Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

nivalis
25. čer 2013

@evulik6 Super - si ma potesila 🙂 vdaka!

evulik6
25. čer 2013

@nivalis my zvykneme chodit okolo 3tej-4tej s PD ... cesta je uplne v pohode... nastastie mojim zle nebyva...

evulik6
25. čer 2013

@nivalis nemas za co.. naozaj sa nam este nestalo ze by sme museli cakat az do 16tej... prisli sme tam, isli do cestovky po kluce..tam je vzdy plno ludi takze tam si pockas daku chvilu kym ta vybavia a ides...

evulik6
25. čer 2013

inak odporucam vsetkym spravit si pauzu v rakusku pri Worthersee ...je tam prekraaaaaaaasne

nivalis
25. čer 2013

@evulik6 Hej hej to planujeme... teda ak budu cesty v pohode 😉

lucia1181
25. čer 2013

@nivalis jasnacka,tu je link na kameru http://www.lignano.it/sk/webcam.html . My ked sme isli okolo polnoci,tak sme tam boli tusim okolo 7,00,ale aj sme stali na viacerych miestach pocas cesty.Decka tiez nejak nemusia auto,stale su tam hadky a milion otazok,kedy tam uz budeme a podobne.Navyse najmladsi dvojrocny,strasne zle spava a je za noc aj 15 krat hore,tak som zvedava na cestu 😀. Zalezi aj odkial idete.My byvame v Gabcikove,takze sme museli ist najprv do Bratislavy,co je tiez navyse 45 minut.Ale ak by ste isli nonstop a neboli by ziadne kolony,tak tam podla mna musite byt uz niekedy skoro rano,cesta trva okolo 5-6 hodin.No s tym ubytovanim....ked sme isli cez slov.cestovku,tak tiez sme tam mali,ze nas ubytuju od 16,00,ale vacsinou okolo 13,00 uz sme kluce mali.Raz sa tusim stalo,ze nam ich dali hned,ako otvorili agenturu. Teraz ideme cez taliansku agenturu a dohodli sme sa,ze nam daju kluce o 11,00,kedze mame male deti,tak nech sa mozeme rychlo ubytovat 🙂

lucia1181
25. čer 2013

@nivalis ozaj a na nevolnosti v aute nasim vzdy zaberaju homeopatika cocculine,Po tomto im nikdy nebyva zle 🙂

nivalis
25. čer 2013

@lucia1181 Super dakujem! - Idem hned kuk🙂)) no my byvame este 1,5hodiny od BA 😒 juuuj zavidim, ze ste sa vedeli dohodnut na takom case 😉 moji maju 2,5 a skoro 4roky- takze hadky a otazky mame non stop+ ako bonus zvracanie- este len vyjdeme na cestu 😀 No tiez by sme tam chceli byt tak pred obedom... cesta + cikpauzy- z toho mam tiez obavy- maly je mesiac bez plienok... a pyta sa stylom- cikaaaat ale hned! 😀 juj no nech uz sme radsej na miest 😀 😀 😀

nivalis
25. čer 2013

@lucia1181 Skusala som ale nezabralo- toho roku ideme na kinedril- uvidime 😉

lucia1181
25. čer 2013

@nivalis preto my ideme radsej v noci,nech celu cestu tí starsí prespia a nehadaju sa 😀.Presne,aj nas je bez plienok,tiez chce cikat hned,tak na cestu mu dam plenku radsej 🙂.Vravi sa,ze kinedryl utlmuje,tak mozno ti celu cestu prespia 🙂.Nam zase kinedryl nepomohol,ked sme isli minuly rok letecky do bulharska.....skor sa mi zda,ze maly bol este culejsi 😀 😀.Veru,veru,uz nech sme tam 🙂

lucia1181
25. čer 2013

@nivalis a cakanie na kluce v tych agenturach...no to sme asi mali vzdy smolu,lebo sme tam cakali v rade vzdy vyse 1,5 hodiny,bola to agentura unitas marina.Tak som zvedava na tuto taliansku,ci aj tam sa tak dlho bude cakat,dufam,ze nie 🙂

mart.s.
25. čer 2013

@nivalis nás taky vždy ubytují , jak přijedeme a taky nečekáme 😉

nivalis
25. čer 2013

@lucia1181 to mi ano nehovor- my sa mame hlasit v unitas marina 😒 😉 sak uvidime...

nivalis
25. čer 2013

@lucia1181 a este sa spytam- robia tam len taliani, ci aj nejaky slovaci/cesi???

evulik6
25. čer 2013

my sme v agenture cakali iba v rade kym vybavili ludi co prisli skor ... ale nie tak ze prisli ste zavcasu az po 16tej... to ani raz

nivalis
25. čer 2013

@mart.s. a o kolkej tam prichadzate??? isli ste aj vy cez unitas marina???

lucia1181
25. čer 2013

@nivalis boli tam aj cesky 🙂

nivalis
25. čer 2013

@lucia1181 tak sa hadam dohovorime 😀

lucia1181
25. čer 2013

@nivalis tak tam velmi nemas co riesit,tak neboj 🙂.Podas ubytovaci poukaz,co ti poslali + pasy,popripade este zaplatis doplatok za ubytko,ked ste platili nahodou iba zalohu a oni ti daju kluce.Nam este na mapke ukazali cestu k apartmanu a isli sme 🙂

mart.s.
25. čer 2013

@nivalis my tam většinou přijíždíme ráno. Vyhovuje nám jezdit na noc. Obvykle tak kolem deváté , desáté hodiny. Ne, jedeme od ck geos

elize
25. čer 2013

@nivalis ahoj, my ideme cez unitas marinas do apartmanov Las Palmas. Odchadzame uz tuto sobotu. Velmi sa tesiiiim 🙂

nivalis
25. čer 2013

@elize Ahoj 😉 tak to sa tam vidime 😀

mart.s.
25. čer 2013

A už holky balíte? Já se k tomu nějak pořád nemůžu donutit 😀

nivalis
25. čer 2013

@mart.s. no ja som dnes dala na kopku lieky a kozmetiku... a vyhrabala som osusky... oprala za dve pracky pradla- nech mame vsetko cistucke... zajtra chcem vytriedit co vlasne berieme 😉 a vo stvrtok zbalit a nalozit do auta...ako 1.pokus- kedze berieme veci pre 6ludi... ak by sa to nezmestilo- aby som mala cas to "prebalit" 😀

mart.s.
25. čer 2013

@nivalis já tu mám na zítra také 2 pračky 😉 , musím dojet nakoupit ještě nějaký repelent a asi už začnu jak se říká "dělat hromádky". Ale vůbec se mi do toho balení nechce 😀

nivalis
25. čer 2013

@mart.s. Balenie este zvladam dobre- to robim s takou nadejou v dobru a vydarenu dovolenku 😀 ale to vybalovanie po navrate- to je moja smrt 😝

lucia1181
25. čer 2013

@elize v Las Palmas sme boli,bolo tam fajn,blizko bolo aj k moru,aj do centra na promenadu 🙂

lucia1181
25. čer 2013

@mart.s. ja este nemam zbalene nic,nechavam to na stvrtok 🙂

cubanka
25. čer 2013

ako to vyzera s pocasim v LIgnane? je tam niekto teraz?