Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

janula17
4. srp 2016

@mart.s. minuly rok sme boli v Lignane, rok predtým Bibione. Tak teraz zase Bibione 🙂 Kupili sme velky stan a pôjdeme uplne po klasicku. Aspon deti budu mat zabavu a zazitky 🙂 Pozerala som, ze je tam viacero kempov, jeden je dokonca uplne v centre, hned vedla Thermae kupelov. Aj sme minule isli okolo, a velke tobogany tam maju, hned pri plazi a v centre diania. Ale je dost drahy, no neviem, este budeme prepocitavat 😅
A potom su v casti Pineda, tak este tam je moznost.
Aj vy budete v Bibione? Kde presne?

mart.s.
4. srp 2016

@janula17 jj to jsem také slyšela, že ten kemp vedle Bibione Termae je moc pěkný. Já jsem nám nakonec pronajala takový maličký domeček v Lido dei Pini. Ono teď na poslední chvíli je to už strašně přebrané. Do nějakého velkého "paneláku" se mi nechtělo a také jsem chtěla, aby to nebylo moc daleko od vody. Abych nemusela nic moc daleko tahat 🙂. Pošlu ti odkaz.

janula17
16. srp 2016

@mart.s. Ahoj Martinko, tak uz sa nam to krati, myslis ze bude este dobre pocasie? Na Slovensku uz byva len pod 30°C, co je na chodenie do prace uplne super ale v Bibione by sa hodilo trosku viacej slniecka 🙂

janula17
17. srp 2016

boli ste niekto aj nizsie pod Benatkami? Rosolina Mare, Lido di Spina.... ? ake to tam je prosim ked porovnam s Bibione?

mart.s.
17. srp 2016

@janula17 třicet je málo ? 🙂 Mně by to teda docela stačilo 😀. Neboj, bude teplíčko. http://www.meteo.it/meteo-mare/bibione-3200365 Tady je předpověď. Jj , už se to krátí. Dnes od rána vařím. Chci zavařit pár jídel s sebou 🙂

mart.s.
17. srp 2016

@janula17 a jaký kemp jste tedy nakonec vybrali?

janula17
17. srp 2016

@mart.s. 30 je dobre, to staci 🙂 len menej aby nebolo, a co varis na cestu?

a ja stale neviem do akého kempu pôjdeme! 🙂 asi sa rozhodneme tesne pred cestou, nejake si popisem do mapy a pôjdeme, a uz niekde zakotvime asi... ale vidim to na to Bibione, aj ked sme tam uz boli a ja rada chodim na nove miesta. Nikde totizto nie je kemp priamo v meste, vacsinou je to dost daleko od promenady umiestnene tak bokom a to ja nechcem. Nechcem travit cas len v kempe, pre mna ma caro to tulanie sa ulickami 😉 a nasavanie atmosfery.

mart.s.
17. srp 2016

@janula17 zavařila jsem guláš a hovězí na houbách.Tam to jen ohřeju a nebudu muset stát dlouho v kuchyni 🙂.

janula17
31. kvě 2017

@mart.s. ahoj, tak co, milovnicky talianska, dame to tento rok zase? 😉 my sa chystame koncom jula do Rosolina Mare Camping Vittoria, poznate to niekto?
Minuly rok sme boli v Bibione Camping Lido, ale vyslo nam len 5 dni, co bolo dost malo. Tento rok si beriem knihy a karty, telefony a vsetku elektroniku nechavame doma a iddeme na 10 dni 🙂 uz sa neviem dockat

dievcinka22
3. črc 2017

Ahojte,
pozerám tie apartmány v Lido...neviete ako je to s tou rezerváciou...asi sa tam nedá urobiť rezervácia na týždeň od pondelka do soboty? neviete mi poradiť...mm moc dovolenky...tak by sme to dali na kratšie....

jankaborka
29. led 2018

@janula17 Dobry den . Mam otayocku, pocula som , ze vraj v ich kempoch sa neda stanovat? Že tam maju iba tie domceky a karavany? dakujem krasne za info .

Jana

dakota14
8. čer 2018

@mart.s. ahoj môžem ťa poprosiť aj ja o odkaz na ten domček tento rok sa aj my opäť vraciame do IT pôjdeme na aute a hľadáme ubytko najlepšie nejakú malú vilku len pre nás tiež sa nám nechce do panelákov 🙂 ak by si mi vedela poradiť aj ako to je s poplatkami na ceste ideme totižto na autách a nechce sa mi resp. nemám čas čítať diskusiu naspäť dlho som tu nebola a už si to nepamätám viem že tu dakto aj mal presne podrobne uvedenú tu cestu aj s poplatkami kedysi neviem či si to nebola aj ty 🙂 diky moc ak to obťažuje tak nevadí pozisťujeme