Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

lucqa
28. bře 2008

Och, to Ti neviem povedat 😨

leva
29. bře 2008

bluesmile,to je tip, velkost a lozkovost apartmanu 😉 Napr:Apartman B4 ma spalna sprcha...atd,lepsie sa orientujes 😉

bluesmile
29. bře 2008

leva,
no hej ale vysvetlivky k tomu kde najdem?

certica
30. bře 2008

vysvetlivky najdes v katalogu CK. ja ho aj niekde mam, tak ked zistim kde, napisem...

bluesmile
30. bře 2008

certica,
dik tak to idem hladat v katalog CK,to ma nenapadlo ,dakujem

lucqa
31. bře 2008

to cislo by malo znamenat kolko lozok je v apartmane, a apartman A je tusim len jedna izba s kuchynskym kutikom, B by mala byt izba s kuchynskym kutikom + spalna, C budu zreejme 2 spalne... ale nie som si uplne ista, tak ked to zistite blizsie, tak sa aj ja potesim, lebo vzdy nad tym maturujem 😅

safovaverca
5. kvě 2008

AHOJ.Já jezdím do Lignana cca 15 let a musím ho jen vynachválit. Jezdíme do Sabbiadoro:o) Tam se člověk nenudí...a pro děti je to tam idelání....všude kolotoče, parky...fakt doporučuju:o)

a jezdíme vždy na blind....člověk hned něco najde:o) je toho tam dost....i když už je to tam celkem drahé, protože je Lignano bráno jako ,,lepší" město (jako např. St. Tropez apod. 😖 ) jezdí tam hodně cizinci..

jako malá jsem se tam vyblbla dosytosti:o) 😉

monkula
3. čer 2008

Ahojte, chceli by sme v lete ísť na Bibione, konkrétne na Lido del sole, (MM sa odtiaľ v nedeľu vrátil, vraj bolo super..)
Ale nechceme ísť cez slovenskú cestovku, pretoež si myslíme ,že to bude zbytočne predražené, neviete kontakt na nejakú taliansku CK?
Lucka, pozerala som link od Teba, ale nenašlo mi t onič, len mi to vypisovalo sorry...
Ďakujem za každú radu alebo skúsenosť... 🙂

xenial
6. čer 2008

boli sme v bibione, mimo hlavnej sezony super, hlavne pre deti predskolskeho veku, byvali sme v app michelangelo, s "dvorom" s bazenmi a preliezkami. super, len nevyhoda, ze app su poschodove a straasne tam stipu komare. vyhoda, miliony kilometrov bezpecnych komunikacii bez aut pre detske motorky, piesok na hranie a pozvolne more.

monkula
7. čer 2008

čo je App? 😕

petule.h
8. čer 2008

Ahoj, jezdíme do Punta Marina - Villagio theodorico a nebo Lido Adriano - Long beach....pro děti ideální...vilky s předzahrádkou, v areálu dětské hřiště a bazény 2, u moře 2 lehátka a deštník...aeál uzavřený..na pláži dětské hřiště (Punta Marina), Lido adriano hned vedle a je to skoro stejné, akorát Lido je hned na pláži bydlení...jezdíme již 5 let a pořád nabalujeme víc lidí

www.cekare.cz
www.lidoadriano.com(přímo stránky italské) 🙂

ivca82
8. čer 2008

Ahojte, chcem sa vás opýtať, aký doklad potrebujem pre moju dcérku, pri vycestovní do IT. Doteraz sme jazdili len tak, s rodným listom s IT, lebo ślovenský sme ešte nemali. Ale teraz by som už asi niečo ako doklad pre malú isto potrebovala. Postačuje keď bude zapísaná v pase? Alebo to netreba?

ivca82
8. čer 2008

Inak k téme, chodíme do Jesola, Caorle ale vždy najprv do Tal. álp a potom k moru. Jazdíme na blind, ale predtým si necháme poslať ponuky z hotelov a doma v klude porovnáme a hladáme nejaký stred v cene aj servise. Potom idem tam a aj tak vyberieme niečo celkom iné, lebo to vyzerá inak na fotke a inak na živo 😀

monkula
8. čer 2008

ivca, stačí, ak bude zapísaná v pase, svoj vlastný pas musí mať až od piatich rokov, aj my to tak máme, jarko má svoj pas a Chiarku máme zapísanú obaja v pase...

Petule, ďakujem 😉

leva
9. čer 2008

ahojte,ivka ako sa vam paci v Caorle?,my ideme do Lignana,boli sme tam aj min.rok,no mali sme ponuku aj do Caorle.

monkula
9. čer 2008

my ideme teda na Bibione, Lido del sole 😵
Baby, aj ste vybavovali európsky zdravotný preukaz, alebo stačí povinné poistenie pri ceste do zahraničia?

uznetusim
10. čer 2008

Monkula aj my ideme do Bibione. 🙂 EPZP som vybavovala zároveň s kartou poistenca, aby som na to už nemusela myslieť potom. 😉

m.a.j.u.l.a
10. čer 2008

Ahojte...aj my ideme prvý septembrový týždeň do Lignana (neviem, ako dovtedy vydržím 😅 ) a chcela by som sa Vás spýtať...že...kedy by sme mali vyraziť z BA...pôvodne sme plánovali na noc, lenže to asi nepôjde, keďže ubytovať sa môžme až v poobedných hodinách...ja som kvôli malému chcela ísť na noc, aby mi prespal cestu...tak teraz vôbec netuším, ako to urobiť 😒

ivca82
10. čer 2008

Ahojte, Leva je to tam pekné a kľudnejšie ako v Jesole, ale keďže chceme aj do Benátok zase trošku pochodiť, tak ideme do Jesola, je to bližšie a cca. pol hod. autom do prístavu a odtiaľ loďou do Benátok. V Caorle sú aspoň čo mám ja skúsenosť trochu lepšie ceny ako v Jesole 😉 😉 a asi by bola aj dovolenka s detičkami kľudnejšia. Boli sme aj v Caorle-Duna verde, to bolo maličké a kludné, akurát mi to prišlo až moc pokojné 😀 ale tam sme boli len dva dni na otočku. A nepáči sa mi Chioggia, je to síce historické mestečko, ale zdalo sa mi fakt také kamenné, a boli tam aj kraby, čo ja nemusím. A vždy kam sme išli tak tam neboli iba v Chioggii 😅 V Bibione sme neboli, ale s počutia mám, že je tam tiež super

ivca82
10. čer 2008

monkula, ideme zajtra na pasové, tak je fakt lepšie takéhoto drobca zapísať do pasu a bude pokoj. A priznám, že pas by sme aj tak nestihli dať urobiť, lebo ideme v nedeľu už.
Aj my máme EPZP, ale vydáva sa do 30 dní od požiadania, a ak cestujete skôr, tak je možné požiadať o dočasný certifikát. Akurát platí len vo vybraných zdrav. zariadeniach a preto odporúčajú aj komerčné pripoistenie.. 😒

monkula
10. čer 2008

ivca, ja mám ešte na EPZP čas, my ideme až koncom júla, a to na hociktorej pobočke? Nechce sa mi trepať do Dunajskej... 😅

ivca82
10. čer 2008

monkula, ja som podala žiadosť on-line, len prevziať si ju musíš na pobočke, ktorú uvedieš, osobne 😉

ivca82
10. čer 2008

ale neviem akú máš zdravotnú poisť. ja SZP, tam sa to dá on-line, iné neviem 😅

monkula
10. čer 2008

ja mám všeobecnú... idem to omrknúť...

monkula
11. čer 2008

ivca, ta ksom sa dozvedela, že sa to dá aj on-line a na ktorejkoľvek pobočke, tak som si zistila, že pobočku mám v budove, na ktroú denodenne pozerám z okna a mám ju cez cestu... 😀 😀 😀

ivca82
11. čer 2008

No monkula, takže super, už len začať baliť 😉 😀

susik77
autor
11. čer 2008

Ahojte, monkula: nakoniec som sa dozvedela, ze ideme do Lido del sole. na strank je ze subto 5-* apartmany, na ceskej str. bolo , ze 4* 😎
ale je tam garaz, bazen-vonkajsi s lehatkami a slnecnikom, je to hned pri mori. Este je tam aj klima. Budeme tam mat kuchynku, takze si mozme varit 🙂
http://www.boscocanoro.com/index.htm

monkula
11. čer 2008

Susik, čítala som v téme jedlo na dovolenke 😀 😀 😀 , že vás to bude stáť okolo 60 000 😲 😲 😲
To je strašne veľa...
My asi pôjdeme cez túto CK, www.azzurro.cz a tam je to teda oveľa lacnejšie napríklad títo česi pýtajú za jeden apartmán o dve tisícky menej, ako slovenská... A tieto apartmány sú riešené tak, že obývačka s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom a spálňa s manželskou postelou a niektoré aj s prístelkom, samozrejmosťou je samostatné WC a sprcha a balkón alebo terasu, niektoré majú aj vlastnú záhradku s posedením 🙂
Ideme svojím autom, ja, MM deti a moja sestra, berieme si nejaké to jedlo, takže dokopy aj so suvenírmi , nech nežerem 😀 , 30 000 Sk, vy idete ako? Autom?

lienocka235
13. čer 2008

my ideme do Bibione Spaggia..
apartman s klimou vytahom a parkovanim... pre 5 osob.. komplet vybavena kuchyna.. 150 metrov od plaze... plus plazovy servis.. na 7 noci nas to cele aj s plazovym vyjde 430 euro...v polke jula boli sme tam aj minuly rok.. a boli sme velmi spokojni... je tam vela aktrakcii pre deti.. zabavny park.. a pod.. kusok od apartmanu su dvoje potraviny.. jedny typu penny market a jedny lepsie.. ceny su tam este nizsie ako u nas.. vdak klesajucemu euru.
jedlo robime tak ze obed varim... vacsinou len lahky.. a veceru ideme vzdy niekam inam... jedlo moc neberiem neoplati sa to...
cele nas to vyjde.. tak do tych 30 00max. na 4 osoby.. je v tom aj cela strava aj aktrakcie.. a vylety...

lienocka235
13. čer 2008

http://www.agenziamc.com/

talianska agentura.. odkial chodime my.. mozete pisat po slovensky... pracuje tam ceska co rozumie.. len neviem co bude este volne ale za pokus to stoji odporucam..