Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

renatka100
13. čer 2013

@masinka dakujem za info my cestujeme do lignana uz zajtra v noci. S tymi komarmi to bude velru otrava ☹

marymk
14. čer 2013

@masinka a kde presne ste boli ubytovaní na akej ulici? lebo my sme boli v Bibione 2x vr. 2007 a2008 a tam komáre vôbec neboli, iba si pamatám že pri kostole štípali ale ked sme behali po meste aj v noci komárov nebolo.

marymk
14. čer 2013

@diana23 boli ste na tej dovolenke v Eracle? ja som zajednala cez taliansku cestovku residenciu Rustica, budem rada ak mi napíšeš tvoj názor díky

stevo12
14. čer 2013

@lucia1181 ahoj, my planujeme vyrazit okolo polnoci, ked vsetko pojde ako ma tak rano sme tam, dufam, ze si aspon auto budem vediet zaparkovat 😉 aj ked nas hned neubytuju...., dovtedy sa prejdeme, naranajkujeme...

masinka
14. čer 2013

@renatka100 prijemnu dovolenku prajem 😀
@marymk ubytovani sme boli na Via Perseo. My chodime do Bibi kazdy rok, niekedy aj 2x, ale teraz to bolo prvykrat, co tam bolo tolko komarov. Cez den na slnku neotravovali, ale v takych tienistejsich oblastiach - na ihrisku, v parku, ked sme boli pozriet koniky pri kruzaku, tak tam ich bolo vela. A vecer len co zaslo slnko- to akurat na hlavnej promenade dali pokoj, v bocnych ulickach sa hned vyrojili.
tento rok je vela vody v mociaroch a aj smerom k majaku kde inokedy byva plaz su teraz jazera, tak sa im, potvoram, dari.

masinka
14. čer 2013

@lucia1181 a pribalte si aj Fenistil gel na stipance ...

zdezli
14. čer 2013

Tak hlasim uz horka 30 stupnu, jasno, more tepla. Uz je jasne patrny rozdil. Nase deti bohuzel z te zmeny pocasi dostaly rymu, tak doufame, ze to zustane jen pri ni. Jinak souhlas s @masinka komrai otravuji bohuzel i pres den ☹

svatava74
14. čer 2013

@zdezli dakujeme za info....jasne, bude to len nadcha....tesim sa rano na more.....a hlavne som zvedava na reakciu maleho.....Rimini lahne popolom pri nasom malom a osttanych drobcoch v partii.... 🙂 repelenty nakupene... 😉

lucia1181
14. čer 2013

@masinka to mame uz doma,aj s takym nejakym specialnym roztokom na stipance 🙂
@stevo12 tak to ano,parkovanie tam bolo vzdy problemom,vacsinou tam bolo uz platene,ale aj to bolo vzdy obsadene.My sa pojdeme tiez prejst,kym nam daju kluce,len dufam,ze nebudu kolony,lebo s tymi mojimi malymi satancekmi to potom bude v aute vesele 😀 😀

renatka100
14. čer 2013

@masinka dakujem uz je vsetko v aute a o tretej vyrazame 🙂

evka44
14. čer 2013

@nivalis ahoj my sme boli v lignane asi tri roky dozadu a pamätám si že tam boli aj neplatené pláže a tam si si mohla rozložiť čo si len chcela, aj my sme využívali práve túto. tak nech vám výjde počasie a aj všetko ostatné

mel148
14. čer 2013

Ahoj baby, chcem sa opýtať, chceli by sme ísť aj s priateľom tento rok do Lignana na blink. Koľko vás vyšla cesta tam aj späť zo všetkými poplatkami? A dá sa tam nájsť ubytovanie aj na ulici u súkromníkov? Ďakujem za odpoveď potrebujem info.

masinka
14. čer 2013

@mel148 kolko vyjde cesta zavisi od toho, ake mate auto 😉 z BA je to cca 600 km, z Nitry to budes mat o cca 100 km viac .... tak si to prepocitaj podla vasej spotreby a podla toho, na co jazdite. My tankujeme vzdy v Rakusku, tam je benzin lacnejsi ako u nas - najprv tu za hranicami natankujeme , s tym prideme po Woerthersee a tam zase tankujeme - to nam staci na cestu do Bibione a naspat do Rakuska - v Taliansku je benzin velmi drahy, okolo1,7 - 1,8 E za liter.
10 dnova dialnicna nalepka do Rakuska stoji 8,3 E, dvojmesacna cca 25 E. Dialnica v Taliansku od hranic po Latisanu stala teraz v maji 10,5 E (jedna cesta), cez sezonu to bude asi trosku viac.

Taliansko nie je ako Chorvatsko ze v kazdom dome ponukaju privat. Su tam agentury, tam prides a opytas sa co maju volne. Najlepsie ubytko bolo obsadene uz zaciatkom roka, ale ked ste iba dvaja, tak by sa hadam este nieco mohlo najst. Ale lepsie je podla mna pozriet cez net a nieco si dopredu objednat.

mel148
14. čer 2013

Ďakujem, čiže ubytovanie u sukromníkov sa nedá nájsť, To hej a teba cesta koľko vyšla, benzín všetko? 🙂 Ďakujem za info

lucia1181
14. čer 2013

@mel148 podla mna najdete 🙂.My sme tam boli asi 5 krat a vzdy sme videli dost volnych apartmanov na prenajom,ked sme sa boli prechadzat 🙂.A to sme boli aj na prelome jul-august.Keby ste nahodou nenasli,tak je tam strasne vela agentur a tam maju vzdy volne 🙂

mel148
14. čer 2013

no chceli by sme nieco lacnejsie, nejake max 10eur na noc.. Myslíte, že niečo nájdeme mi by sme chceli ísť od 28.júna do 6.7. 🙂

mel148
14. čer 2013

@lucia1181 no chceli by sme nieco lacnejsie, nejake max 10eur na noc.. Myslíte, že niečo nájdeme mi by sme chceli ísť od 28.júna do 6.7. 🙂

lucia1181
14. čer 2013

@mel148 ja neviem ako tam idu ceny u sukromnikov,ale niekde som videla na nete,idem to skusit pohladat.My Ideme 29.Juna a platime za apartman 550 eur.Len my mame pre 7 ludi a mame cez taliansku agenturu zarezervovany.Vam dvom bude stacit aj mensi,takze bude lacnejsi.

mel148
14. čer 2013

@lucia1181 no budem povĎačná. Hej niečo lacnejšie privát alebo štúdio.. To máte dobrú cenu pre 7 ľudí..tá cena je za celý pobyt však? 🙂

lucia1181
14. čer 2013

@mel148 ano,za cely pobyt.Je to vlastne kuchyna spojena s obyvackou,potom spalna s manzelskou postelou,dalsia spalna s manzelskou postelou,potom jedna izba s dvomi lozkami a este v obyvacke je roztahovaci gauc,plus kupelna,takze je to velke 🙂.Zatial som nasla toto,cena je 320 eur,skusim este pohladat,zda sa mi,ze som videla aj za menej 🙂.....tu je link http://www.cossaro.it/sk/apartmany/lignano-sabb...

nivalis
14. čer 2013

@evka44 Dakujem za radu - vdaka 😉

lucia1181
14. čer 2013

@mel148 tu su fajn ceny,je to talianska agentura,cena je uz za cely pobyt za apartman 🙂 http://www.lignano.it/sk/agenzia/ricerca.html?r...[offset]=0

njurajn
15. čer 2013

@mel148 ahoj, my ideme zo ZA. Komplet cesta tam aj spät pri spotrebe cca 5.5 litra benzinu na 100 km a dialnicne poplatky nas bude stat 200 euro. Dialnicna Sk 10euro, Rakuska 8.50euro a poplatky v Ita 21euro tam aj spät.A to pocitam ze nejake kilometre nabeham aj v Lignane 🙂

stevo12
15. čer 2013

@lucia1181 ano, tych kolon sa obavam najviac, zazil som kedysi fajnove, no isli sme bez deti..., s deckami si to ani predstavit nechcem 😀 ,

nivalis
15. čer 2013

Neviete mi niekto poradit- kde najdem v lignano- sabiaoro RK kostol??? Popripade nejaku stranku- kedy su omse??? vdaka moc!!! 😉

monkap
15. čer 2013

@nivalis ahoj, neviem ako v lignano ... ale v bibione byva v sobotu vecer omsa v slovenskom jazyku 🙂

nivalis
15. čer 2013

@monkap waw 😀 dakujem za info... snad sa najde niekto kto bude aj v lignane vediet 😉 slovenska omsa v taliansku musi byt super 🙂

nivalis
15. čer 2013

@monkap ... len tak pre info- kde presne v bibione? ak by som v lignane nenasla 😉

monkap
15. čer 2013

@nivalis kostol je v bibione na via antares 18 , sv. omsa v slovenskom jazyku sobota 20:15, http://www.parrocchiabibione.it/new/ ... netusim, ci aj v lignane byvaju slovenske omse ....

nivalis
15. čer 2013

@monkap dakujem! 😉