Poraďte, kam s prťatama na dovču v ČR?

matvej21
2. zář 2013

Ahojky, poradite nam kam s prckama (rok a tri roky) vyrazit na dovcu na podzim po CR. uvitame zviratka,hriste,klidne i auta,nebo nejake muzea pohadek,.....kazdopadne kdyz by jste meli v te lokalite i typ na pekne a ne drahe ubytovani, byla bych moooc rada. Dekuji.!!! 🙂

andrea.ivf
23. dub 2014

https://www.facebook.com/pages/Chata-Monika-uby...

Právě jsme se vrátili, naprostá spokojenost. Možno až tři rodiny.

olusenka
23. dub 2014

V této skupině je plno inspirace, kam s dětmi:
https://www.modrykonik.cz/group/1937/
Věděla bych o vícero ubytování a kam s dětmi, ale pokud to nemá být moc drahé, tak mě napadá Borovanský mlýn v jižních Čechách, tam je i výstava POhádková půda, nebo jak se to jmenuje, a venku hřiště a miniZOO, a pak ve Slavonicích Bejčkův mlýn, kde je domáci ZOO, botanická zahrada, hřiště.....dá se bydlet v penzionu nebo v létě v chatičkách.

ewuse
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
penzionalenka
30. dub 2014

Dobrý den,

přijeďte na Alenku, je tam krásně. V okolí penzionu je celá řada turistických cest vhodných pro procházky ať s kočárkem nebo bez něj. Ve Špindlerově mlýně můžete navštívit aqua park, bobovou dráhu nebo lanový park a mnoho dalších aktivit.

Pavla
Penzion Alenka

misenka78
14. kvě 2014

mohu doporučit naši nově zrekonstruovanou chalupu v jižních Čechách koncipovanou jako dva sanostatné apartmány se zahradou, bazénem, rybníkem s kapry a spoustou dalšího
www.dovolenausvatehojana.cz

hojda
14. kvě 2014

Tak nám se osvědčila jižní Morava a Jáňův dvůr, blízko je termální koupání (Rakousko Laa, nebo i v Čr), rovné cesty pro brusle, kola i kočárky, vinice a klíííííd

oskli33
28. kvě 2014

Tak já mám tip na ubytování od známých, co byli tady: Andělský dvůr.
A je to na pomezí jižních Čech a Vysočiny, takže se nechá dobře jezdit na výlety. Pro děti doporučuji Pohádkovou říši Fábula. Do začátku prázdnin mají otevřeno jen v sobotu, ale my tam byli loni v létě nadšení, to bylo synovi 2,5 roku. Užili jsme si to všichni – jak děti, tak i dospělí. Strávili jsme tam od oběda zbytek dne až do večera, dopoledne jsme byli na keších. Jídlo mě sice nijak nenadchlo, ale jinak paráda. Letos pojedeme určitě znovu na nějakou akci. Mají tam nově nějaké království hlavolamů, což já naprosto miluju a počítám, že se tam zabavím na delší dobu než syn 😝 Pro malé děti tam jsou parádní dětské koutky v části cukrárny a tvořivých dílen (tam jsem si taky vyhrála nejvíc já 😀 , k tomu ještě hřiště u venkovní zahrádky. Takže za nás fakt doporučuju, super výlet. Jinak objíždíme hlavně srazy veteránů, páč naše dítě je od malička technický typ a vydrží se na všechno vyptávat klidně půl dne 😝