Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

sorciera24
17. led 2012

@diniro a cez koho ste boli a kde presne? dakujem🙂

ginepra
17. led 2012

Ahojte, som tu nova, prosim poradte, co mate odskusane... Sme rodicia so 4 detmi 7, 5, 3 a necely rok... (... preto nie je cas vsetko citat a az tak podrobne zistovat...) Decka by chceli ist velmi k moru, este sme neboli spolu takto dalej, len na SK. Mam taku idealnu predstavu - Nieco slusne, s klimou, s arealom na hranie prip. bazenom, nedaleko od mora, pokojne prostredie.... Len by som chcela aj nejaku polopenziu alebo aspon veceru, da sa aj nieco take? Doma je to v kuse len o vareni a dovolenku by som chcela mat aj ja 🙂
Dakujem za vsetky rady a tipy, moze byt aj do IP konkretene linky, cestovky, ubytovania, recenzie...
DAKUJEM VELMI!!!!
🙂 🙂 🙂

diniro
17. led 2012

@sorciera24 www.agenziaarena.it . Boli sme v Sabbiadore (lignano).

sorciera24
17. led 2012

@diniro dakujem, lebo my sme tiez boli v Sabiadorre ale cez slovensku CK a je to neskutocne predrazene, takze ak pojdeme tento rok, co chceme, tak cez taliansku.....dakujem za tip 😉

diniro
17. led 2012

@sorciera24 Vsak to, cez cestovky je to dost predrazene. my chodime cez tuto it agenturu a boli sme vzdy spokojny. a ked ideme niekam letecky , tak zas cez rakusku cestovku a aj sluzby su neporovnatelne , nielen cena.

sorciera24
17. led 2012

@diniro ja som este pozerala cez lignano.it ...aj tam to vyzera fajn...tak mam z coho vyberat🙂

diniro
17. led 2012

@sorciera24 aj to je dobra stranka 😉

jajkax
17. led 2012

@mart.s. Tak že mi potom popíšeš kde ta pirátská loď je??A nevíš kde je i nějaký pěkný přístav? Manžel by se chtěl podívat.Loni jsme se chtěli jet někam podívat(cizí řeči na doptání ovládáme velmi stroze🙂 a dojeli jsme do lignana a tam byl takový přístav ale jen samé takové drahé lodě, nějaký soukromý 🙂
Jinak určitě by jsme si mohli dát nějaký srázek, máš sice straší kluky takže si s tím mím mrňetem asi nepohrajou ,ale i tak 🙂
A neporadila bys mi tam poblíž tivoli taky nějakou dobrou Pizerii kde dělají takové ty dobré velké slabé italské pizzy.Loni jsme zkusili jen jednu a ta teda nebyla nic moc...Loni jsme tam toho moc neobešli, dcera byla nemocná tak jsme se téměř nehly z apartmánu, a k moři jsme se chodili s manželem koupat "na střídačku"aby byl jeden vždycky u dcery.Takže na chození do pizérií jsme neměli čas.Snad se nám letos ta smůa vyhne a užijeme si to víc. 🙂

karinecko
17. led 2012

@jajkax takze zarezervovane Marco Polo na ten isty termin....budeme len kusok od seba.... 🙂

jajkax
17. led 2012

@karinecko super, musím si tě nastudovat z fotek třeba se někde potkáme🙂 🙂

kandee1201
17. led 2012

@certica my sme boli posledny augustovi tyzden za super cenu okolo 400eur tyzden sli sme autamy a v apartmane sme boli osmy.apartman v bibione sa vola san siro v areali boli vilky a kazda mala 6 apartmanov na dvore bazen je to pre takych nenarocnych 😉 v googli ti to vyhlada.a boli sme cez tal cestovku lacnejsie

monikapalo
17. led 2012

Dievcata , neboli ste niektora v Rezidencii Cristoforo Colombo v Caorle? 🙂

petulig
18. led 2012

@mart.s diik za info, ale kym som sa rozkyvala tak vilka je uz obsadena. Porazi ma, lebo nic vhodne som nenasla. Vsetky pekne vilky samostatne su v pinede a tam nechceme, lebo je to dalej od centra. no musime hladat dalej.

mart.s.
19. led 2012

@petulig to je mi líto, že vám to nevyšlo. s tím je tam vždycky obrovský problém. Taková ta velká condomina jsou většinou poloprázdné dlouho. Ale jak chce člověk nějaký malý domeček, tak je nejlepší ho zamluvit pokud možno před vánoceme. Budu ti držet palce, ať něco dobrého vyberete 😉

petulig
20. led 2012

@mart.s no ved ja som aj pisala do angetur este pred Vianocami, ale oni ze rezervovat sa bude dat az od januara a neviem co, Akoze nechapem preco by sa to nedalo riesit skor, ale co uz.. tak hladame dalej, pri najhorsom ostaneme fakt pri nejakom apartmane,alebo pojdeme znova do Lignana

mart.s.
20. led 2012

@petulig neboj, určitě ještě něco pěkného seženete. Vždyť je teprve leden 😉 .Ale je pravda, že v naší cestovce už se to dá od prosince objednávat. To víš, cestovky jsou různé.

kata2882
20. led 2012

ahojte, teraz som objavila tuto temu. Pisem vlastnu skusenost. Svokrovci chodia do Bibione uz asi 12 rokov, boli vo viacerych apartmanoch,ja s manzelom sme boli 2roky po sebe, a tento rok sa chystame zas, je tam super, hlavne pre deti.....
chodili sme cez Satur, ale teraz uz svokra objednava cez ita cestovky, bud Sabina.it, alebo caligher.it. vola tam, je tam mila ceska, s ktorou sa da dohodnut, vyjde to aj o polku lacnejsie, zalezi od terminu.

majka35
21. led 2012

@kata2882 tieto stránky neexistujú 😕 teda áno, ale nedajú sa cez ne objednávať apartmány 😨

kata2882
21. led 2012

@majka35 daju sa, len su este stare katalogy. my neobjednavame priamo cez net, ale je tam telef. cislo, kde sa da rezervovat a objednat apartman, cez net pozerame akurat co je volne. no toho roku maju este stare ponuky, co sa cudujem, svokra vravela,ze tam zavola, lebo jej chodia aj dom katalogy.
ak by si chcela, dam ti vediet co zistila. pripadne to cislo telefonu.
teraz sme pozerali tak cez Satur na nas termin-maj-jun je 600€, tam by vysiel 300-400€.
urcite budeme cez tie objednavat.

majka35
21. led 2012

@kata2882 neviem prečo, ale tá sabina.it nič nehovorí o dovolenkách a ponuke ubytovania a caligher.it neexistuje 😖

no pokojne aj číslo telefónu, ak by si mohla

kbeata
22. led 2012

@diniro ahoj,aj my by sme tam chceli tento rok dovolenkovat,len sa chcem spytat,to ako objednavate cez net? 😀 nevieme po taliansky,ci staci nemcina?dakujem 🙂

diniro
22. led 2012

@kbeata bookuje sa to priamo na ich stranke,ja tiez neviem taliansky, komunikujem s nimi v anglictine a neni problem aj v nemcine. Ked si zarezervujete apartman a termin tak budu chciet poslat zalohu. Ale je.to seriozna firma,tak ziadne.obavy peniazky sa "nestratia".

kata2882
22. led 2012

http://www.callighergroup.it/
@majka35
http://www.agenziaboreal.it/

cez tieto dve sa da aj v cestine najst.....cez ne uz sme boli....odporucam.cislo zistim a napisem🙂
@kbeata

majka35
22. led 2012

@kata2882 ok, si zlatá ďakujem ... pre mňa môže byť pokojne aj v taliančine

kata2882
22. led 2012

@majka35 zajtra budem volat svokre,tak napisem.
🙂 pozrela si stranky?
som zle napisala predtym, lebo calligher je sabina,a este je ten boreal.
co viem,tak maju dobre apartmany.

kbeata
22. led 2012

@diniro dakujem 🙂

karinecko
22. led 2012

@kbeata cez etgroup.it mozem ti dat priamo kontakt na pani ktora tam pracuje a je slovenka 🙂

kbeata
22. led 2012

@karinecko no budem rada 🙂

beasi
25. led 2012

Ahojte! z etgroup mi odpísali ,že čo odpisuje po slovensky pracuje až cez leto.

karinecko
25. led 2012

@beasi no hej ale ja s nou komunikujem cez jej maill a ona mi vsetko vybavi.... 😉