Ostrov Lesbos. Dá se tam sehnat doktor, nemocnice?

mikulka
5. kvě 2010

Ahoj holky, znáte ostrov Lesbos v Řecku? Myslíte, že bych se tam nemusela bát s rok a půl star. dítětem? Dá se tam sehnat doktor, nemocnice atd.?
Láká mne jeden hotel v letovisku Petra...
Znáte to tam? Psali, že je to ještě dost, celý Lesbos, mimo turistický ruch. Ale bude to tam civilizované?

sophie1
10. kvě 2010

Ahoj, já jsem byla na Lesbu předminulé léto - přímo v Petře a byla jsem nadšená. Neměli jsem sice ještě mimi, takže s detaily kolem dětské péče ti neporadím, nicméně si myslím, že pro děti všeobecně je to tam vhodné. V Petře je písečná pláž s pozvolným sestupem do moře a viděla jsem tam spoustu spokojených batolat se tam plácat na břehu 🙂. Petra je hezké historické městečko se spoustou taveren a obchůdků. Kdybys chtěla nějaké podrobnější info, klidně se ptej 🙂.

blazinec
4. čer 2010

Ahoj, co se Lesbu týče, s dětmi je to úplně v pohodě - třeba Petra podle mě moc vhodná není pro děti, protože je to dost rušné. S dětmi se jezdí mnohem víc například do Anaxosu, kde je to mnohem klidnější a snad všechny apartmány jsou přímo u vody. Viz http://cs.tixik.com/r/lesbos-16/ kde mají Lesbos asi nejlíp zpracovaný. Já jsem byl právě v Anaxosu a dovedu si krásně představit, že tam budu s prckem.

mikulka
autor
6. čer 2010

Tak to je super, už se tam těším, mám tipy na pár míst. Ale vybírat budeme asi až lasty. Jinak, jak je to tam cenově? Prý je Lesbos levnější, protože ještě není tak turistický, je to tak?

mikulka
autor
6. čer 2010

blazinec, můžeš sem hodit odkaz, kde konkrétně jste byli? Apartmány jsou bezva, ale většinou tam nenabízí jídlo a já nechci na dovče vařit. 😝 😉

llllucka
7. čer 2010

mikulka:a co máš předvybrané ty?Taky hledám dovču.

mikulka
autor
7. čer 2010

Vybrali jsem hotel ALMA, najdeš v googlu, Je to sice dražší hotel, ale má jen kladné recenze a paní z Fischera, co jí známe, nám řekla, že je to nejlepší hotel na Lesbosu. ALe od Fischera bych nejela, ten je nejdraží...

evulik13
8. čer 2010

Ahoj.
_Byli jsme loni na Lesbosu v Anaxosu ubyt.v apartmánech bez jídla a spokojení,ale pláž byla i občas s malými kamínky a blízko nepříliš rušné silnice.Super je to na Zakyntosu-ráj na zemi letovisko Vasillikos a pláží Gerakas.
Já bych letěla s malým dítětem na Korfu-letovisko Ag.Georgios-písek,klídek,pohoda a lékař taky-sama jsem ho bohužel potřebovala.