Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

nivalis
6. črc 2013

@luckagu No ved prave, ze my sme isli len tak, ze skusime, nikto znami tam nebol... mali sme 3apartmany v jednom komplexe- 2boli super, ale nas...skoda reci 😒
neboli sme nikde okrem plaze a nejakej pizzi... do stredy sme lezali s virozami 😠 😝 a potom sme si chceli co najviac uzit more 😀

luckagu
6. črc 2013

@maznacik007 oplatí sa ist s detmi do Benátok, boli ste aj na gondole?

kaja476
6. črc 2013

@kaja476 Ano, pomylila som sa do 3 rokov zdarma, do 8 rokov detsky a od 8 dospelácka cena. My sme boli aj v ZOO, tak to mám popletené.

maznacik007
6. črc 2013

benatky su krasne .... moj tam chytil aj holuba na namesti sv. marka... jeho vtaky fascinuju ale teda hned pustil ho ... boli sme tam aj na rybom trhu tak decka vydeli take nazivo vytiahnute z mora ryby a morske potvory ...

my sme chodili v bibi aj po restikach dost ... ale teda ta apollo je N. 1. najma na morske speciality ... a maju aj cesku obsluhu

luckagu
6. črc 2013

@nivalis no tak to je naozaj škoda aj tej virozy my je lúto, určite to trocha pokazí naladu.dostali ste to z niečoho talianskeho, alebo lem zmena prostredia?

maznacik007
6. črc 2013

@luckagu nie na gondolu som si netrufla s detmi mojej byva zle ked sa nieco hupe a tak ..a chytala ju panika ked to videla ale inak da sa tam kupit aj listok na taku kvazi vodnu mhd a vies sa odviest az k namestu sv. marka pekne ... my sme sli peso s mapou cez tie ulicky ... kvoli dcerke ...

carlitos
6. črc 2013

@minicka v ktorej casti Bibione ste byvali?

minicka
6. črc 2013

@carlitos pri nemocnici villaggio Planetarium

nivalis
7. črc 2013

@luckagu dakujem 😉 urcite to nebolo z nicoho talianskeho, bolo nas 6 a len3 bolo zle a jedli sme a pili vsetci to iste... ale je to za nami a zostanu uz len pekne spomienky 😀

njurajn
7. črc 2013

@luckagu sme boli tiez cez tuto cestovku. Spokojnost. Dostanete na zaciatku po prichode zlavovu knizku na vsetko moznea listky do aqvaparku a guliverlandie sa kupuju zvlast, ako aj vylety. Predavaju ich myslim v nedelu vecer tie listky. Ubytovali nas uz o 12, cakali sme asi pol hodky od prichodu tak velka spokojnost z nasej strany. Na slovensku cestovku celkom fajn ceny a sluzby.

petrina82
7. črc 2013

@kaja476
@maznacik007 baby velmi pekne dakujem, vyskusame teda tu Gulliverlandiu, vyzera to, ze je tam toho dost tak myslim, ze sa oplati, aspon budu mat deti zazitok. My ideme cez Lampo, tak skusim sa tam opytat na tie kupony, lebo min. rok sme boli tiez cez nich, ale vtedy nam nedali ziadne kupony...Este raz vdaka, aspon vieme, pre co sa mame rozhodnut, lebo zas na toboganoch by ich to neviem kolko bavilo a dcera je este dost mala tak neviem, ci by sme to plnohodnotne vyuzili, zato v tej Gulliverlandii to vyzera super....

lucia1181
7. črc 2013

@stevo12 a a vsetci ostatní 🙂.Takze sme doma uz aj my,cesta dopadla na pocudovanie dobre,decka to vydzali celkom fajn.Domov sme isli okolo 9,00 hod a uz boli smerom na Lignano pekne kolony.Smerom z Lignana to islo dobre,len pred tym telepassom,kde sa beru listocky na dialniću sme cakali asi pol hodiny v rade,potom to uz islo dobre 🙂.Pocasie sme mali paradne,neprsalo ani raz,teda ked neratam v piatom vecer asi minutovy dazd.Komare neboli absolutne ziadne,takze repelenty netreba a vsetky sme doniesli domov nevyuzite 🙂.(vyuzijeme doma,kedze tu mame komarov nenormalne vela).V podstate sa tam nezmenilo nic,odkedy sme tam boli naposledy,len tusim ceny 😀.Treba si davat pozor na plazi,dva krat sme videli ako slovaci nahanali tych ciernych predavacov,neviem preco,ci im nieco ukradli,alebo ich oklamali,ale nahanali ich,takze davajte pozor radsej.No,otrieskali sme tam asi 1500 eur,ani neviem kde,ale pacilo sa nam tam,tak ako vzdy 🙂.Pridavam este par foteciek....ostatnych okolo 170 mam v albume na FB...tuto https://www.facebook.com/lucia.polaskova/media_... 🙂

tilly
7. črc 2013

ahojte, chcem vam len odporucit, ked idete cez den z talianska, stavte sa v minimundus pri klagenfurte...

luckagu
7. črc 2013

@lucia1181 ahoj, tak tie zmrzlinove poháre vyzerajú naozaj úžasne, aké sú tam ceny tohto roku? My sme chodili do Bulharska kde sme si mohli dovolit čo sme chceli, viem že Taliansko je určite drahšie, to bez debaty, ale kolko napr. vyjde takýto pohár? Dá sa tam v pohode nakúpiť? Diki

lucia1181
7. črc 2013

@luckagu aho,tak my sme boli v Bulharsku minuly rok a ked to porovnam cenovo,tak v Bulharsku boli ceny minimalne o polovicu mensie ako v Taliansku a to sme boli na Slnecnom pobrezi a tam su ceny vraj najvyssie oproti inym mestam v Bulharsku.Za tie 4 pohare sme platili 36 eur.Nakupit sa dalo v pohode,su tam aj velke supermarkety a aj Lidl 🙂.My sme mali taky supermarket hned na ulici,kde sme byvali 🙂.

carlitos
7. črc 2013

@luckagu v ktorej casti Bibione ste byvali ked pisete, ze neboli komare?

luckagu
7. črc 2013

@carlitos ahoj ja som o komároch nepísala nič, lebo som ani nemohla ešte sme tam neboli len ideme koncom augusta, písala tu niečo o komároch lucia1181.pa

stevo12
8. črc 2013

@lucia1181 ahoooj, super, takze bolo fajn, to ma tesi 🙂 . Uz sa neviem dockat, ideme teraz piatok, dufam, ze vsetko dopadne ako ma. Proti komarom sme vyzbrojeny..., doma to je horsie urcite ako tam, vsak to uz teraz citis aj ty. Super fotky, vecer si ich na FB pozriem.... Dakujem, za rady, a ze si dala info 😉

lucia1181
8. črc 2013

@stevo12 ahojcek 🙂...aj ja som rada,ze to dopadlo fajn,lebo som sa ozaj obavala tej cesty domov,ale v pohodke.Keby sa tam decka menej hadali,tak by to bolo idealne 😀 😀 ,ale bolo super 🙂.Repelenty nebudete potrebovat,ale potom doma vyuzijete hehe 🙂.Pozerala som pocasie,budete mat krasne,tak verim,ze prezijete nadhernu dovolenku 🙂.Fotecky si kludne pozri 🙂.

lullka30
8. črc 2013

http://www.albatroslignano.it/en/Web/Antares/

my sme sa v sobotu vrátli z Lignana, ubytovanie super

erzulik
8. črc 2013

@lullka30 mozem sa spytat nazov apartmanu? a kolko vas to vyslo?My chceme ist na 11 dni 2 dospely a dieta do 2 rokov.

maculienka123
9. črc 2013

chodievate niekto na viac ako 7 dni?skusala som hladat ale všetko je len na 7 dní,dva týždne je moc,10 dní tak akurát.

lullka30
9. črc 2013

@erzulik my sme boli v apartmáme Antares typ E, boli sme tam dve rodiny🙂 apartmán celkovo stál 1075 eur, ale mali sme to rozdelené na 2, takže nás iba polovička (2.dospelý a 2.deti)
sú tam ale aj menšie aprtmány, pre malú by Vám mohli požičat postýlku
my sme bývali na prízemí, takže deti sme na zahradu prekladali cez balkon 😉 , na zahrade bolo pieskovisko, hupačka - od 10.hod do 15.hod bola tam aj animátorka, ktorá sa venovala detom...
hned vedla apartmánu boli dva bazeny, jeden pre dospelých a druhý pre malé deti

bettie
9. črc 2013

kočky, viete poradiť, ako sa dostanem z Lignana do Benátok vlakom?

carlitos
9. črc 2013

Z Lignana do Latisana busom a odtiaľ vlakom do Venezia Santa Lucia.

lucia1181
9. črc 2013

@maculienka123 my sme tiez chceli 10 dni,ale z talianskej agentury nam odpisali,ze ponukaju iba 7 a 14 dnove pobyty,tak sme isli len na 7,lebo mne je tiez 14 dni vela 🙂

luckagu
9. črc 2013

@maculienka123 ahoj skus cez Topholiday, z Martina oni majú 11dnové zájazdy. My cez nich ideme, ale len na 8 dní, lebo sa musíme zmestit do termínu, ked nám ide staršia dcéra na sústredenie, aby sme ju odprevadili a aj boli doma ked sa vráti.Ale manželov kolega, od ktorého máme kontakt aj odporúčanie chodí na 11 dní a mám pocit, že nástup je bud v sobotu alebo v stredu, neviem skús sa pozriet.
🙂

sorciera24
9. črc 2013

@maculienka123 hej topholiday robi aj na 11dni, nastup je od soboty do utorka......talianske agentury robia vzdy len 7 dni......resp. od soboty do soboty....cize cez tuto sa da aj takto, sice ta to vyjde drahsie, ale asi jeidna cesta, ak chces takto....

sorciera24
9. črc 2013

ozaj a ti, co ste uz ste pravidelni anvstevnici Lignana.....kto bol v tej restauracii La Botte? vraj ju chvalia.....mate skusenosti? jedlo, ceny?

emily76
9. črc 2013

@sarka9832 my sme si ubytovanie nasli na casamundo.sk, ak ste teda uz neodisli na dovolenku. 🙂 ideme sice inde, ale snad vam to pomoze. V Taliansku sa tusim objednava ubytko cez agentury, aj priamo v meste treba ist do agentury a oni vam uz cosi najdu podla predstav.. ak je volne. 😉 My sme si zarezevovali dopredu, pre istotu, kedze ideme aj so svokrovcami. 🙂 🙂