Nemáte tip na pěkné a ubytování v Bešeňové?

hanyka
23. únor 2009

Nemáte někdo tip na pěkné a cenově přijatelné ubytování v Bešeňové? Díky za všechny informace.

veronikap
27. únor 2009

hanyka: umaliara
my sme tam boli už 2x ... je to vo vedľajšej dedine, ale do Bešeňovej to je príjemná prechádzka.. ale záleží na tom, čo konkrétne hľadáte.. toto je vyslovene chalupa, t.j. musíš si tam variť a pod.

gimulka
24. bře 2009

my jsme byli ubytování v Turiku penzion pod Chočom, fakt super, a do Bešeňový kousíček

miah
24. bře 2009

neviem co je to prijatelna cena 🙂 ale davam tip: penzionfontana

juliam
24. bře 2009

ahoj, skús popozerať tu: besenovainfo

juliam
24. bře 2009

chcete ísť len priamo do Bešeňovej? lebo v Tatralandii v Lipt.Trnovci (Liptovský Mikuláš) je podľa mňa lepšie 😉

adetka
25. bře 2009

my sme boli v Besenovej... ale iba jeden den.. aj v tatralandii iba jeden... kazdy den na tom istom mieste cely tyzden, dva.... by ma nebavilo... a ani moju dcerku... byvali sme v Liptovskom Jane... (boli sme aj v Nizkych Tatrach, v jaskiniach, vo Vysokych, Zapadnych...)

andreako
26. bře 2009

Hanyka, chceš ísť priamo do Bešeňovej ?Ja by som ti vrelo odporučila penzión VILLA BETULA, kt. sa nachádza 10km od Lipt.Mikuláša, 5km od Aquaparku Tatralandia a do Bešeňovej z Betule je to len nejakých 12km(neviem presne, ale myslím, že nie viac ) .My tam chodievame, naozaj neobanuješ - a nielen Ty, ale Tvoje detičky odtiaľ nebudú chcieť ani odisť . Fakt sa oplatí navštíviť tento penzión !!!

vilkakatka
5. srp 2009

Ahojte 😉

Ak niekto hlada super ubytovanie pre rodinku, tak mam jeden typ ... chalupa priamo v Besenovej, len 50m od thermal parku, s moznostou parkovania pri chalupe. Viac info v IP, ak ma niekto zaujem.

Zelam pekny den 😵 😵 😵

ginepra
14. srp 2009

betula je fakt super ale draha. tak pre tych, ktori maju cash. pre ostatnych sa oplati aspon zastavit na kavicku a deti sa vyburia na preliezkach a pri zvieratkach,...

tin007
14. srp 2009

ahojte, my sme ubytovani blizko besenovej v hoteli sojka (velmi sa nam paci) a uz sme boli aj v besenovej a tiez aj vo vital parku v kupeloch lucky (nie je to daleko, tusim 10 km). velmi sa nam pacilo v tych luckach, maly vo vode vyskal nadsenim 😉 no a v luckach a tych dedinkach okolo je velmi vela ponuk na ubytko

patrikluptak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
joni
15. srp 2010

Skuste stranku www.besenova.sk

luthien.k
19. zář 2010

Nebydleli jste někdo přímo v hotelu Termal nebo Giga přímo v termálním aquaparku? A myslíte, že by pobyt tam byl vhodný v těhu a s patnáctiměsíčním prckem?

jazminn
26. zář 2010

My chceme ísť s manželom a 5,5 ročnou dcérou od piatku do nedele niekde tam k Bešeňovej a Tatralandii. Pozerala som ubytovanie Villa Betula. Ak ste strávili taký predlžený víkend na týchto miestach napíšte o tom.

alusha
11. říj 2010

@jazminn neviem, ci ste uz boli v Betuli, ale mozem odporucat, my sme tam boli v lete a bolo tam uzasne, velmi sa nam pacilo, prijemne ubytovanie, aj personal, vyborna strava, super atrakcie pre deticky, z apartmanu maly vybehol rovno na ihrisko, super 🙂

jazminn
11. říj 2010

@alusha a kde to je?

jazminn
11. říj 2010

@luthien.k my sme sa včera vrátili z Bešeňovej. Boli sme ubytovaný v Thermáli dve noci. Teraz je tam 30% zľava na ubytovanie a dieťa dp 6 rokov má všetko zdarma. Jedným slovom povedané bolo tam super.