Ostrov Kos, Lambi, hotel Apollon. Máte s ním zkušenosti?

Dobrý den,
ráda bych Vás poprosila, kdo máte osobní zkušenost s ubytováním v tomto hotelu, abyste mi napsali Vaše pocity a spokojenost. Je možné, že tam poletíme s dcerou v červnu, v té době bude mít 19 měsíců. Jestli Vám v tomto hotelu něco chybělo (pokud jste byli s dětmi) nebo naopak. Nebo celkově s ostrovem Kos.
Díky za názory
P.

janah.
4. led 2009

Ahoj,
na ostrově Kos jsme byli 2x, pofukuje tam pořád větřík. A taky jsou tam písčito-oblázkové pláže. Písečných jen málo, což pro 19 m mimi nic moc. Jinak se nám tam moc líbilo, vždy jsme byli začátkem záři. S tímto hotelem neporadím, ale snad vám to vyjde dobře 😀

pitruskaskarolinkou
autor
4. led 2009

Jani, děkuji za příspěvek.
s tím větříkem - předloni jsme absolvovali Krétu a to jsem moc ocenila, nebylo vedro,ač vzduch byl nějakých 32 - krásně nás ovlažil...ono na tech ostrovech to tak asi je dost často...
Jsem ráda, že jste byli spokojení... 🙂

lenerka
4. led 2009

ahoj

no já byla na ostrově Rhodos i Kos
ale to jsem ještě neměla dceru
ale je to tam krásný,moře čisté,ale umí být i divoké
je tam docela i čisto
Řecko miluju,snad se tam i s prckem někdy vypravíme,ale manželovi se moc nechce
tak uvidíme
ale 19měs,na cestování už je ok
tak ať se vám u moře líbí

daniellka
4. led 2009

ahoj pitruska!
na kosu jsme byli v Tigaki září2008,kluci měli 19měsíců,dalo se to..
v Tigaki superpíseček,pozvolný vstup do moře, malé městečko s tavernami,tak akorát trochu živo ale ne velkej virvál. Lambi je ,tuším,předměstí hlavního města Kos,nebyla jsem tam osobně,ale sylšela jsem,že je tam mrtvo a horší pláže,tak nevím..Optej se v cestovce. 😉

bramburka
5. led 2009

ja byla na kosu v Tigaki taky... vetricek mirnej, velmi prijemne, 2 dny teda slusnej vichr, ale deti byly v poho. Jen tedy uplne ne pisek, ale takovy oblazecky, misty pisek, ne takova ta klasika, ackoliv inzerovali pisek, to mi vadilo, taky etda dost spatny zdravotnictvi, nedej boze aby se vam tam neco stalo....to leda letecky pak na pevninske recko...asi uz bych tam nejela s prckem, mela jsem z toho divnej zazitek a to jsme meli jen horecku a rymu, kasel, tak nejak nic nedali, hned jak jsme prijeli do Prahy moje Dr. rychle nasadila ATB... ja jsem byla pro všema deseti, ale uz bych asi s dítětem na ty ostrovy nejezdila, dohodli jsm e se ze letost to bude Francie či Italie autem. radsi.

janah.
5. led 2009

No já nevím, ale naše děti jsou nemocný pořád, v Řecku samozřejmě taky, ale zvládli jsme to sami s návštěvou lékárny.
Loni byli nemocný v Bulharsku a taky dobrý. Byl tam hotelovej doktor. Třeba v tom Řecku, v nějakým větším komplexu je taky hotelovej. Každopádně by to měli v cestovce říct. Nám teda na místě moc pomohla delegátka, nemuseli jsme nic platit, jen pak za léky, ale i ty nám proplatila pojišťovna. 😀 😀 Ale jak říkám, s 19 mimi bych brala písek. Na té kamínkové pláži holt hrad z písku nepostavíte 😝 😝

pitruskaskarolinkou
autor
5. led 2009

holky, zrovna jsem vám chtěla napsat, že mým dalším typem je Tigaki 🙂
spíš se příkláním ted k tomuto místu. Protože na Lambi jsem nečetla dobré recenze 😕 😔

My byli loni s tehdy 8 měsíční Karolínkou v Chorvatsku na Hvaru - autem a super, jen letos chceme siii udělat dámskou jízdu s mamkou a ta neřídí, tudíž bych se neměla s kým střídat v řízení 😉
Jinak bychom snad i jely znovu tam 😉

Ten větřík je koukám všude na těch ostrovech, žádná nenormalita 🙂

S těma doktorama se poradím s CK, díky za tip 😉

Jinak se hrabu krom Řecka taky v Bulharsku na netu...ale zatím má lepší nabídky Řecko, ač jsem myslela, že další dovča bude do Bulharska - tam jsem se najezdila poslední roky hooodně a veliikááá spokojenost 😉

janah.
5. led 2009

tak se podívej na ckneckermann.cz hotel Sol Nessebar mare. Byli jsme loni a asi pojedeme znovu

pitruskaskarolinkou
autor
5. led 2009

jani, jdu na to

daniellka
5. led 2009

tak na to taky mrknu,uvažujem o Bulharsku už několik let a vždycky jsme jeli Řecko nebo Kanáry..

ale s tím pískem,my jsme bydleli v Gaia Village a u tohoto hotelu byl fakt píseček písečkovatej,ale ty pláže tam jsou šíleně dlouhý,někde asi jsou oblázky,někde písek. Úplně ten nejjemnější jak bývá na golden beach to nebyl,ale dalo se. Spíš tam občas píchaly takový ty naletený větrem bodlinky,uschlý větvičky apod.

Doktor byl úplně bez problémů,hotel byl plnej dětí a říkali mi nějací Češi,že mělo dítě horečky,delegátka volala doktora,do hodiny přijel přímo do hotelu,prý běžná praxe.
Plánujeme tam jet znovu,pro děti ideální. Taky je dobrý,že je krátkej transfer busem z letiště,na jakékoliv místo na ostrově se člověk dostane do 20 minut cca. HOtel Gaia Village můžu s dětmi jen doporučit,mají tam obrovské zázemí,několik dětských hřišťátek,s různými domečky,autíčky,brouzdaliště apod.

pitruskaskarolinkou
autor
5. led 2009

jééé Daniellko, tak tu Gaiu mám v merku právě, tos mě potěšila 🙂

bramburka
5. led 2009

jo nam taky prijela Dr. poslechla ji a rekla nic to neni, a pak nam v Praze urychlene nasadili ATB, no Dr. od Dr. ale rikala nam delegatka at se hlavne snazime, at nam neni nic vaznejsiho, to jsou uplne mimo... jako taky jsme to zvladli, je to proste blbej pech, ale vis co, snad bych i radejc do Bulhatrska, s necim vaznym te prevezou do Varny, ale na tech ostrovech si s nicim vaznym neporadi....no jak myslite, nechci strašit.

pitruskaskarolinkou
autor
5. led 2009

tak snad když to bude jooo vážný, tak to už pak řeší i pojišťovna... 😕 jako doktory, případný nedejbože převoz - přelet vrtulníkem 🙂

daniellka
6. led 2009

ono to je vždycky hop nebo trop,s těma doktorama v zahraničí. Já bych se právě bála jet s děckem třeba do Egypta apod.,to mi přijde ještě horší a úplně jiná kultura. Řecko je Evropa,hotely na úrovni..

pitruska - Alexandria lítá z Brna,koukám,že jsi taky z Brna,takže značka ideál. 😀
HOtel celkem dobrej,je to 3+. Nevím na jakou úroveň jste zvyklí,je to tak akorát poměr cena vs.úroveň, nám se tam líbilo.. Pro ty děcka paráda ,akorát to není přímo na pláži,tak 300-400m,3minutky chůze..

pitruskaskarolinkou
autor
11. led 2009

zvažuju ted poslední hotel na Kosu - oblast Marmari - hotel Pyli Bay - máte někdo zkušenost? už se musíme rozhodnout 😀

jabber
11. led 2009

pitruska - a proč vlastně trváš na Kosu? 🙂

pitruskaskarolinkou
autor
12. led 2009

jabber, kvůli tomu, že jsem tam nebyla 😀 a prostě se mi ten ostrov moc líbí 😉

jabber
12. led 2009

pitruska 🙂 já na Kosu taky nebyla, takže ti moc neporadím 😒 😀

lennysek
21. dub 2009

Ahoj my už máme ojednaný hotel Gaia Village a co jsen četla různe recenze, tak je tam moc dobré zázemí pro děti a moc pěkná pláž. My odlétáme 11.črevna. Náš malý bude mít 20 měsíců. Tak snat to nějak zvládnem a budem zdraví. Ale už se moc těšíme 😀
Lenka

martaska78
20. dub 2014

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z Vás nebyl od fischera v FUNTAZIE KLUB GAIA ROYAL VILLAGE, Kos - Mastichari a případně jak jste byli spokojení. Malá se tam moc těší na dětský klub a já nevím, jestli jí tam vůbec pouštět. Vždycky jsme byli všichni pohromadě,ale malá se těší na "školku" 😉

terez27
20. dub 2014

@martaska78 ahoj,my nebyli v tom hotelu,ale byli jsme na Ibize s tím dětským klubem od fischera a já byla strašně spokojená a dcera taky,je to paráda,děti jsou tam mezi detma a vymýšlí jim tam spoustu aktivit,dopoledne jsou většinou v klubovně a něco vyrábějí,odpoledne mají aktivity v bazénu nebo na pláži,u nás měli i výlet,ale musel tam být 1 rodič minimálně s nima,večer byla diskotéká,celý týden sbírali zlaťáky a za ty pak dostali na konci týdne odměnu

martaska78
20. dub 2014

@terez27 ahojky, moc děkuju 🙂 , malá se moc těší a já jsem zvědavá jestli budu umět ještě relaxovat 😀

capricej
23. dub 2014

MITSIS BLUE DOMES EXCLUSIVE RESORT & SPA máte prosím někdo zkušenosti s tímto hotelem? jedeme tam na začátku června s 2-letým synem.