Penzion na Lipně - doporučíte někdo?

krystalka
7. bře 2014

Rozhodli jsme se letos, že prozkoumáme okolí Lipna a hledáme nějaké pěkné ubytování - nejlépe něco menšího, cenově přijatelného, s vlastním příslušenstvím, s polopenzí, mělo by tam být nějaké hřiště pro děti...chystáme se na stezku v korunách, bobovou dráhu, nějakou projížďku lodí, nějaký ten výlet po památkách...prostě tak od každého něco, nejsme moc válecí a koupací typy....koukala jsem třeba na penzion U draka přímo v Lipně n. Vltavou, nebo Lesní penzion Kobylnice....nemáte s nimi někdo zkušenost? Nebo nějaký podobný tip...díky moc 🙂

medvidek
7. bře 2014

Jéé tak za takový tip budu také ráda. Našla jsem Penzion u kostela Frymburk, ale je dražší.

winterska
7. bře 2014

@krystalka byli jsme s kamarádkou a jejími syny ted o jarních prázdninách ubytovaní v hotelu Filip na Slupečné - asi 300 m od bobovky, nebylo to daleko ani k vodě, ani ke sjezdovkám ani nahoru ke stezce. Našli jsme ho tedy přes slevomat, ale nebylo si nač stěžovat 🙂

hrusti
7. bře 2014

My jsme bydleli tady www.penzionkovarov.cz
Není to přímo v Lipně, chce to mít auto.

krystalka
autor
7. bře 2014

@hrusti - díky 🙂, kouknu na to, my pojedeme autem, takže to je v pohodě, jen jsem si říkala, že třeba na tu bobovku určitě nepůjdeme jen jednou, tak že by možná bylo lepší být někde v centru dění, abychom nejezdili zbytečně sem a tam...

bulinka
7. bře 2014

Už pátým rokem jezdime do penzionu Kovářov 🙂

gosa22
7. bře 2014

na doporučení jsme si zrovna zarezervovali hotel Admirál v Lipně n.Vlt. - je to tam baby friendly a jednání s nimi bylo zatím fajn...snad to i pak bude stát za to 😉

krystalka
autor
7. bře 2014

@hrusti
@bulinka
Ten Kovářov vypadá fakt moc pěkně 🙂. A jak vám tam chutnalo jídlo? A je tam poblíž někde třeba nějaké dětské hřiště? My jak jsme teď jezdili několik let do Kašperských hor, tak právě u penzionu měli hřišťátko a Jiřík se tam vždycky po večeři rád chodil ještě sklouznout nebo pohoupat a pak jsme šli koupat a spát.... a taky jsem koukala, že tam mají i apartmány se dvěma místnostmi, ale nepíšou tam nic o žádném příplatku, nevíte, jestli se něco platí, když tam budeme jen my tři? I když, on Jiřík vždycky večer stejně vytuhne tak, že je mu jedno, jestli si vedle něj povídáme nebo třeba koukáme na telku, tak asi ty dvě místnosti ani nebudou nutné, měli jsme to takhle vlastně jen jednou, když jsme byli v Šumavousovi, tam jsme měli ložnici a obýváček, ale to mu bylo 2,5 roku 😉

hrusti
8. bře 2014

@krystalka my jsme tam byli minuly rok v květnu na prodlouženy víkend. Měli jsme triluzkovy pokoj. Dcera byla menší a spala ještě v postýlce a do pokoje jsme se v pohodě vešli i s postýlku. Jídlo nám chutnalo. Mohli jsme se i s kuchařem domluvit, co budeme chtít, aby to deti jedli. Takové maličkate hřiště s houpačkou je u penzionu.
Když bude ošklivě, tak můžete do Frymburku. Je tam bazén. Myslím, ze dokonce dva. My jsme byli v hotelu Frymburk a tam prý je ten bazén lepší😉

kackaaaa
8. bře 2014

My byli v hotelu Kupec. http://www.hotel-lipno.cz/ byli jsme tam spokojeni. Jen my měli mladši dítě rok staré (všude běhalo - takové "torpédo"), a na to tam moc nebyli připraveni, páč restaurace neměla uzaviratelný salonek, takže dítě stále "zdrhalo" ☹.

bulinka
8. bře 2014

@krystalka my jezdíme vždy do hlavní budovy hned v přízemí, jsou tam dva typy pokojů. Buď dvoupokojový nebo jednopokojový, ten je hodně malinký, ale my na pokoji jen přespáváme 😀..Chceme vždy na todle patro, aby mi vystačili večer chůvičky až do jídelny a na terasu 🙂. A každý pokoj má svůj balkon. U penzionu je i malé pískovište, skluzačka, houpačka a i bazén. Ale v tom jsme nikdy nebyli. Vaří dost dobře 🙂. Manžel se už těší na jejich panenku 😀.

krystalka
autor
8. bře 2014

@hrusti
@bulinka
Holky, moc děkuju, jak to tak popisujete, tak máme asi vybráno 🙂 , jinak je fakt, že pro nás ta velikost pokoje taky není rozhodující, odjíždíme po snídani a vracíme se před večeří...navíc Jiřík vždycky stejně spí s námi, takže třetí postel máme leda tak na odkládání oblečení 😉

oregonka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
oregonka
17. dub 2014

Já doporučuji areál Landal Marina Lipno. V centru dění, u lanovky, u jezera, s množstvím atrakcí pro děti.
Pokud byste měli zájem, máme tam plně vybavený apartmán pro 6 osob, tak my můžete napsat do IP.