeleží na destinaci, jak dlouho se letí, pak nějaký transfer, aby to nezabralo deset hodin, ale pokud někam lítneš do dvou hodin, tak si myslím, že je jedno, v ketrou denní dobu🙂

karfice
Odpověď byla odstraněná
Zobraz