Písečná pláž a apartmán v Chorvatsku

alc
11. črc 2017

Bylinste nektera v chorvatsku s malyma detma nekdeckde je pisecna plazba hezky apartmany?chteli bychom v polovine srpna nekam na sever...dekuji.

evcounek
11. črc 2017

já se přidávám. sice chceme až příští rok. My byli před pár lety (5) na Cresu a byli jsme spokojení. Apartmán super jen Pláž byla si 600m do Apartmánu a oblázková, ale dalo se. Synovi bylo 2,5 roku a super si s kamínky vyhrál. cesta k pláži super s kočárkem, žádné schody nic. Loni jsme byli taky v Chorvatsku Jadranovo ,ale tam byla pláž taky tak 600m ale cestou bylo asi 60 schodů tak jsem dcerku nosila na zádech bylo jí taky 2,5.

eva118
11. črc 2017

Já byla kdysi v Zatonu. Byla tam písečná pláž a pozvolný vstup do moře. Je to už ale dlouho, co jsem tam byla, tak nevím, jak je to tam teď.

lotosek
11. črc 2017

Taky hlasuju pro Zaton, vstup hodně pozvolný, voda krásná. Ale je to fakt kolotočový resort, před hudbou linoucí se všech těch kaváren a z bazénu není na pláži skoro úniku. 🏖

winter
11. črc 2017

Omiš - Duče. Písečná pláž naprosto super, spousta stromů. Snad nevadí, když sem dám vlastní fotky.

kackakastanka
12. črc 2017

@winter ty jo, to je krasny, ja chtěla doporucit Medulin, je tam pisek, a pozvolny vstup do vody, pro deti idealni, ale takto pekne to tam tedy není 🙂

alc
autor
12. črc 2017

@winter moc hezke fotečky.Děkuji za doporučeni.

lorana
14. črc 2017

Ty joo, v Chorvatsku písečné pláže? to se jen tak nevidí, já zatím ždycky narážela jen na šutříky, tak třeba zas příští rok 🙂