Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

limoncino
10. črc 2012

@tilly to nebolo na Teba 😝

mackaa7
10. črc 2012

ahoj, ja idem na víkend iba do bibione a chcem sa spýtať, či náhodou neviete, ako sa volá zábavný park blizko Bibione, alebo priamo tam..dakujem, Macka

strawberry17
10. črc 2012

@maculienka123 ja odporucam eurospar, ale aj pam je dobry

utinkaaa
10. črc 2012

@jajkax Můžu se prosím zeptat kde jste bydleli? A od jaké ck jste byli? My by jsme chtěli do apartmánu pokud možno s bazénem a blízko moře. Koukám, že máme skoro stejně staré dcerky. Naší Kačence je 2,5. Mám obavy z cesty. Jeli by jsme autobusem a ještě jsme s ní takhle daleko a přez noc nikam necestovali 😉

utinkaaa
10. črc 2012

Můžete mi prosím doporučit nějaké ubytování v Bibione v apartmánech, poblíž moře, pokud možno s bazénem? A ještě se chci zeptat na vaše zkušenosti s cestováním autobusem s malým děckem (my máme 2,5 roku starou holčičku) Díky!!! 🙂

verunkak
10. črc 2012

Ahoj,já v Bibione ani v Lignanu nebyla ubytovaná,byla jsem v Jesolu a paráda. Ale někdo se ptal,kam zajít,tak doporučuji Aqualandiu u Jesola. Je to tam užasný a malá se mě tam uplně vyřídila a pak spala jak miminko:D

berunka
11. črc 2012

@jajkax je do Tivoli prave jedeme v zari.Jake bylo moricko?a jak se tam ted pohybuji ceny jidla apod,brali jste si nejake zasoby nebo se to ani nevyplati?

bebel
11. črc 2012

@berunka záleží od toho ako šetrivý typ si.....my si na dovolenke užívame....ale mnohé potraviny boli porovnateľné, či lacnejšie ako u nás v Bille.
Za večeru : mozzarella buffala s prosciuttom, bretónske ustrice, platesa s grilovanou zeleninou, minestrone, 2x cestoviny bianco (len s oliv. olejom a parmezánom), zákusok z mascarpone s lesným ovocím, 2x1l voda, a 1 fľaša rosé sme v R.di Agosto platili cca 100 Eur aj so sprepitným.
Inak pizza v reštaurácii sa pohybuje všade tak od 8-13 Eur.

bebel
11. črc 2012

ešte aj 2 kávy... v tom boli 😎

akdarka
11. črc 2012

Ahojte, ako je to s tými lehatkami a slnecnikom na pláži v Sabbiadoro? Koľko stoja? Dá sa aj bez nich existovať?

limoncino
11. črc 2012

@akdarka neviem ako v Lignane, ale my sme bez lehátok na Bibione v pohode existovali, aj keď sme ich mali v cene pobytu, deti boli malé, živé, takže nejaké to polihovanie na lehátkach aj tak nehrozilo, mňa to aj tak nebaví, radšej som vo vode. Minulý rok sme boli so známymi a tí sú práve lehátké typy, tak sme si ich zobrali a skonštatovali sme, že je to dobré aspoň na odloženie tašiek, či na to, aby sme tam nechávali nafukovačky a všetk rárohy, čo sme ťahali zo sebou 😀 😀

utinkaaa
11. črc 2012

@berunka A jak jedete? Autem nebo autobusem?

eimiky
11. črc 2012

@bebel tá reštika je supeer poznáme 🙂 perfektne papanie

berunka
11. črc 2012

@utinkaaa jedeme autem,mame prcka,ktery bude mit 1,5 roku a holcinu necelé 4 roky a netroufal bych si s nimi busem takovou dalku.Rekla bych,ze tak male dite nevydrzi byt tak dlouho na miste.Jela jsem sama s detma necele 4 hodiny vlakem a to j sme mohli chodit v ulicce a v kupe a i tak toho mely dost.

jajkax
12. črc 2012

@berunka Berunka mi jsme byli v tivoli už podruhé a spokojeni.Mají různé druhy apartmánů(podle počtu osob)jako nečekejte nějaké přehnaně luxusní ubytování, ale svůj účel to úplně splňuje.Jen koupelna je taková špatně řešena.Když se sprchuješ tak vytopíš celou koupelnu 😉 Moře bylo v celku čisté, prostě jen zvířený písek.Na pláž to je cca 500m ,ale cestou si dáte výbornou zrmzku a pěkně vám to uteče 🙂Kája si to tam letos opravdu užila.V areálu jsou 4 bazény a 2 dětské hřiště, super pro 3leté dětičky.
K jídlu: my jsme každý večer využívaly venkovní krb, který má každý apartmán.Takže jsme si chodili kupovat ryby, hermelíny, klobásy atd................masové věci výjdou o něco dráže.Ostatní potraviny jako pečivo, jogurty, máslo, vejce jsou skoro srovnatelné jako tady.Takže já jsem pár základních věcí jako káji oblíbenou přesnídávku, asi 3 polévky v pytlíku atd vzala.Ale hojně jsem toho dokupovala.
Pokud by jste chtěly chodit do restaurací tak pizza veliký kousek(cca 2,5našeho)2Eura, celá pizza kolem 7euro, těstoviny taky kolem 7, jídla jako maso s hranolkami atd vyjdou dráže.
Naše dítě cestu snášelo úplně v pohodě, není v autě zvyklá zrovna spát ale jelikož jsme k moři jeli letos už podruhé a opět na noc, tak výceménbě celou cestu prospala. nebo měl manžel nahrané pohádky v mobilu tak se ráno zabavila tím. 🙂

bebel
12. črc 2012

@jajkax tak drbnute majú tie kúpeľne riešené asi štandardne... 😠 🙄

limoncino
12. črc 2012

@bebel nemajú to tak riešené štandartne. Kam chodíme my, tam sú sprchovacie kúty, raz sme boli aj inde a hore na poschodí bol sprchovací kút a na prízemí to, o čom hovoríte vy.
Ak chcete sprchovací kút, treba hľadať v ponuke box doccia.

hori
12. črc 2012

@jajkax jaaaaj, vravis, ze vonkajsi krb pre kazdy apartman? to muselo byt super! my sme tiez pokukovali po Tivoli, ale volny bol uz len prilis velky apartman, potom sme chceli Michelangelo, to je kusok vyssie od Tivoli, ale ani tam uz nemali nic volne na nas termin, tak ideme do Villagio euro residence klub - co je dost daleko od plaze - ale to je jeho jedina nevyhoda, aspon sa budeme hybat, inak je uplne supre vraj... tak som zvedava, ideme az 1. septembra...

bebel
12. črc 2012

@limoncino presne o sprchovacom kúte píšem...aj my ,aj naši známi, ho mali a kúpeľňa pri sprchovaní plávala v 1 cm kaluži...lebo ten sokel bol príliš úzky a hnusná biela pvc zábrana, ktorá sa len nechutne lepila na telo tomu prd zabránili.

limoncino
12. črc 2012

@bebel s tým som sa nestretla, my mávame normálny kút aj zo zástenou. Alebo odvod v strede kúpeľne, sprcha a hotovo...

bebel
12. črc 2012

@limoncino boli sme tu http://www.annyonline.it/cze/foto.asp?nome=Resi... Zattera&n=1&ID=275&rif=28
priamo pred plážou 11 a neodporúčam.

limoncino
12. črc 2012

@bebel ty si bola ale v Lignane, však?? my chodíme na Bibione. Lignano sa mi nepáči 😅

limoncino
12. črc 2012

neotvorilo sa mi to... vraj žiadna galéria 😝

skazka
12. črc 2012

@limoncino vymaz medzeru "Residenza Zattera" a skopiruj cely link az po =28

mismar
12. črc 2012

holky, nebyl někdo náhodou tady? http://www.bibioneresidence.it/en/index.html
objednali jsme si apartmán typu AG, jedeme v září, recenzi žádnou nemám, tak snad to bude ok 🙂

petrina82
13. črc 2012

Prave som citala, ze rakuska dialnicna znamka sa lepi v lavom hornom rohu z pohladu vodica. My sme vzdy lepili na stranu spolujazdca, tak neviem, naozaj ma byt nalepena na strane vodica? Mozno to je blbost ale pre istotu aby sme nemuseli toto riesit, ak by nas zastavili. A vraj moze byt len jedna, no my ideme na 2 tyzdne tak asi druhu nalepime az pri ceste naspat, snad ju niekde nezapatrosime 😒

petrina82
13. črc 2012

@petrina82 tak uz som to nasla, je to tak, ze nalavo alebo v strede...

berunka
13. črc 2012

@jajkax prosim te a jak je to s bazenem a koupaci cepici?nekde jsme v katalogu s hruzou zjistili,ze ji chteji.a jsou bazeny v provozu cely den?

santafe
13. črc 2012

@petrina82 tak dufam, ze nam to pocasie aspon na polovicu dovolenky vyjde....nejaka som z toho umrncana 😖 pomaly balim a chystam.... kedy vyrazate petrina? moja sestra je teraz v lignane, vraj bola o 5 rano burka a pocasie sa pokazilo, vcera vraj bolo 27 a fukalo, boli vlny, decka sa vyblaznili, a vraj poobede o 16 sa to vycasilo na 38 ! ...stupnov

petrina82
13. črc 2012

@santafe dufam aj ja, na jednej stranke ukazuju len cez 20 stupnov a cely prvy tyzden dazd a prehanky a zas na druhej stranke presne naopak. 😖 Tak uvidime. Ja len dufam, ze nebude zima ako vlani, uz aj ked sprchne nevadi, len nech je teplo.
Ja som tiez doobeda balila, teda 4 hodiny 😝 No som rada ze to mam z krku, vzdy sa snazim nebrat zbytocnosti ale aj tak mame 2 velke kufre a 2 cestovne tasky, porazi ma.
Este neviem kedy presne vyrazime, lebo chcem si trochu pospat pred cestou, tak dufam, ze sa mi podari zaspat, lebo ja nikdy neviem zaspat a potom som moc unavena, ked vobec nespim. Ale chceli by sme medzi 1-4 h v noci. Vy kedy?