Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

dakota14
27. bře 2014

dievčatá kedy je v lignane Ferragosto weekend ? viete niektorá 🙂

pistik
27. bře 2014

ferragosto = 15.8. krestansky sviatok v celom Taliansku 😎

lenkao
27. bře 2014

@oli_ ja by som tam pridala este Bibione a Grado a pekne tipy na vylety Terst - Miramare, Aquileia, Hrad Duine, Portogruaro. A kedze je to pisane autom tak by som tam pridala nieco aj o ceste a poplatkoch 🙂 inak vemi pekne 🙂

dakota14
28. bře 2014

@pistik diky a vtedy tam bývajú aj tie stíhačky a ten ohňostroj či nevieš 🙂 to by bolo cez náš termín aspoň by bolo trocha vzrúšo to zažiť 😀 😀 😀

pistik
28. bře 2014

@dakota14 oslavy su, ale aj vysoke ceničky🙂 , stihacky veru neviem. ☹

pali1401
30. bře 2014

@simika_hajulka my sme boli min.rok a aj tento ideme do hotela daniele velka spokojnost (ale zaplatili sme si drahsiu izbu/a hlavne bohate ranajky.

marsy77
1. dub 2014
sadul
1. dub 2014

my sme tam uz boli 2x, tretikrat uz pojdeme aj s malou, idealna dovolenka pre deti, 1x sme isli cez slovensku cestovku, 2x sme sa uz dohodli priamo mailom s agenturou Abitare, odporucam, pretoze sme usetrili 130 eur na poplatku za vybavenie dovolenky...co urcite vyuzijete pre svoje deti🙂) http://www.abitarelignano.it/ a boli sme ubytovani v skvelom apartmane villa nella tu http://engine.netanday.it/DPI/affitti/affitti/v..., takze prajem prijemny pobyt!!

quisutdeus
3. dub 2014

Hladame par (pripadne par s dietatom) na spolocnu dovolenku.
Sme mlady manzelsky par, mame v Lignane rezervovane ubytko v case 11. - 20. jula v mobilhome typu F v Camping Sabbiadoro. Mobilhome je znazorneny tu: http://www.campingsabbiadoro.it/cs/tipo-f.php
Mala s nami ist povodne ina dvojica, bohuzial to museli odriect. Kto by to tam nepoznal, ubytko je cca. 250m od vlastnej plaze (c. 19, ak dobre pamatam). Boli sme tam minuly rok na par dni a boli sme velmi spokojni. Kemp je v piniovom hajiku, vybaveny bazenmi, pracovnou, wifi... Mobilhome ma dve samostatne izby, 1 dvojlozkovu a 1 trojlozkovu, je klimatizovany, k dispozicii kuchynka a denna miestnost s chladnickou. Samozrejme, je tam aj WC a sprcha. Vyrazat budeme z Bratislavy autom, takze mozeme poskytnut aj odvoz (jednym autom je to idealne, kedze za druhe auto je potom doplatok). Cena za cely mobilehome je 1280 EUR, cize ak by sme boli styria, na osobu to vychadza 320 EUR, ak piati, 256 EUR. Kto by mal seriozny zaujem, pripadne potrebuje viac info, tak SS alebo tel. 0905415993.

andybay1
5. dub 2014

plánujeme dovolenku v Lignano v termíne od 19.-26.7. 2014... dá sa tam "prežiť" bez klimatizácie ? koľko cca vychádza plážový servis ? 🙂
ďakujem za info

dakota14
6. dub 2014

@andybay1 my sme tam ešte nikdy klímu nemali či bol júl alebo august teraz budeme mať prvý krát ale asi ju nepoužijeme nie je to moc dobré ja z toho rýchlo ochoriem takže určite sa dá no pokiaľ nie sú 40 °C teploty tak ako všade kde je teplo pri vode to nie je až tak cítiť s klímou radšej opatrne taký rozpálený človek rýchlo nachladne ja som tam raz zažila 4 dni teploty zimnica som myslela že skončím v nemocnici

limoncino
6. dub 2014

@andybay1 ja súhlasím s názorom @dakota14 nukdy sme nemali klimatizáciu, či sme boli v júli, či v auguste, a nechýbala nám, je pravda, že si berieme chatky, ktoré sú pod stromami, takže tam priamo nepraží, možno v tých bytovkovych ubytovaniach je to iné.

dakota14
6. dub 2014

@limoncino my sme raz boli začiatkom júla ešte v bibione a chytili sme 40°C teploty boli vtedy v celej európe ale dalo sa to vydržať nebol to nejaký extra problém veď aj tak sme celý deň pri vode a tam to tak človek neregistruje tam aj pofukuje vetrík akurát noc bola trochen horšia ale človek je tak vyšťavený že za chvíločku som bola tvrdá 😀 😀 😀

limoncino
6. dub 2014

@dakota14 presne... My spavame pri otvorenom okne, takže to vôbec nevnímame. A kde sa Ti páčilo viac? Bibione či Lignano?

dakota14
6. dub 2014

@limoncino jednoznačne lignano 😀

limoncino
6. dub 2014

@dakota14 ja som bola v Lignane len na promenáde, teda aj na pláž sme boli pozrieť, ale Bibione mi pride utulnejsie. Mne viac Bibione 🙂

dakota14
6. dub 2014

@limoncino my sme v lignane už ako doma bibi má tiež svoju atmošku ten maják je super lunapark ale tá pešia zóna s obchodíkmi sa mi viac páči v lignane ako v bibi podľa mňa sú tieto mestečká fajn obidve ešte by sme chceli ísť do lida cez to sme šli keď sme išli do benátok a tam to tiež vyzerá fajn pre nás bude v taliansku kdekoľvek krásne pretože my ho máme veľmi radi 😀 😀 😀

limoncino
6. dub 2014

@dakota14 aj my 😀😀😀

mart.s.
6. dub 2014

Áááá koukám , že se tu začíná rozjíždět diskuze 😉 .Já se přiznám, že mám taky daleko raději Bibione. Je to taková moje srdcovka. Ale i Lignano je pěkné. A klimačku jsme taky nikdy nepotřebovali. A dokonce jsme ji nezapínali , ani když jsme ji tam měli.

dakota14
6. dub 2014

@limoncino
@mart.s. Jáj dievčence už aby bolo leto to je jedno kde budeme hlavne nech tam je more piesok slnko ten relax milujem aj keď len na pár dní v roku ale aspoň je na čo sa tešiť 🙂

mart.s.
6. dub 2014

@dakota14 přesně. My letos vyrážíme 18.6. do Kalábrie a už se nemůžu dočkat. Původně jsem si myslela, že o Bibione přijdu. Naštěstí to ale vypadá, že mladší syn překecá manžela, a že na poslední týden v srpnu přeci jen pojedeme ještě i do Bibi 😉

mart.s.
6. dub 2014

@dakota14 jak si se tu ptala na ty stíhačky, tak my jsme je jednou v Bibi zažili ( a bylo to skvělé). Bohužel si ale fakt nepamatuji, jestli to bylo na Ferragosto 😒 . Ale je to možné.

dakota14
6. dub 2014

@mart.s. diky uvidíme čo to tam bude potom napíšem my ideme až 8.8.

dakota14
6. dub 2014

@mart.s. a do kalábrie idete cez cestovku nejak či vlastným autom ja by som rada išla na sardíniu

mart.s.
6. dub 2014

@dakota14 Do Kalábrie nejedeme přes cestovku , ale sami a vlastním autem. Takže plánuju a plánuju. Už mám zamluvenou i cestu. Když pojedeme na jih, chceme navštívit Pompeje, Vesuv a Positáno. Cestou zpátky Tivoli , Řím a moje oblíbené Sirmione ( u Lago di Garda). A i v Kalábrii bych toho chtěla vidět co nejvíc, takže by mi asi žádná cestovka nevyhovovala.
Sardinie je prý taky krásná. Ale ještě jsem tam nebyla.

lonara7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkao
7. dub 2014

No veru nam sa to tiez uz krati. Mi ideme uz 7.6. teda vyrazame uz 6.6. rano a budeme pol dna u sestry v Ba. Mala ta keby mohla tak uz sa aj bali 😀 Nam sa tiez viac Lignano paci ale chceme sa ist pozriet do Caorle ako to tam vyzera 🙂 V jesole, v Bibi cme uz boli dovolenkovat a v Grade sme sa boli pozriet. To ma tiez svoje caro a je viac take hystoricke.

zuzkkkaaa
7. dub 2014

Holky moc díky za tuto diskuzi, uvažujeme taky o dovči v IT, hlavně kvůli malému, má ekzém, tak bysme chtěli i na déle jak 14 dní.
Ale poraďtě má cenu jet koncem května. V červnu totiž nemůžeme a v sezonu jet nechci, nemám ráda davy lidí 😔

lenkao
7. dub 2014

@sadul tiez ideme cez abitare, mali sme aj vo vybere aj vase ubytko ale my musime byt na Prizemi skrz maleho tak nakoniec vyhralo toto http://engine.netanday.it/DPI/affitti/affitti/v... 😀 Ideme cez nich prvy krat. Kedy vas ubytovali? V arene nam davali kluce hned ako sme prisli ale tu neviem. Rada by som bola skor ubytovana ako o stvrtej.

lenkao
7. dub 2014

@zuzkkkaaa to tazko povedat. Zalezi co od dovolenky ocakavas. Ak kupanie tak skor nie. More moze byt ale nemusi byt teple. My sme boli v 2005 v maji a mali sme cely tyzden 34C ale tyzne po uz vela prsalo. V 2010 to maj strasne studeny a oteplilo sa az tak ako sme mi prisli. Bolo sice teplo ale more sa nestihlo este vyhriat. Nam to moc nevadilo lebo my si chodievame hlavne odychnut. Lepsi kompromis je v tomto jun. Vacsinou uz more je relativne teple aj na kupanie a ani ludi tam nieje este tak vela. Ale vsetko zalezi fakt od pocasia lebo ak bude maj pekny tak aj more bude fajn. Boli sme 2x v maji okolo 28.5. a nelutujeme, my sme si uzili, tam je co robit a velmi dobre su kupele aj v Bibi.