Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

elllla
10. čer 2012

@evulik6 my ideme na tyzden od 14.7., budeme vo villagio tivoli..

petrina82
10. čer 2012

My ideme od 14.-28.7. ale teda tiez mam strach kvoli tomu zemetraseniu.

Baby kde je tam ten Lunapark, lebo my sme jeden videli ale to uz bolo v Lignane pri Lidli, ale tu v Bibi netusim. Ja Spiaggiu nepoznam, bola som iba na Corso del Sole v CK, ale chceme ist do toho lunaparku, len neviem kde to tam budem hladat. a potom kolko stoja atrakcie? Su tam aj pre male deti nejake a je to otvorene cely den? A tie trhy kedy byvaju a kde presne? Oplati sa tam ist?

irriss
10. čer 2012

Ahojky vsem..misto slov Vam poslu odkaz - link s mapou, pro lepsi zorientovani polohy Epicentra a Vaseho pripadneho turistickeho letoviska.. 😎
jedna se o posledni zemetreseni - vcera v noci.. 😉
http://qn.quotidiano.net/cronaca/2012/06/09/726...

sorciera24
10. čer 2012

@irriss to uz je celkom blizko...bolocosi citit?.....pozeram, ze intenzita zemetraseni klesa...ale bohvie co bude....ako to tam vyzera?

irriss
10. čer 2012

@sorciera24
Problem je v tom, ze intenzita na prvni pohled klesa, ale neklesa, protoze ani jedno z poslednich zemetreseni nesouvisi spolecne..jsou to jednotliva zemetreseni a napr. okoli Ferrara jsou v pohotovosti, protoze odbornici "poprve" si dovolili upozornit na blizici se otres - silny otres...

Takze, to, ze se zda, ze intenzita klesa, je omyl 😉 (podle odborniku - ne podle mne)..ja pisu to, co rikaji v TV 😉 ..protoze zemetreseni nesouvisi jedno z druhym..je v bouri cele uzemi a jednotlive.. 😉

irriss
10. čer 2012

@sisaha
.. Ahojky 🙂 mrkni na mapu.. 😉

mart.s.
10. čer 2012

ahoj holky, všechny vás moc zdravím. Strašně dlouho jsem tu nebyla 🙂 . Jak se tu bavíte o tom zemětřesení- tak právě do Barcise za dva týdny jedu 😉

mart.s.
10. čer 2012

@evulik6 ano krátí. 🙂 Už je to za chvilku 🙂

mart.s.
10. čer 2012

ahoj kočky . Ještě jedna zprávička pro ty z vás, které jedete do Bibi stejně jako já 😉 .24.6. je tam od 23.00 ohňostroj. Tak neváhejte a běžte se podívat 🙂

zuzinr
10. čer 2012

@noemarta tak vidim ze nas ide viacej 30.6. aj my ideme do Lignana sabbiadoro apartman Luna 🙂

tilly
11. čer 2012

my ideme 1.7. do bibi a 7 na lago di garda... ak je to teraz s tymi zemetraseniami? uz je to lepsie? a pocasie? vraj je tam teraz zima dost

jajkax
11. čer 2012

Holky ještě někdo od 1.7. to vilagio Tivoli??? 🙂

mart.s.
11. čer 2012

@tilly já jedu k Lago di Garda v půlce srpna 🙂

beasi
11. čer 2012

Aj my ideme 30.6. do Bibione.Na akej stránke sa pozeráte aké je tam počasie?

tilly
11. čer 2012

@mart.s. a uz si tam niekedy bola? co sa tam oplati? my chceme brat aj bicykle + gardaland

mart.s.
11. čer 2012

@tilly jedu tam už po čtvrté. Ty kola si určitě vemte s sebou.V okolí je toho strašně moc. Můžu se zeptat, kte budete bydlet? Jako v kterém městě.

tilly
11. čer 2012

@mart.s. chceme riva del garda, hotel este nemame, mozno pojdeme do nejakeho kempu, vobec to zatial nemame premyslene, len termin mame 😀 chceme ist na par dni na gardu, potom modena (kvoli ferrarri), mozno milano (kvoli tomu futbalovemu stadionu) a nakoniec chceme ist na horsku etapu tour de france 😅 este uvidime, co z toho zvladneme, ak bude teplo, tak to svihneme niekam dole k moru, mozno do chorv

mart.s.
11. čer 2012

@tilly pokud půjdete do gardalandu , tak určitě navštivte i Sea life. Je hned vedle aa lístky se dají koupit dohromady. A na jak dlouho tam vlastně jedete? Jedno z nejhezčích měst, které stojí za vidění je určitě Sirmione. Je tam hrad Castello Scaligero a Le Grotte di Cotullo- což jsou zbytky starých římských lázní.
Pokud máte rádi přírodu, tak bych doporučila botanickou zahradu http://www.hellergarden.com/link_01_it.html . je moc krásná. Každý rok se tam vracíme....atd. Těch věcí je tam strašně moc. Koukala jsem , že máš dva kluky. Já taky, takže jsme navštívili i Maranello, kde je museum Ferrari a potom museum Lamborghini. To je asi 20 km od Maranella. Krásná je taky Verona...

mart.s.
11. čer 2012

@tilly tak to máš blízko Malcesine. Tam je lanovka, ze které je krásný výhled na jezero

tilly
11. čer 2012

@mart.s. jeeeej, diky za cenne rady, urcite zuzitkujeme 😵 😵
mame cas tak medzi 6-15.7. takze nejaky tyzden v ramci toho by sme chceli ist... ono aj velmi zalezi od toho, ci si budeme poziciavat take velke auto (vw caravelle) alebo pojdeme nasim, ktore je sice tiez dost velke (ford galaxy), ale az tolko tam nenabalime a bicykle by sme museli mat vonku na nosici... a mozno bicykle nezoberieme vobec... ked my vobec nevieme, kam pojdeme, len vieme, ze ideme, teda ak budeme zdravi a tak...

mart.s.
11. čer 2012

@tilly nemáš zač. je toho tam ještě daleko víc. zítra prohrabu schovaná letáky a napíšu hodím ti do pošty ještě další odkazy. Lago di garda je určitě dobrý výběr. Bibione je sice moje srdcovka , ale na nové zážitky je určitě bohatší to vnitrozemí. Máte galaxy? My forda s-max 🙂

tilly
11. čer 2012

@mart.s. hej, dik, akurat sme sa dohodli s muzom, ze pojdeme na par dni do hotela a na take dve noci do kempu skusime stan prvy krat v zivote 😀 ze nech maju deti zazitok... 😅
my sme s galaxy velmi spokojni, len stale niekam chodime na vylety s bicyklami, tak zvazujeme caravelle, aby sme nemuseli davat bicykle na nosic...

tilly
11. čer 2012

@mart.s. a vy kam chodievate, ked idete ku garde? odporucis nejaky hotel, resp. mesto? mm preferuje riva del garda, ale ja zvazujem, ci by nebolo lepsie ine mesto... chceli by sme nieco, kde sa da aj kupat, kde su cyklocesty (ktore su vraj vsade) a kde je nejaky vecerny zivot, nemusi to byt zrovna ako niekde na ibize, ale aspon nejaka mala promenadka s restikami, zmrzkou a nieco, kde by sa mohli decka pred spanim vyblaznit, dik 😵

mart.s.
12. čer 2012

@tilly my jedeme na úplně opačnou stranu. Budeme bydlet na kraji Sirmione. 🙂

tilly
12. čer 2012

@mart.s. dik, my sme to chceli vcera uzavriet, ale nic sme nenasli, ziadny poriadny hotel... v tom sirmione je nieco? nejake centrum, pristav, ihrisko pre decka a tak?

mart.s.
12. čer 2012

@tilly no Sirmione má vlastně takové historické centrum, kam nemůžou ani auta(kromě těch, kteří jsou tam ubytovaní) a potom je řada ubytovacích kapacit i předtím. Ale i v tom centru je takové to hřiště s prolejzačkama pro děti. Jinak-chodíme tam hrát i minigolf nebo se tam dají pronajmout kurty na tenis.To máme od nás tak 5 minut autem

lenka47
12. čer 2012

ahojte zienky, 7.7. sa chystame do Lignana sabiadoro, poradte prosim kedy-o kolkej, vyrazit z BA aby sme tam prisli tak akurat, ubytko mame az popoludni, mala ma 1,5 roka... dakujem 😉

mart.s.
12. čer 2012

@lenka47 ahoj, já asi určitě nebudu na tu radu ta pravá, protože jedu z Prahy 😀 .SAle myslím, že holky říkaly tak 6 - 8 hodin. Hlavně si dejte nějakou rezervu, protože pokud tam chceš přijet až po obědě, tak musíš počítat s tím, že před Bibione bude dlouhá fronta.

lenka47
12. čer 2012

@mart.s. ved prave preto sa pytam lebo neviem ci zvyknu byt nejake zapchy a tak 🙂 rozmyslam ist skoro rano ze ked prideme pojdeme este na plaz trosku a potom sa ubytovat...

mart.s.
12. čer 2012

@lenka47 Ano, před Bibione zácpy jsou. Pokud tam jedeš přes den, kdy se mění turnusy, tak musíš počítat s tím, že se tam aspoň hodinu zdržíte. Nechci strašit, ale můžete tam čekat i třeba 2-3. Další zácpu můžete chytit na dálnici. Často se čeká i na dálnici za Udine a nebo potom u sjezdu na Latisanu. Tam to ale bývá v posledních letech lepší, protože to tam přestavěli. Asi jsem tě moc nepotěšila. Já osobně bych ti radši doporučila vyrazit dřív a raději se v Bibione trochu projít.