Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

sorciera24
27. čer 2012

@dakota14 wifi na plazi ide...ale potrebujes na pripojenie kod, kt. ti daju v infocentre....tam sa musis ist zaregistrovat....ale potom wifi frci 😀

dakota14
27. čer 2012

v akom infocentre to nájdem kde a prečo registrácia myslela som že nájdem sieť free hotspot a frčím skúšali ste to ak hej poprosím o konkrétnejšie info diky inak ste prvý človek čo mi na to odpísal ďakujem 😀 😀 😀 😀

sorciera24
27. čer 2012

@dakota14 infocentrum najdes na Via Latisana (blizko busovej stanice)...na mape je vyznacene 😉 no, asi ta sklamem, ale ez registracie ta to na net nepusti;)...skudali sme...proste sme sa museli v tych informaciach zaregistrovat, oni nam dali kod na pristup na siet....asi maju bezpecnostne opatrenia 😅

dakota14
27. čer 2012

aha tak to je potom s kódom a nie je to free no neva a to sa tam ako dohovorím keď ja neviem ani ceknúť po taliansky to len také bežné frázy dovi dopo 🙂

dakota14
27. čer 2012

@sorciera24 zistila som že ten kód dávajú aj na terrasa mare čiže na lastúre na mori v tej reštike kód platí na tri mesiace tak sa skúsim ísť opýtať tam len ako to schomolím že chcem kód na wifi asi poviem len wifi a hotovo to bude potupa 😒

evulik6
27. čer 2012

@sorciera24 tieto dazde podla mna nebudu take strasne...a mozno ani prsat nebude...jasne ze sa to moze zmenit, aj sa zmeni 😉 bude krasne, uvidis😉

sorciera24
27. čer 2012

@evulik6 no dufam...a kukam taliansku stranku a tam ukazuju pekne 😵
http://www.3bmeteo.com/previsioni/mare/lignano+... tak som sa rozhodla verit tejto stranke 😀 😎

@dakota14 tak to neviem...my sme boli v tych informaciach....komunikovali sme nemecky 🙂

evulik6
28. čer 2012

@sorciera24 vies co... ja sledujem uz mesiac na to accuweather.com a ako mala odist marinka do bibi tak bolo pocasie pisane nic moc teda a teraz tam maju krasne...zmenilo sa to tam zo dna na den...tak ja verim ze bude pekne, musi!!! (lebo ma trafi:() 😀

katuska19
28. čer 2012

baby, viete odporucit konkretne vyskusane ubytko v lignane, aj s bazenom pre deti, aby to nebolo daleko od plaze?

summerlili
28. čer 2012

@katuska19
My sme bývali vždy na súkromí v apartmáne vždy blízko mora - 50 m, max 100 m, ale tak blízko mora ťažko nájdeš, aspoň v Lignane Sabiadorro aj ubytko s bazénom blízko pláže.
Možno skôr nejaký hotelový komplex, ale súkromné ubytko určite nie. Pochodila som to všetko s malou v kočíku keď spala, keď som hľadala niečo dobré a iné na budúci rok, ale všetky súpkromné ubytká blízko mora majú veľmi malé dvory, skôr len na parkovanie auta a trošku trávy vo dvore na pobehanie.

katuska19
28. čer 2012

ok dakujem pekne, praveze som hladala ubytka a ako pises je ich malo aj s bazenikom pre deti, alebo zase je to daleko od mora, alebo nemaju k dispozicii detsku postielku atd...riesim dilemu,ci ist s rocnym este nechodiacim dietatom autom do talianska alebo radsej hocikam letecky do hoteloveho komplexu priamo na plazi aj s bazenikom pre deti aj s all inclusivom )))

svetluska4
28. čer 2012

@katuska19 my tiez ideme na benatsku rivieru, ale do Caorle. Mala ma tiez rok a este nechodi, starsi bude mat tri. Zobrali sme si apartman v rezidencii, je to sice dalej od mora cca 700 m ale zase zadara premava dost casto taky ten vlacik, tak bude mat maly zabavu. Maju aj bazen pre dospelakov aj pre decka, a mame to v kludnej casti, odporucane pre rodiny s detmi. Uz sa velmi tesim, po chorvatsu a grecku ideme do talianska konecne po 11 rokoch 🙂

katuska19
28. čer 2012

mozem sa spytat na nazov? praveze som v taliansku pri mori nikdy nebola, mame pochodene uz kadeco viacmenej letecky)

svetluska4
28. čer 2012

@katuska19 posielam cez IP

tilly
28. čer 2012

jeeej, co budete v it v nedelu, bude atmoskaaa, taliani budu hrat finale majstrovstiev europy vo futbale 😵 😵 tesim sa 😀

limoncino
29. čer 2012

@tilly a vieš, že to isté som hovoriala včera manželovi ja?? Že tento zápas (ako včerajší s Nemeckom) tak pozerať niekde v Taliansku, to musí byť nádhera, emócie, radosť... 😀 😀 😀 😀

Ale som rada, že vyhrali, držala som im palce hne´d od začiatku šampionátu, ani som nemala veľmi na výber, keďže naši tam neboli, že.. 😀 😀 😀

limoncino
29. čer 2012

@dakota14 a kam to ideš??
Ja som toto musela riešiť minulý rok, keďže som musela pracovať aj na dovolenke, posielať každé ráno mailom nejaké informácie, tak som zašla do nejakej práčovne, kde som si predplatila myslím, že polhodinu (to mi stačilo) už ale neviem, koľko ma to stálo, tuším 4 eurá??? potom som si vždy sadla na lavičku, zadala som užívateľké meno, heslo a prihlásila som sa, najlepšie je, že si tie minúty môžeš prenášať, takže ja tam mám ešte asi 15 minút, takže kým to neminiem, môžem si to nosiť, aj 5 rokov 😀 😀 😀 😀

ale to bolo na Bibione, časť Lido del Sole, ak chceš, poskytnem bližšie info, kde to nájdeš 😉

petusko
29. čer 2012

@svetluska4 kam presne idete a kedy? Lebo aj my ideme do Caorle a velmi podobne to vyzera podla tvojho opisu 🙂

tilly
29. čer 2012

@limoncino bude super atmoska, tesim sa

limoncino
29. čer 2012

@tilly a ty si teraz v IT? Či tam idete teraz v sobotu?
my o dva týždne 😀

lucisa
29. čer 2012

Pokud by někoho zajímalo aktuální počasí v severní Itálii, tak manžel je tam zrovna na služebce a ještě v 10 večer se teploty drží na 30!!! Teď v poledne mi volal pár km od Rosolina Mare a na teploměru 37°C 😅
všem krásnou dovču!!!

svetluska4
29. čer 2012

@petusko ideme do Tamerici a termin je od 14 do 21 Jul

petusko
29. čer 2012

@svetluska4 tak to je inam, aj inokedy 🙂 užite si to tam 🙂

dakota14
29. čer 2012

@limoncino ahoj ideme do Lignana už viem kde to pýtať tak možno skúsim nepotrebujem to pre prácu len tak aby som bola v obraze ak budem chcieť dačo kuk 😀 a ostatný teraz by sme tam aj my radi boli keď je ten futbal kamoška raz bola keď boli majstri a hovorila že to bolo úžasne zažiť 🙂

monkap
29. čer 2012

neviete niekto, ci su v Bibione Pinede volne plaze, kde sa moze dat vlastny slnecnik?

limoncino
29. čer 2012

@monkap ahoj, áno sú, úplne na konci 😉

mmaattuuss
30. čer 2012

Ahojte. Kto by siel s nami na dovolenku do Bibione od 1. 9. do 8. 9. 2012? Hladame 4 ludi vratane 1 sofera s autom. Odhlasili sa totiz 4 ludia a hrozi, ze sa nam zrusi dovolenka.Minuly rok sme tam boli 14 dni a bolo super. Doprava vlastnym autom. Stravovanie vlastne. Hradi sa iba ubytko. Cenu presne by som zistila od MM. Okolo 100 Eur na osobu plus este kaucia. Ubytovanie vo Villa Codan. Minuly rok sme za synceka ani nakoniec neplatili,peniaze nam vratili, lebo sme mu priviezli vlastnu postielku. K dispozicii aj dvor. Kto by mal zaujem nech napise.

rentecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
limoncino
30. čer 2012

@rentecka to je ako k čomu toto??? 😅 😅