Pojištění storna - příměstský tábor. Poradíte, kde a jaké je nejlepší?

xmoul03
19. únor 2023

Zdravím všechny, mohli byste mi prosím poradit. Chci objednat malé příměstský tábor na léto, tábor bohužel nenabízí jejich pojištění storna, tak si ho musím udělat sama. Nikdy nevíte, co bude za půl roku. Můžete mi prosím poradit, kde a jaké je nejlepší. Storno pojištění, kdyby náhodou malá onemocněla. Díky moc

verujan
21. únor 2023

Bohužel neporadím. Ale třeba u nás se vrací peníze, pokud doložíš doklad od lékaře, že je dítě nemocné a proto se nemůže příměstského tábora zúčastnit. Z jiného důvodu se peníze nevrací. U vás tato možnost není?

xmoul03
autor
22. únor 2023

@verujan bohužel není. I jsem se divila, že pořadatel nenabízí takového pojištění, většinou to už všichni nabízí k tomu.. vědí, že se to stává... Holt jsem musela prohledat kde se co dalo, tak snad to bude dobrý a v případě potřeby snad s tím nebude problém.. ale díky za info

terunka88
6. únor 2024

@xmoul03 U koho jste objednávala pojištění, prosím?

xmoul03
autor
2. bře 2024

@terunka88 omlouvám se za tak pozdní odpověď 🙈 ale kdyby to bylo ještě pro někoho aktuální.. já nakonec sjednala pojištění přes ušetřeno.cz od axa asistence - .. měli tam cestovní pojištění (úraz, storno)- myslím, že to byl produkt start a stalo to pár korun (od pondělí do pátku a myslím že asi 150 korun.. záleží na ceně tábora. Takže za mě super a já se nemusela bát, že nebude ani tábor ani peníze ze zaplaceného tábora..

terunka88
2. bře 2024

@xmoul03 Díky, já nakonec objednala u ČSOB, objednávám tam i když jedeme na dovolené.