Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
17. led 2013

@nadenkaaa ahoj, já ti s Lignanem neporadím, protože jezdíme do Bibione. Jen jsem ti chtěla říct, že ubytování na 10 dní seženeš těžko. Většina ubytování je od soboty do soboty. Tedy na týden a násobky 😒

nadenkaaa
17. led 2013

@mart.s. fuuuha tak to si ma teda nepotesila hlavne ked 7dni sa nam zda malo a zasa 14 uz je vela🙂 tak sme chceli nieco medzi tym -ale to asi nezozeniem🙂 najma ak by sme nemali maleho isla by som aj na blind ale ked uz clvoek cestuje s dietatom tak radsej by mal nieco iste zaistene.Este som sa chela spytat ci nahodou nevies aky typ apartmanu mam pozerat ak sme 4 dospele osoby -teda potrebujeme dve miestnosti plus kuchyna -alebo kut .dieta bude mat svoju cestovnu postielku🙂

mart.s.
17. led 2013

@nadenkaaa Pokud chceš dvě ložnice s obývákem a kuchyní (nebo kuch. koutem), tak je to typ C. Pokud chceš jednu ložnici a obývák s rozkládacím gaučem, tak je to typ B.

limoncino
17. led 2013

@nadenkaaa na 10 dní isto nie, jedine že by si si zaplatila 14 a odišla skôr, inak to nepôjde, určite nie v hlavnej sezóne.
A ako píše @mart.s. hľadaj typ C, alebo trilocale, to je väčšinou kvázi obývačka s kuch. kútom a dve izby.

mart.s.
17. led 2013

My osobně taky vždy bereme C. 🙂

mart.s.
17. led 2013

@limoncino tak co, jedeš? 😉 😀 😝

seba1
17. led 2013

@nadenkaaa pozri na www.settour.sk, tam nájdeš niečo aj na 10,11 dní

seba1
17. led 2013

@mart.s. ahoj, ako plánuješ už dovolenku? Chodíš ešte na orbion, som ti tam písala, ešte vlani po dovolenke a neozvala si sa.

mart.s.
17. led 2013

@seba1 Jé ahojky 🙂 . Plánuju, plánuju 🙂 .To víš, začíná se to pomaličku blížit.
Na orbion teď moc nechodím, ale mám z toho černé svědomí 😀 . Zase začnu. Hlavně jsem slíbila, že tam hodím nějaké fotky, půl roku pryč a nic. Dívala jsem se, že jste se měli na minulé dovče krásně. A kam jedete letos? 🙂

seba1
17. led 2013

@mart.s. tento rok meníme destináciu 😉 , ale budúci rozmýšľam o Kalábrii a vy ? Bibione?

mart.s.
17. led 2013

@seba1 My letos v červenci zase Bibione a v srpnu Cinque Terre a na ostrov Elba 😉 . Ale příští rok taky chceme Kalabrii a Sicílii. 🙂 . A kam tedy jedete letos?

seba1
17. led 2013

@mart.s. do Bulharska na Zlaté piesky autom 😉

seba1
17. led 2013

@mart.s. pekné plány a ako ste sa mali vy na dovolenke?

mart.s.
17. led 2013

@seba1 jé Bulharsko 🙂 . Tam jsem jezdila každý rok jako malá 🙂 .Víš na co si z toho nejvíc vzpomínám? Všude tam krásně voněli ty malé pečené rybičky. To se přiznám, že mi v Itálii ze začátku chybělo. Víš, ta vůně z dětství 🙂 .

mart.s.
17. led 2013

@seba1 měli jsme se krásně. pokusím se hodit o víkendu na orb. nějaké ty fotky. Až tam budou , tak ti napíšu, aby ses mrkla 🙂

seba1
17. led 2013

@mart.s. ja som tam ešte nikdy nebola,. teraz dobieham zameškané 🙂, chlapci chceli hotel a tam nám to vychádza porovnateľne s apartmánom v Taliansku, ale ja hovorím, že ešte možno budeme ľutovať a spomínať na tú pohodičku 🙂 v Lido Altanea. Bolo tam super.

seba1
17. led 2013

@mart.s. napíš, som zvedavá, vyšlo vám všetko podľa plánov?

mart.s.
17. led 2013

@seba1 uvidíš, že se vám tam bude líbit 🙂 .Jo a ještě se mi tam jako dítěti vždy líbily ty velké vlny 😀 .V Itálii ve srovnání s Bulharskem skoro žádné nejsou. Jediné, co je na tom asi trochu nepříjemné , je ta dlouhá cesta. Ale to určitš taky zvládnete 🙂 .

mart.s.
17. led 2013

@seba1 vyšlo, bylo to skvělé a vyděli jsme plno nových míst. Akorát mohlo být trošku nenší horko. Pořád bylo kolem 40 stupňů 😒

seba1
17. led 2013

@mart.s. chlapci majú radi veľké vlny a aj ja, Elenke sa asi až tak nebudú páčiť, ale môže sa vyjašiť v bazéne 🙂

mart.s.
17. led 2013

@seba1 už aby bylo léto viď 😉 .A kdy jedete? My vyrážíme do Bibi 28.6.

seba1
17. led 2013

@mart.s. pobyt máme od 22.6., ale ideme tam o deň skôr a prespíme v Rumunsku, takže tento rok sme v mori my prví, vlani sme to mali naraz....

mart.s.
18. led 2013

@seba1 Jé tak to ti budu závidět 🙂 .My tento týden museli až o prázdninách, protože Míša šel do první třídy. Tak jsem ho nechtěla uvolňovat.

seba1
18. led 2013

@mart.s. aký si ty ranný vtáčik, takto o siedmej už na koni 😉, my sme Jurka uvoľnili aj z prvej triedy, raz som tak nechcela uvoľniť Maťka, že nech si tu slávu s vysvedčením užije a vybrala som odlet v posledný školský deň ale až popoludní a skončili sme nakoniec na chirurgii s rozbitou bradou - to sa mu stalo v škole, no bez toho sme naozaj mohli byť.

mart.s.
18. led 2013

@seba1 To víš, vypravovala jsem kluky do školy 🙂 . To mi ani neříkej, my taky letos vyjíždíme v den(tedy v noci), kdy se rozdává vysvědčení. Tak snad to kluci přežijou ve zdraví 😀

seba1
18. led 2013

@mart.s. tak to si myslím, že sa hneď tak niekomu nestane, nemaj strach 😉, moji už tiež šli a bambuľka ešte spinká 🙂, tak ja si tu pri MK kávičkujem 🙂

mart.s.
18. led 2013

@seba1 tak to jsme na tom stejně. Taky tu popíjím kafíčko a připravuji se na to, že budu muset jít přečíst nějaké separáty 😒 . Mám dnes ale nějaký odpor k práci 😀 .
A na jak dlouho jedete? Na dva týdny?

seba1
18. led 2013

@mart.s. no vidíš a ja mám prácu rada, najmä keď ju za mňa urobí niekto iný 😀, ideme na dva týždne, keď už sa tam budeme trepať, tak nech to stojí za to, tú Kalábriu potom tiež asi pôjdete s prespaním, že?

mart.s.
18. led 2013

@seba1 určitě. Počítám s tím, že ten příští rok, nám to zabere skoro 3 týdny. Víš, ještě to nemám úplně promyšlené, ale chtěla bych jet tam po jedné straně Itálie a zpátky po druhé. A vždy cestou zamluvit ubytování na jednom místě tak na 2 noci, abychom si něco prohlédli. Ještě se potom budu chtít poradit s klukama z Orb. Ty už s tím mají zkušenosti. A taky se ještě musím rozhodnout, jestli se ubytovat na dva týdny někde v Kalabrii( kluci tam psali, že asi nejhezčí je Tropea) a nebo na týden tam a na týden na Sicílii.

seba1
18. led 2013

@mart.s. ja som pozerala ubytovanie aj Kalábriu, aj Sicíliu, ale Sicília sa mi zdala oveľa drahšia, možno sa oplatí zobrať Kalábriu a na Sicíliu si urobiť len nejaké výletíky. My zrejme len cesta čo najkratšia tam a tiež aj naspäť, akurát to prespanie by malo byť niekde po ceste, aby to nebola moc zachádzka, ale je to ešte ďaleko, nakoniec uvidíme, pozerala som aj Costa Brava samostatné vilky s vlastným bazénom za dobré ceny. A možno budeme mať plné zuby dlhej cesty a pôjdeme zasa Severné Taliansko 🙂.