Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

anda123
10. srp 2013

Ahojte baby, ktore ste uy boli v Lignane....ake je more? Na nete som citala o dovolenkarkach z Bulharska, ze namiesto cierneho mora nasli zelene. Bola tam sama riasa, takze si more vobec neuzili. Aka je voda v Lignane?

sorciera24
10. srp 2013

@anda123 Lignano ma modru vlajku, cize je povazovane za ejdnu z najcistejsich palzi...aj more tomu zodpoveda...treba ratat s tym, ze more je mutne (ale od piesku, kt. sa viri), co je prirodzene, obcas plava trava...ale to len take kde tu steblo.....cize ja som tam po 3 roky riasy, ci spinave more nezazila....

renkakiarka
11. srp 2013

Viete mi niekto poradit ci sa da v Bibione ubytovat len tak na 3 dni? Keby sme tam prisli a chceli by sme sa ubytovat na 3 dni. ci sa to da takto? Alebo len cez cestovky dopredu?

lauraa
11. srp 2013

@renkakiarka v hoteli urcite ....

anda123
11. srp 2013

@sorciera24 Dakujem za odpoved. Na pieskovej plazi tazko cakat cire more. S tym pocitam. Aj travy su v pohode, ak ich nie je privela. Boli ste tam tento rok?

sorciera24
11. srp 2013

@anda123 nie, to obcas kde tu nejake steblo...inak nic...ano, boli sme tam aj tento rok (v juli)

anda123
12. srp 2013

@sorciera24 Dakujem velmi si ma potesila 🙂

adrianaza
14. srp 2013

mozem sa opytat, niekde som citala ze 2. a 3. tyzden je v taliansku nieco ako zavodna dovolenka, vsetci Taliani ju maju, a tak je vsetko preplnene a predrazene. Bol tam niekto prosim v tomto case?

kukuc
15. srp 2013

Ahojte, hladam nieco na severeTalianska, Bibione, Lignano a pod...no vsetko su to ponuky apartmanov od soboty do soboty, viete mi prosim poradit nieco kde sa da ist v ktoromkolvek termine, /napr stvrtok az utorok a pod...chceli by sme ist na konci mesiaca a s dietatom/ dakujem za kazdy tip.

sorciera24
15. srp 2013

@kukuc jedine hotely...talianske agentury maju pobyty len od so-so

kukuc
16. srp 2013

@sorciera24 Dakujem

bosorenka12
20. srp 2013

@ivca82 nemate nejaky kontakt v talinsku na dovolenku na apartman mam skoro dvoj rocneho chlapceka a chcela by som do talianska ist na dovolenku nieco nie daleko tak okolo bibione , lignano neviem dakujem

bosorenka12
20. srp 2013

@kukuc presne toto iste potrebujem a nechcem ist v sobotu ked su zapchy a tak napr od stredy do stredy uz som zmeskala terminy nemohli sme ist od soboty tak takto

sorciera24
20. srp 2013

@bosorenka12 pozri si na www.lignano.it ....tam si nastav termin, kedy chcete ist a vyhodi ti apartmany, kt. su este volne.....
v strede tyzdna nezozenies, Taliani maju pobyty od so-so ....ked pojdete v piatok v noci, ziadne zapchy nie su....vzdy tak chodime a zapchy som este nezazila....

bosorenka12
20. srp 2013

@adrianaza mam sestru vydatu za taliana taliani maju cely august vsetci dovolenky kto moze tak oddychuje pri mori je tam ozaj hlava na hlave teraz sa uz vracia domov,ale tam nebyvaju boli len za svokrou a to ked isli k moru ledva zaparkovali kdesi dalej na akejsi roli a potom isli peso k plazi veru tak je to tam inak chorvatsko sa neda porovnat s talianskom v taliansku je lepsie urcite ale teraz ropzmyslam ist do chorvtska ked je august a asi nieje sanca taliansko

bosorenka12
20. srp 2013

@sorciera24 no diky to som uz hladala ako pises je to jedna holka z košic nejaka Iveta ma na prenajom apartmany v Lignane mala som dve cisla na nu ale neuspesne je to nejaky 450 € za aprtm, na tyzden od sob. do sob. ale vsetko si musis doniest navlecky toal. papier a tak takze nabaleny ako karavana uz by som aj tak isla ale,, ale,,

martinka81
20. srp 2013

@bosorenka12 tak jeďte až první týden v září, taky tak jedem i jsme už víckrát byli, počasí vždy bylo ok, míň lidí, nižší ceny, my si to nemůžeme vynachválit. A kolony taky minimální.

janula17
20. srp 2013

ahojte, tak v sobotu ideme do Bibione a hlasia tam 24°C a samy dazd a prsanie, co tam budeme robit?? mame dve male deti, spoliehala som sa ze sa prehraju na plazi v piesku a vo vodicke, a teraz co? nejake vylety s nimi nehrozia, a na apartmane sa dokuseme nudou 😖 ☹

bosorenka12
20. srp 2013

@martinka81 no to je dobry typ ale manzel uz nema dovolenku, az potom od 15 sep. a to neviem ci uz bude teplo

bosorenka12
20. srp 2013

@janula17 ja by osm isla hned neboj tak aj ked naprsi zachvilku je teplo asa vysaci to neije jak na slovesnku ze je zima a prsi furt

bosorenka12
20. srp 2013

@renkakiarka zohnala si nieco? ja by som chcela ist moze byt 5 dni staci ak najdes daj typ nejaky hotel isli by sme autom alebo apartman

katinka71
20. srp 2013

@bosorenka12 my ideme do talianska v septembri ,minuly rok sme boli na preäome sept a oktobra a maly sa kupal v mori bolo teplo tento rok ideme od 8.9

bosorenka12
20. srp 2013

15 sep . bude este teplo?

denisa_svatba
20. srp 2013

Ahoj, jedeme v prvním týdnu v září do Lignana (Marco Polo). Přemýšlíme, jak to udělat poslední den. Apartmán budeme muset odevzdat ráno/dopoledne. Říkala jsem si, že by bylo ideální vyjet z Lignana po poledni (děti by se v autě prospali) a pak se někde při cestě zprátky tak po 3 hodinkách zastavit, ale vůbec mě nenapadá kde. Nemá někdo nějaký typ? Nebo jak řešíte poslední den dovolené? Moc díky... 🙂

janula17
20. srp 2013

@denisa_svatba my tiez nevieme este ako to spravime. Ked sa bude dat v agenture dohodnut, tak by sme vyrazili uz nadranom domov a len im hodime kluce. My si netrufame s detmi cez den na taku dlhu cestu, musia spat a nas starsi pospi tak hodinku maximalne a ten zvysok by prehučal 😒 Ked sme boli bez deti tak sme cely den stravili na plazi, navecerali sa este tam a isli sme na noc, ale s detmi sa to nebude dat.

sorciera24
20. srp 2013

@denisa_svatba
@janula17 my to robime tak, ze posledny den odovzdame kluce (medzi 9-10).....sme na palzi cca. do 2ej (nech si uzijeme more este aj posledny den)....a medzi 14-15tou vyrazame (podla skusensoti, vtedy je najmenej aut a zaidne kolony).......prichadzame domov pred polnocou, cize cas v aute je maly hore(vydrzatelne) a cast prespi......

janula17
20. srp 2013

@sorciera24 aj tak by sa dalo veru, poriadne ich unavit, nalozit do auta a dufat ze pospia. No teraz je moja najvacsia obava pocasie, lebo ked sa nebude dat kupat tak sa ta, dokušeme nudou, hlavne aby neprsalo. Tusim si zakazem uz kontrolovat predpovede kazdu hodinu 😀
Este jedna otazka, mozem dat takymto malym detom kinedril?

sorciera24
20. srp 2013

@janula17 na predpoved sa vykasli...tie nikdy nesedeli.....nam vzdy halsili skaredo a vzdy bolo pekne.....fakt nespoliehaj an to, len sa vystresujes.... kynedril yb som ja teda endavala, ani som nedala...existuju homeopatika na nevolnost pri cestovani - Cocculine ....tak ak maju problem, skus radsej tie....

denisa_svatba
20. srp 2013

Díky moc 😉
@sorciera24
@janula17

Určitě chceme v Lignanu zajít sem:

http://www.gulliverlandia.it/

Navíc píšou, že když někdo přijde 2 hodiny před zavíračkou (zavírají v 18 hodin), že má druhý den volný vstup 🙂

luckagu
20. srp 2013

@janula17 a kde si pozerala počasie? My ideme tiež v sobotu do Lignana a pozeráme počasie na www.meteo.it a hlásia od soboty pekne sem tam prehánky a najnižšia teplota je v stredu 27 st. ináč v sobotu 29, v nedelu 31, v pon. 31, v ut. 29. vo štv. 28. v pia. 28. to počasie sa ešte určite zmení ale ani raz tam nie je 24.tak neviem len dúfam, že bude pekne nech naberieme trochu energie 🙂 🙂 🙂 . pa