Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
1. čer 2010

Snupik, tak to jsme na tom podobně.My máme babičku s dědou na Moravě, takže asi 260km. Ne že by je kluci neznali, ale vidíme se tak nejvíc jednou za měsíc . Péťa tam na prázdninách už sám byl ,ale Míša ne. A jinak jsou taky pořád jen s námi. My bychom bez nich taky sami k moři nejeli, ale líbil by se nám jeden takový hotýlek ve vnitrozemí a dělat nějaké poznávačky, nebo si zajít třeba i sami na skleničku, večeři...
Ano ten ohňostroj je na té hlavní pláži na Piazza Zenith. Ale prostě půjdete od vás přímo k pláži a je to vidět všude. Většilna lidí si sedá pod nějaký slunečník.

evulik6
1. čer 2010

ahojte babulky,
nebojte bude teplo...teda ja sa nevzdavam a veriiiiim 😉

Lucka, ja by som isla radsej neskor, ked si manzel trosku pospi a oddychne. Naozaj to nie je sranda.

A co sa tyka vodicaku....Monkula, ja som si vodicak nechcela vobec urobit, lebo som sa neskutocne bala, ale nakoniec som si ho spravila, a vobec to nelutujem. Nie je to take strasne, neboj sa. Vrelo odporucam. Fakt je to super, ked potrebujem, nastartujem a idem...ale vela nejazdim, sem tam, ale na to ze idem raz-dva do mesiaca mi to celkom ide. Dokonca ma uz aj muz minule pochvalil trosku...a to je uz co povedat. ALe cestu do IT tento rok este asi nebudem skusat. Mozno tak z PD do BA a potom on. Neviem. Bojim sa toho ze na dialnici bude vela aut a vtedy treba davat velky pozor, a hlavne rychlo reagovat a neviem ci som na tom tak dobre. Takze to asi radsej necham muzovi 😉

Martinka, ty si pokladiiiiiik... jeeeeeej ani nevies ako si ma potesila tym ohnostrojom. Fakt bol minuly rok nadherny a som rada ze nam to opat vyjde. Uz sa ho nevieme s malym dadkom dockat. Supeeeeeer 😉

Snupik, neboj sa, vydrzis... ked nie maly vy urcite, maly si moze aj pospinkat v kociku. Nas bol hore, spal akurat prvu noc co sme tam prisli a potom byval s nami hore az do noci, pretoze si zvykol pospat tak podvecer 😉

lucka261177
1. čer 2010

http://www.yr.no/place/Italy/Veneto/Bibione/lon... trosku pozitivnej nalady vam snad dodam 🙂 musime verit ze to pocasie dostane rozum lebo toto co sa deje to tu este nebolo.ja tou predstavou dovolenky zijem uz pol roka a ked nam naozaj nevyjde pocasie dosta ma to nas.......lebo nestoji to par korun a zavreta mozem byt aj doma.takze drzme si palceky.dakujem aj za rady.spolahneme sa teda na vas 🙂 a teda nemusime ist tou inou cestou aby sme sa vyhli zapche?este nie su v tom case?

monika0001
1. čer 2010

ahojte.. my ideme po prvý raz sem.. vraj je tam kráásne...

http://www.topholiday.sk/rezidenciaprimori.html

afinka01
1. čer 2010

Ahojky holky, v létě se chystáme do Bibione s dětičkama, jedeme poprvé autem tak se trochu obávám. Můžete mi někdo prosím zaslat do IP cestu jak jste tady již psaly a pokud máte nějaké cenné info, díky moc 😉 😉 😉

snupik
1. čer 2010

No, já mám taky z té cesty taky celkem strach...hlavně, aby to naše malý žížátko hajalo a nekřičelo 😀 koupili jsme si kvůli tomu i navigačku a budeme mít mapu, tak snad se nám to taky povede bez újmy....taky jsme ještě ''takhle daleko''nejeli 😅

mart.s.
2. čer 2010

Holky té cesty se nebojte. Já mám vždy pocit, že ty děti to zvládají ještě lépe než my 😀 .Snupik - a zvlášt , když máte navigaci. Ta by se mi někdy hodila i po Praze 😀 . My jezdíme jen s mapou.

mart.s.
2. čer 2010

A tady je taky předpověď počasí . A píšou tam i neplotu vody. http://www.3bmeteo.com/meteo/bibione
Abych se přiznala, tak ta studená vody mě zatím trápí víc než to počasí. Počasí se může změnit ze dne na den , ale ta studená voda se tak rychle neohřeje ☹ . A z vlastní zkušenosti - pokud nemá aspoň 23 stupňů, tak je to ledárna. 😒 . Zato , kdyby se počásko zlepšilo až na poslední chvíli, tak tam potom budou daleko příjemnější noci. Jednou jsme tam zažili dokonce taková vedra, že ještě v 23.00 bylo 36 stupňů - a to bylo strašný. Tak to vydrželo týden a potom přišla obrovská bouřka i s kroupami. Lámalo to i ty obrovské stromy, bylo tam zničeno hodně aut. A ty co stáli venku a nespadl na ně strom, tak na nich byly ďolíky od krup ☹ . A řadu slunečníků to odneslo na moře.

anastazka
2. čer 2010

ahoj holky, teplota vody mě hodně trápí. Máme jet poprvé k moři, za 14 dní, manžel vyhrožuje, že zájezd stornujeme, že jsou to vyhozené peníze, když se nemůže vykoupat v moři. Když se ale dívám na webkameru, tam to vypadá, že se lidi koupou, i když v počasí říkali, že teplota vody je 16st. 😲 😖 http://www.webove-kamery.cz/13-kamery-ve-svete/...
tak nevím ☹

mart.s.
2. čer 2010

Anastazka, tak strašný to snad není. Já jsem našla, že má moře jednou 19 a jednou 20,2 stupňů. A kdy vyjíždíte? Třeba se to ještě trochu ohřeje 😉 . I když já už taky přemýšlím, že budu vybírat nějaké výlety (kdyby se to počásko neumoudřilo 😒 )

snupik
2. čer 2010

@anastazka
ty jo, ta pláž na té přidané webkameře je moooc krásná...tam by se mi líbilo 😉
bude teplo, uvidíte...udělá se tam za týden horko a voda bude teplá hned 😉

mart.s.
2. čer 2010

Snupik, je pravda, že na příští dva týdny ta předpověď (kromě asi dvou dnů) vůbec hezky nevypadá ☹ http://www.wetter.com/wetter_aktuell/wettervorh...
A holky i ty pláže jsou skoro úplně prázdné. Teď si neuvědomuji jestli jsem to tu už nepsala, ale ta moje kamarádka, co mě učí italštinu mi nedávno vyprávěla, že její bývala švagrová ( její první manžel byl Ital) má v Itálii hotel u moře a bojí se , že zkrachujou. Je tam takové počasí, že k nim nikdo nejezdí. A to nežijou tady na severu, ale ve střední Itálii.

evulik6
2. čer 2010

baby to co tu citam...nestresujte s tym pocasim...treba mysliet pozitivne. Si myslim ze to nikto nedokaze odhadnut ake pocasie bude...dnes hlasia tak, zajtra inak. Takze hore hlavu, jasneee??? 😉 😎

snupik
2. čer 2010

holky, nestrašte...to bysme se asi rozvedli 😀 bych samozřejmě za to mohla já 😀 😀 😀 😝 😅

monkula
2. čer 2010

@snupik 😀 😀 😀

mart.s.
2. čer 2010

Evi, tady také hlásí kařdý den něco jiného, ale výsledek je stejný - pořád prší 😀 😀 😀
Snupik, to je přeci jasné, že za všechno můžeš ty. 😀 U nás je to to samé. Já jsem mohla i za to, že manžel urazil zrdcátko u mého auta. 😀

monkula
2. čer 2010

marti ,čo si ho blbo natočila? Myslím to zrkadlo

mart.s.
2. čer 2010

To zrovna né, ale říkala jsem mu, ať tak neřeže zatáčky, nebo se Péťa pozvrací. 😀 Péťa to vydržel, ale zrdcátko ne. 😀 😀 😀

dakota14
3. čer 2010

jak kukám tak kukám na stránke ilmeteo.it tak na budúci týždeň bude krásne ale na slovensku a v taliansku vôbec nie asi sa viac oplatí ostať doma 😀 no čo už narobíme s tým počasím ale hento je dobrá stránka vždy to počasie je podľa toho ako to tam hlásia ešte aj časovo sa to zhoduje ja ju pozerám už rok odkedy sme boli minulý rok v taliansku a vždy to tak vyšlo dá sa tam pozrieť počko v celej europe tak mrknite ale verím že bude pekne a každému sa dovolenka vydarí 😎

mart.s.
3. čer 2010

Dakota, ty myslíš tyto stránky? http://www.meteo.it/ Ty jsou fakt dobrý, tam taky často něco hledám.No holky , co si budem povídat, dobře to nevypadá nikde. Asi bychom se měly přestat stresovat a vyprávět si raděj o dětech nebo o vaření 😀 . Stejně s tím asi už nic nenaděláme. Dovči jsou zaplacený....Já osobně si už začínám říkat - hlavně aby nepršelo. To se dají aspoň podnikat nějaké výlety.Kdyžtak si holt uděláme poznávačku z Bibione a válet se budu u bazénu v srpnu 😀 😀 😀 .
Ale holky, pamatujete na loňský rok? To jsme tady přeci taky vyšilovaly. Hlásili , že bude ošklivo a změnili to asi týden před odjezdem. A nakonec bylo krásně. 😉

anastazka
3. čer 2010

Jejda, nechtěla jsem tím počasím stresovat i vás, stačí že stresuju sama 😀 Zkrátka přestanu na počasí myslet, jak to jen půjde, u moře přece musí být líp než tady. 😕 Odjíždíme 19.6, moře se do té doby asi jen těžko ohřeje, co naděláme. Máte někdo zkušenost se zábavným parkem Gulliverlandia? Je tam vyžití i pro malé prcky? Je to drahé?

espanolka
3. čer 2010

Ahojky, podívejte se na www.agenzia-sole.it jezdíme tam každý rok a pracuje tam češka, takže email můžete poslat v češtině 🙂) oni tam už vědí 🙂)

espanolka
3. čer 2010

Je to Bibione 🙂

espanolka
3. čer 2010

Cesty se vůbec nebojte, jede se super. Loni jsme tam byli za deset hodin i s pauzama a zpátky za 8 hodin 🙂 s dětma se sem jezdí nejčastěji, protože je to nejblíž a hlavně nejlevnější dovolená.

mart.s.
3. čer 2010

anastazka, já jsem tam byla několikrát a myslím že si tam vyhrajou i malé děti.My jsme tam byli poprvé s dvouletým.jinak vstupné pro dospělého stojí 17 euro a děti plasí od 3 do 8 let 13.

espanolka
3. čer 2010

My odjíždíme 25.6. Gulliver je moc fajn, stojí asi 17 euro, odpolední myslím 13 euro. Hned vedle Gulliveru je aquapark Aquasplash a ten stojí 20 euro a pro děti 15 euro od 3 let. Ještě je v Lignanu Zoo a to je moc pěkný, hlavně pro děti, jsou tam hroši, žirafy a plno zvířat, který v ČR v zoo nevidíte, děti můžou krmit jeleny 🙂). To stojí 13 euro.

snupik
3. čer 2010

@espanolka
tahle agentura ale moc levná není..o hodně dražší než třeba ta, u které jsem objednávala...

dakota14
3. čer 2010

mart.s. myslela som túto stránku http://www.ilmeteo.it/ a máš pravdu minulý rok sa tu písalo presne o tom istom aké malo byť len zlé počasie a každému vyšla krásna dovolenka takže to tak bude aj teraz a hotovo 🙂

cvikla969
3. čer 2010

no trochu oneskorene ale dakujem za radu.presne to som chcela pocut.ziadne plienky sa naplazi konat nebudu a na kakacky si vezme tie vrecka co s nimmi behaju psickari po meste,ja budem za fifom 😀
jajaj,to nase pocasie nestastne.znama uz cez vykend isla,na dva tyzdne.tak uvydime ci sa vratia 🙂 alebo ☹
no mna chyta zapal prsnika uz druhy raz za mesiac.ale uz som si nazhanala ant. na cestu ak by,malemu zas idu zuby a ked bude nebodaj este aj prsat,tak to bude uz dokonale..
poviem vam for,dnes sme boli v cestovke po instrukcie a ked sme dosli domov tak sme si uvedomili ze mame ist tam tajst tam to ,nastahovat sa k tym co tam buda a cakat toho-az na to ze nemame adresu(ta co tam je je na agentura ale vraj mi mame iast rovno do apart.)neviem ani ktore poschodie ktore dvere a ci tam vobec budu.takze zajtra tam idem a uz sa nenecham zmiast tymi presvecivimi odpovedami....

mart.s.
4. čer 2010

cvikla- moc jsem ti nerozuměla. Jako, že se máte nastěhovat k těm lidem , co tam ještě bydlí z minulého týdně? 😀 To některé cestovky dělají. Ale myslím si , že to není nic moc 😉 . Já jsem slyšela, že to dělají hlavně ty cestovky, kde se jezdí autobusem. Řidiči totiž musí mít volno, a proto vyjíždějí až večer Někde se musí ti starší dovolenkáři vystěhovat do 9.00. ale někde tam spolu musí obě "party" bydlet až do večera 😀