Poraďte kam na dovolenku v máji k moru s dieťaťom

renky9
29. led 2010

Dobry den viete mi prosim vas poradit, mame moznost ist iba v maji na dovolenku a chceli by sme ist kde je teplucko a krásne. Chceme ist aj s 3 ročným dieťatkom určite do hotela 4 a viac hviezd a all inclusive. dakujem

livia76
29. led 2010

Renky, skúsť pozrieť diskusiu o Turecku, my chodievame s malou od 11 mesiacov 2 x ročne- v máji a septembri len tam a sme spokojní 😉

danulik
29. led 2010

livi - a ake je more v turecku v maji? my ideme tento rok zaciatkom juna, nie je este studene?

renky9
autor
30. led 2010

Livi a a ked ste boli v maji bolo uz teplo a ake bolo more??? A v ktorom hotely ste boli??

livia76
30. led 2010

more má tých 22-24 °C vzduch okolo 27-30°c myslím, že akurátne pre malé deti 😉 všetky 4-5 hviezdičkové hotely sú na výbornej úrovni to je v podstate jedno. najlepšie sme sa mali v Pegasos world, ostatné boli tiež fajn, Eftalia resort, Holiday Point, 0zkaymak Aladidin, Golden dreams, Gold Safran, za slobodna sme boli s mužom v 3 hviezd. v centre Alanye volal sa Artemis Princess a tiež to bolo ok taký malý ale milý 😀 😀

renky9
autor
30. led 2010

dakujem pekne urcite si daco vyberieme. 😉

renky9
autor
30. led 2010

ahoj livia ten hotel sa vola Joy pegasoso resort, lebo pegasoso world som nenasla a je to v Alaniy, nieje najkrajsie v Side??

livia76
30. led 2010

😉 Áno Joy Pegasos World 😉 naša naj naj dovolenka 😎

renky9
autor
30. led 2010

pozerala som aj recenzie, ale nenasla som ani jednu dobru, uffff teraz ako sa rozhodnut. Pisu tam zase ze najhorsia dovolenka, ale nevadi poradime sa aj v ck. 😉

livia76
30. led 2010

😉 tuším som to aj ja raz čítala, som sa zasmiala, nad tými suchármi- naozaj odporúčam- super rezort pre rodiny s deťmi pecka asi aj tak záleží, kde ťa ubytujú a to nevie 100% ani cestovka, to je na tých na recepcii 😵 My sme mali zaplatený 5 hviezd. izbu a do takej ná aj dali. Služby super aj strava 😵

adulik23
31. led 2010

siet hotelov Joy aj ja odporucam.
vlani sme boli v Kemeri a bola to zatial nasa najlepsia dovolenka 🙂

stanka_s
26. črc 2010

@livia76 ahoj, chcem sa opytat ako bolo v hoteli Gold Safran, my tam letime v auguste.
dakujem

livia76
26. črc 2010

@stanka_s nám tam bolo super 😉 jéj ale to už je dávno, neviem ako fungujú teraz 😀 je to v ,,centre diania" v meste, na pláž nieje ďaleko, obchody blízko, izby boli vtedy super a aj strava pláž sa vám bude páčiť 😵

stanka_s
28. črc 2010

@livia76 dakujem za info, dufam ze aj nam sa tam bude pacit 🙂 , neskor dam info ako bolo.

nicearty
6. dub 2013

chcela by som obnovit tuto temu...pretoze je to nas aktualny "problem" 🙂 kam s babom na dovolenku k moru najneskor koncom maja...nechceme ist do ziadnej arabskej krajiny, takze ziadne turecko, egypt, tunisko ani nic podobne..rozmyslame nad spanielskom ako kanarske ostrovy, tenerife, ibiza, malorka..neviem, kde este moze byt v takom case dobre teplucko, nie horuco, ale tak akurat..ale chcela by som, aby sme isli aj s malym trochu do mora, kde by bol aj pozvolny vstup do mora, pretoze hlavny dovod dovolenky je to, aby sa nadychal dobreho morskeho vzduchu a kvoli ekzemu a dermatitidam, ktore ma a s ktorymi sa trapime..

959touareg
9. dub 2013

najneskor koncom maja?? nikde. tam kde je teplo, ako tak sa da okupat nechces ist a v okoli,teda europske destinacie maju v takom case more studene.
ked nechces vela ludi, hrozne teplo,chodte po sezone. vtedy bude more teple, zohriate. 😉

harper
9. dub 2013

my sme boli na prelome maja a juna s trojrocnou v sousse, tunis. more bolo dost chladne, po chvilke otuzovania, to bolo ok. ale mala tam velmi nechcela ist, lebo boli vlny a dost to tak chladilo. teplo bolo ok. tak sme sa macali len v bazene.

959touareg
10. dub 2013

@harper
presne tak. v maji sa v okolitych statoch neokupe nikde. najblizsie to ma do Egypta, tam uz by sa ako tak dalo okupat koncom maja, no ist tam nechce. v Chorvatslku, Spanielsku je studene more aj v lete, aspon pre nas tak v maji si tam neviem predstavit sa kupat. tiez Tunis, Malorka , Kanarske...najhorsie su oceany, tam sa neokupes poriadne ani v lete, neotepli sa to tak ako more. 😒