Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

reni111
5. bře 2010

Ahoj, hladala si cez talianske agentury alebo nase?

lucka261177
5. bře 2010

cez vsetky priebezne hladam 🙂 chcela som len nieco odskusane 🙂ale hlavne talianske

silvikam
6. bře 2010

Ahoj maminy cestovateľky. Prosím Vás, ktoré máte skúsenosti z minulého roku, poradili by ste mi nejaký apartmány pre moju rodinu 4 osoby z toho dve deti 6 a 1r.. S čím ste boli spokojné. Chceme niečo pekné, v nie moc hlučnom prostredí a tak bližšie k moru do 300m a nie moc ďaleko od centra a za primeranú cenu. Išli by sme vlastným autom. Poraďte prosím cez akú cestovku, alebo ako? Je dobré ísť niekam, kde už niekto bol a páčilo sa mu. Je toho v ponuke strašne moc ale neviem akosi vybrať. Veľmi pekne vopred ďakujem za tipy.

zuzhim
7. bře 2010

a nepoznate niekto toto http://www.pradelletorri.it/index.aspx
vyzera to naozaj dobre, je tam vsetko, asi to rezervujem, taky mobilny domcek, mam moznost na 12 dni v juni za 435eur.... zda sa mi to slusna cena a aj kvalita.... nebol tam niekto?

silvikam
8. bře 2010

Zuzhim, nepoznám to, ale veruže to naozaj vyzerá dobre a pekne. Cena je naozaj skvelá. Ak to bude naozaj také ako prezentujú, tak sa to oplatí.

lucka261177
8. bře 2010

zuzi ja som si to pozerala aj na inych strankach a nikde to nestalo kolko pises.a naozaj som to preluskala.najlacnejsi domcek pre 4 osoby stal viac ako pises a to na tyzden.inka je to krasne naozaj.silvinka vidim ze nam nik konkretny tip neda ale ak precitas celu tuto diskusiu vela sa dozvies ja uz hladam dva tyzdne a je toho tolko ze sa neviem rozhodnut.hlavne neviem ci mam trvat na bazene.kedze sa pise ze su cez siestu zavrete neviem ako bude vyzerat taky den a ci sa tam vlastne okupeme.bojm sa ze maly bude chciet vyt len v mori ale aj sa bojim ze mu bude vadit slana voda on je taka citlivka ten moj krpcek 🙂poradte vyuzijeme bazen?a co taky bicykel niektore apartmany ic malju v cene.kolko stoji prenajatie bicykla?

monkula
8. bře 2010

lucka, my sme mali bazén minulý rok, ale povie mTi pravdu, kúpali sme sa v ňom asi dva razy.. cez siestu sú bazény zatvorené, bol z neho dosť veľký hluk a keĎ sme sa kúpali ,ta ksa nemecké deti zabávali tak ,že mi potápali jarka... 😒 😠
Ak budeš blízko mora, tak ten bazén je dosť zbytočný...

evulik6
8. bře 2010

ahojte...
babulky my sme boli minuly rok s bazenom a som stastna, maly bol v nom kazducky den a aj sa mu viac pacil ako more, toho sa trosku bal. V bazene sa viac vysantil, s loptou, skakal atd... Takze ja urcite s bazenom aj tento rok.

zuzhim
8. bře 2010

lucka261177, ta cena je v akcii, inak to stoji skoro raz tolko 🙂 inak to je na tejto stranke www.siblu.fr
je aj www.siblu.com ale tam som tie ceny nepreratavala, tak neviem...

snupik
8. bře 2010

Prosím o typy na ubytování:- 🙂
díky 😉

lucka261177
8. bře 2010

ahaaaaaaaaa no tak to je fak ze super zuzi pokila chces ist do caorle tak je to uzasna cena aj vsetko okolo.ja som sa rozhodla pre pinetu vraj je tam klud ale aj vsetky parky a atrakcie tak som si vybrala to.je to vade dost vychvalene len sa naozaj neviem vobec rozhodnut ci zahrada kde mozem vecer grilovat alebo radsej budem po meste chodit alebo ten bazen juuuj som taka dopletena a uz sa dobre apartmany minaju 🙂 pomozte mi niektoooo haloooooo 🙂

alishia
9. bře 2010

lucka: ahoj,

my mame apartmam primo na plazi...v Lignano Sabbiadoro ....taky sem chtela neco se zahradou (jenze vsechno nam prislo dost daleko od plaze). pak sme si rekli, ze nechcem ani bazen protoze tam jedem kvuli mori, malej miluje vodu. A pokud mate zahradu doma, tak bych se radeji prochazela vecer po meste.) tak to teda mame my.) Ikdyz muze byt fajjn si vecer neco ogrilovat.) No uvidime, my tam letos jedem poprve, tak to tam chceme cele omrknout a pristi rok pojedem tam kde se nam to bude nejvice libit🙂 letos je to takovy pruzkum.) ja zas nechtela moc klid...a jedem tam autem takze si muzem na ty klidnejsi plaze popojet, kdyz budem chtit.)

silvikam
9. bře 2010

Lucka, no veď práve, ja tiež už od minulého týždňa pozerám na nete,ale nejako neviem vybrať, tu na koníkovi som zbežne pozrela, ale aj tak neviem. Tiež som včera pozerala ten typ od Zuzky, ale cena mi vyšla pre 4 VYšE 1 000 EUR. To sa mi zdá na týždeň priveľa, je to naozaj krásne. A neviem prečo mám pocit, že tam bude hlava na hlave. Musím ešte niečo popozerať, ale vidím to tak, že toľko budem hľadať, až nikam nepôjdeme. Minulý rok na tejto diskusii bolo oveľa živšie a aj konkrétne vybraté dovolenky. Tento rok akosi nemáme šťastie. Tak baby hľadajme a dajme nejaké typy. 😉

reni111
9. bře 2010

....tak máme zabookované 🙂 http://www.agenziateghil.it/en/appartamenti.php...
, dúfam , že sme dobre vybrali....ak tam náhodou niekto bol, budem vdacna za názor
😎

mispuli
9. bře 2010

reni nebydleli jsme tam,ale chodili jsme okolo,já si myslím,že jste zvolili dobře 🙂 🙂

my pojedeme tam,co už dvakrát,není to nic nobl,ale nám to stačí,je to kousek od pláže a od naší oblíbený gelaterie,už se těším 😀

monkula
9. bře 2010

mispuli a idete na Bibione, alebo Lignano? 🙂

mispuli
9. bře 2010

monkula jezdíme do Lignana Sabbiodoro 😉

monkula
9. bře 2010

Mispuli, mne sa v Lignane nepáčilo.... 😅 😅

mart.s.
10. bře 2010

Ahoj mispuli- já souhlasím s monkulou. Mě se v Lignanu Sabbiadoro taky nelíbilo. Ubytování jsme sice měli moc hezké, ale jinak Sabbiadoro nic moc. Ale každému se může líbit něco jiného. 🙂
A k tomu bazenu- my taky už jezdíme bez něj. Vybíráme si ubytko blízko k pláži , abychom jsme to neměli moc daleko a radši se koupeme v moři. 🙂

mispuli
10. bře 2010

Přesně tak,každému se líbí něco jinýho,my si na Lignano zvykli,líbí se nám tam moc,bazén nechceme,protože pak bysme děti k moři nedostali,takhle to tam máme fakt pár kroků,myslím si,že my s manželem tam budeme jednou jezdit i bez dětí,až nám omlátěj o hlavu nějakou trapnou Itálii 😀 😀

mart.s.
10. bře 2010

mispuli- tak to jsme na tom úplně stejně. Ten bazen si nebereme taky hlavně proto, že bychom pak děti k moři asi vůbec nedostali. 😀 . A jinak - taky čekám, kdy mi děti řeknou, že už se jim tam nechce. 😉

lucka261177
10. bře 2010

ahojte.no aj ja cakam kedy sa to tu rozhybe 😉 ja uz som asi aj upustila z bazenu ale stale sa neviem rozhodnut.na stranke lignano.it stale pribudaju aj agenturi aj sukromny prenajomcovia a ja mozem len plakat ze nas nejde viac lebo tie prekrasne vili co su pre vela ludi tam by som nevahala ani minutu my sme len traja dospely a moj krpec a to su len take male krtince vacsinou lozko v kuchyni.najst nieco aj blizko plaze aj s novsim nabytkom aj so zahradou parkoviskom je dost tazke.zistujem ze som narocna 🙂 no ale ked je to raz za rok.kocky mate skusenosti kolko ste minuli na dovolenke ked ste si tam varili?my mame 100O eur na vsetko aj ubytko aj cestu bude to stacit?vraj tie parky su tam drahe ale ja by som tam aj tak chcela ist.a boli ste na tych vyletoch niektora?ktory sa oplati vidiet?

mispuli
11. bře 2010

marti my máme děti naštěstí ještě malý,takže jsou zatím vděčný,že někam jedeme 😀 😀 ,ale jinak dneska ráno po kouknutí z okna jsem se jen utvrdila v tom,že už se k moři moooc těšíme

mart.s.
11. bře 2010

mispuli- našim se tam taky zatim moc líbí, ale to víš, mám dva kluky a myslím , že v takovejch 14 už je tam asi nedostanu. 😀 Loni jsme byli v létě v Itálii 2x- jednou v Bibione a pak ještě v srpnu u Lago di Garda. A řekla bych , že Míšu ta druhá dovča bavila víc. Tam jsme totiž každý den podnikali různé výlety( např. Maranello- tam je muzeum Ferrari, různé tůry do hor, k vodopádům atd.) A kluci z toho byli nadšení. Já sice taky , ale večer jsem byla ráda ,když jsem sebou mohla plácnout do bazenu. 😀 😀 Tak jsme se rozhodli, že pokud to půjde zvládnout finančně, tak to budeme zatim takto kombinovat. 🙂
Jo a k tomu těšení - taky už odpočítávám týdny do odjezdu, ale když jsem se podívala včera na webcam bibione, tak je tam taky zatím celá pláž pod sněhem. 😉

mispuli
11. bře 2010

marti my zase byli s manželem v únoru na 4 dny lyžovat v Zell'am See,kamarád tam už léta bydlí a má malej penzionek,tak jsme si říkali,že bysme tam letos chtěli v létě na pár dní vyrazit i s dětma,bydlí kousek od kabinový lanovky,která nás vyveze až nahoru a tam budeme podnikat výlety,v centru zellu je krásnej krytej bazén,tak se to nechá kombinovat s tím,takže bysme taky chtěli jednu aktivní dovču a jednu válecí u moře 🙂 🙂 Lago digarda taky vypadá hezky,mám tady katalog od ck azzurro,před 2 rokama jsme byli v lignanu s nima,a koukala jsem tam na to

mě včera tak manžel ukazoval,jak jsou Benátky pod sněhem 😅 😕

pepies
11. bře 2010

ahojte, my sme boli minuly rok v Grade, tu je link:

http://puntaspin.it/eng/puntaspin.html

boli sme spokojni, tento rok sme chceli ist do Lignana kvoli atrakciam pre deti, ale asi pojdeme do Chorvatska, stale este zvazujeme. 😉

mart.s.
11. bře 2010

mispuli- tak to ti určitě doporučuju. Uvidíš , že z toho budete nadšení. Aspoň nám se ty dvě dovči( jedna válecí a jedna poznávací ) moc osvědčili. 😉 Letos to tak budeme dělat zase. V červenci k moři a v srpnu k Lago di Garda. Je tam totiž ještě moc míst, která jsme nestihli. 🙂 Loni jsem se toho nejdřív trochu bála, jestli to bude malej Míša zvládat, ale bylo to fakt super. Šlapal jako hodinky 😀 😀 .A když nemohl, tak ho táta nosil na zádech. 😉

monkula
11. bře 2010

mispuli, aj my chodíme cez azzurro...

lucka261177
11. bře 2010

kocky to azzurro nie je predrazene?lebo co som citala baby pisali ze nikdy viac cez cestovku ze je to o 200 eur drahsie ako ked si to zajednate v taliansku.vsimla som si ze je tam kontakt na nejakeho taliana.zeby to bolo na priamo cez taliansko?velmi sa mi tam paci ponuka.len nechcem davat niekomu zbytocne peniaze navyse.

pepies
11. bře 2010

lucka zalezi, cez aku cestovku ides ............ slovenske cestovky zvyknu byt predrazene, ale nie je to pravidlo .... ja konkretne azzuro nepoznam........

my sme isli minule cez rakusku Terra Reisen a bolo to asi o 200 EUR lacnejsie, ako keby sme si to rezervovali priamo cez rezort............. 😉