Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

cibka1
14. kvě 2014

@lenkao @mart.s. podstatné je,že to viem a som na to pripravená. Jedna možno ani stačiť nebude. Dakujem, baby.

mart.s.
14. kvě 2014

@lenkao my jsme právě poslední 3 roky bydleli v Bibione v takovém malém domečku a tam to mají normálně v koupelně a v obýváku předělané. Že tam máš jednu zásuvku s redukcí. A u Lago di Garda to měli taky.

lenkao
14. kvě 2014

@mart.s. sak jasne mozu mat ale my sme to stastie nemali 😀
@cibka1 inak ak mas rada bielu svetlo zepenu papriku tak si treba zobrat lebo nekupis 😀

cibka1
14. kvě 2014

@lenkao ake su tam ceny zeleniny celkovo??

mart.s.
14. kvě 2014

@cibka1 to je strašně těžké. Záleží na tom, kdy tam jedeš a kde to kupuješ 😉 . Koncem sezony jdou samozřejmě dolů, protože je jí všude plno. (myslím tím, že mají vlastní a nemusejí ji dovážet.)
Jinak nejlevnější je na tržišti. Musíš toho ale koupit víc. Tím myslím třeba 3kg broskví atd...Takže já často nakupuji v obchodě. V Bibione je to A@O nebo Momoli. V Lignanu to bude podobné. Chodím tam stejně každý den pro pečivo, šunku atd...a k tomu si raději kupuji ty rajčata třeba po třech nebo jak potřebuji. Trh je totiž stejně jen jednou za týden. A ceny- já myslím, že je to podobné jako u nás. Někdy i levnější. zase - záleží jak a co.

lenkao
14. kvě 2014

@cibka1 ceny su podobne ako u nas. Idete do Lignana ci Bibi? V lignane ma Lidl, In´s, pam, interspar. Na nete sa daju aj letaky pozriet tak si vies urobit trocha prehlad co maju a co tam asi co stoji. Davala som sem aj linky nedavno ale mozem ti poslat do IP este raz

cibka1
14. kvě 2014

@lenkao pozriem si ich, nemusis sa zaťažovať. Ideme do BIBIONE. Ty?

lenkao
14. kvě 2014

@cibka1 my do Lignana 😀 v Lignane sa mi viac pacia plaze 🙂 a viac nam vyhovuje. minule ked sme boli tak sme boli v bibi v kupeloch aj na promenade sa pozriet, mozno aj tento rok sa pojdeme pozriet co nove 😀

cibka1
15. kvě 2014

my mám tie kupele asi 300m od ubytka. Ale určite tam nepôjdeme. Budeme si užívať more, chcem vyskúšať lunapark, pirátska loď je tiež super, zájdeme do parco junior v lignane. Ozaj, @lenkao @mart.s. boli ste v tom "parco junior"? Guliverlandia je dosť drahá. 18eur pre dospelého a 14 pre dieťa je ozaj dosť.

mart.s.
15. kvě 2014

@cibka1 já jsem v tom junior parku nebyla , takže neporadím. V Lignanu jsem byla v Guliverlandii a v Aquaparku.

lenkao
15. kvě 2014

@cibka1 my sme boli v kupeloch v maji a v tedy nebolo v ten den pekne pocasie a MAla si to Uzila, Tomas sa bol vysavnovat, polo tam fajn. Boli sme aj v junior parku aj v guleverlandii. Guliverlandia je tak na celi den je tam toho vela a je to aj pre dospelych preto sa tam plati. Junior parku sa plati2eura na atrakciu. IT cestovke sme dostali zlavove kuponiky. Alebo sa tam da kupit celodeny listok za 19eur a mozu chodit kam chcu a na kolko chcu http://www.parcojunior.it/en/index.php My tento rok chceme vyskusat gomosi park. Mali strasne rad skace tak by sa mu to mohlo pacit a platis len za deti http://www.gommosi.it/chisiamo_czech.html daju sa tam stiahnut aj nejake kupony

cibka1
15. kvě 2014

@lenkao nevies akym spôsobom by som sa dopracovala k tomu, kedy a odkial premávajú lode na ten mušličkový ostrov?

lenkao
15. kvě 2014

@cibka1 fu teraz neviem, viem len ze chodievaju rano z pristavu v lignene. Ale Urcite by ti vedela poradit v topholiday http://www.topholiday.sk/diskusia.html skus tam precitat mozno to tam pisala alebo napis a urcite ti poradi aj ked nejdete cez nich je velmi ochotna

mart.s.
15. kvě 2014

@cibka1 jé holky, když jste u těch slev, tak v Bibione jsou taky slevy na Lunapark. Seženeš je buď u delegátky a pokud ti je nedá, tak určitě v turistické informační agentuře( je na via Costellazioni - to je ta hlavní) a na jeden den je mají i v Momoli vždy pohozené u pokladny.

cibka1
15. kvě 2014

@lenkao inak ten Gommosi vyzera dobre, presne pre nase decka. No som zvedavá, ako z toho množstva vyberieme tak, aby sme si aj užili, ale zároveň neskrachovali.... Tie ceny su všade neuveriteľné.

mart.s.
15. kvě 2014

@cibka1 je pravda, že peníze tak jen letí 😀 .Ale dá se 😉 . Tak někdy vyražte třeba na hřiště, to je zdarma a je tak plno prolézaček, klouzaček atd... To buď ráda, že máš ještě malé děti 😀 . Moji kluci chodí hrát ještě vždy ráno tenis a nebo milují minigolf. Ale tam už chodí od mala. Mají tam i dětské golfové hole. Jo a taky musíme vždy v Bibione na výstavu hadů 😀

cibka1
15. kvě 2014

@mart.s. tak ta vystava bude urcite zaujimať mojho malého. Ten ich zbožňuje. Kde to tam je?

cibka1
15. kvě 2014

@mart.s. tak ale zas je pravda, že si ideme užiť hlavne more. To ostatné je vedlajšie. Ale určite chceme urobiť deťom zážitok naviac.

lenkao
15. kvě 2014

@cibka1 my nechodime vsade, vzdy niekam co nas najviac oslovy lebo to sa vsetko ani postihat neda. Tento rok to isti junior park ale to som povedala malej ze moze ist kazdy den na dve atrakcie a pototm do herne a tak a do toho gomosi pojdeme a na muslickovy ak sa podari + plus chceme omrknut caorle aj do Bibione mozno pojdeme pozriet a rady by sme este na ten bycikel 4kolesovi isli

cibka1
15. kvě 2014

@lenkao ja by som chcela hlavne lunapark v bibione, aj gomosi park, ten vyzera super. Planovala som aj do guliverlandie kvôli tym žralokom čo sú tam, ale vstupné je strašne drahé a decká nie sú až také veľké, aby si to dokázali užiť. Snáť keď budú starší. A ak budú decká chcieť, dáme sa na tú pirátsku loď a aj ten mušličkový ostrov by som chcela vidieť. Na jeden týždeň až-až... Snáť narok uvidíme zasa niečo iné.

lenkao
15. kvě 2014

@cibka1 tie zlaloky to tam je len taky mali, vacsich sme videdili v jesole. Ale v guliverlandii sme boli ked mala Domca 2 a tristvrte a podla mna si to uzila ale mala tam o rok starsiu sesternicu. Simon je rovnako stary a s nim by som nesla ale tvoje by si to podla mna uzili, mne to pride skor pre take deti od 3 do 10 najidealnejsie ale je fakt ze to stupne je tam dost ale tiez su tam aj nejake zlavy. Ale Moj muz tam nebol ani na jednej atrakcii tak to boli vyhodene peniaze lebo bud som s Domcou isla ja alebo moja mama takze on tam len strazil 😅

mart.s.
15. kvě 2014

@cibka1 ta výstava hadů je na Piazza Trevizo. To je náměstíčko a té hlavní ulici Via Aurora. Ale neboj , všude po Bibione jsou na to letáky 😉

cibka1
15. kvě 2014

@lenkao @mart.s. no ešte že ste tu, baby. Je to super, že som sa na všetko mohla takto pripraviť...

lenkao
15. kvě 2014

@cibka1 Ja si rada takto do predu naplanujem lebo aspon viem ake mam moznosti. Dominika sa chce ist povozit aj sem 🙂 http://www.lignanosabbiadorocarrousel.it/index.htm

cibka1
16. kvě 2014

@lenkao to je super. Ja si tiež rada plánujem dopredu veci, aspon bývam na všetko pripravená, a koniec koncov sa v tom aj vyžívame, keď sa môžeme stále držať v pomyslení na dovolenku. 😎

cibka1
16. kvě 2014

@lenkao @mart.s. kočky, ešte mi povedzte, aký ochranný faktor brávate k moru pre seba a pre deti.

mart.s.
16. kvě 2014

@cibka1 Já používám Anthelios 50+

cibka1
16. kvě 2014

@mart.s. pre seba alebo pre deti? Ja uvažujem, či bude stačiť 30 pre deti.

mart.s.
16. kvě 2014

@cibka1 my se mažeme tou padesátkou všichni.

mart.s.
16. kvě 2014

@cibka1 ty chceš mazat děti 30? A čím budeš mazat sebe?