Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

evulik6
20. čer 2010

Mozem aj sem...mne to nevadi...
robim u jedneho sukromnika co vyraba sedacie supravy. Tam pracujem od kedy som skoncila strednu skolu, popri tom som si urobila externe vysku v BB, ktora mi teraz je na tri veci 😒

dakota14
20. čer 2010

ahojte baby dala som tam fotky z minulého roka vtedy keď sme sa vrátili tak som ich sem akosik zabudla dať tak ak chcete pokukajte ale šak väčšina z vás tam už bola ale pre tých čo ešte nie aby ste mali akú takú predstavu 😀

monkula
20. čer 2010

@dakota14 už sme to preberali.. sme rýchlejšie 😀

dakota14
20. čer 2010

aha ok ste vy šikovné baby 😀

adus123
20. čer 2010

Ahojte, chceme ist s rodinkou tento rok na prvu spolocnu dovolenku a rozmyslame nad Chorvatskom. Vcera mi vsak kamoska hovorila, ze krajsie je v Taliansku, ale hlavne, ze su tam pieskove plaze. Boli ste niektora v Taliansku na blink? Da sa zohnat ubytko bez problemov? Ako je to tam s cenami? Nie je tam ovela drahsie ako v Chorvatsku? Diky za odpovede. 🙂

monkula
20. čer 2010

@adus123 sprav si kávu, alebo čaj a prelúskaj si zopár stránok dozadu...
ja objektívna nebudem, leb oja IT milujem...

@dakota14 ael fotky sú krásne, mne sa teda Lignano nepáči, ja radšej Bibione, ale vidím, že ste sa tam mali dobre a ktorá si ty? 😅 Tá v čiernych plavkách?

dakota14
20. čer 2010

ďakujem v Bibi sme tiež boli aj tam je krásne ano ja som ta v tých čiernych plavkách inač ja som posledné tri dni ochorela horúčky zimnica no hrôza nechcite to zažiť ešte že som nevracala a nehnačkovala neviem z čoho to bolo to sa mi stalo prvý krát ešte že mamka je zdravotníčka 🙂

monkula
20. čer 2010

Tak to Ti nezávidím... ale ešte že Ti maminak pomohla...
takže si boal ty, Tvoja mama a to bol brat? lebo syn asi ťažko... 😅 alebo... 😕

monkula
20. čer 2010

malý už horúčku nemá.. alebo mu pomohol paralen, alebo fakt neviem, čo mu bolo... 😝

mart.s.
20. čer 2010

Holky, koukám že je skoro všude někdo nemocný 😒 A to by už přeci mělo být za námi 😉 .
Adus, pokud tam nechceš jet tak v druhé polovině září a nevíš přesně kam, tak bych do Itálie k moři jen tak bez zamluveného ubytka nejezdila.

adus123
20. čer 2010

@monkula - ved citam , citam...len ked stale narazim na opalovacie pripravky...a v tom uz mam jasno... 🙂 Ale urcite este pokukam aj viacej dozadu, urcite to tam najdem...len v tej kope info sa to strasne tazko hlada...

adus123
20. čer 2010

@mart.s. ..no my by sme chceli tak v polke jula....a to je sezona v plnom prude....takze asi na blink velmi nie, ze?

monkula
20. čer 2010

@adus123 tak to by som nejazdial určite na blind... ja som mala problém nájsť ubytovanie pre dve rodiny, ani som nezohnala ,takže ako píše mart.s. určite nie..
Dávali sa sem aj linky
napr. www.lampo.it tam je aj češka ,takže sa s ňou ľahko dohovoríš...

mart.s.
20. čer 2010

adul, tak to bych fakt nedělala. V Itálii je to jiné než v Chorvatsku, taky byste mohli nakonec spát někde v autě. 😉

adus123
20. čer 2010

@monkula ..aha, takze asi to teda nebudeme riskovat. A ty si hladala to ubytko teraz na nete? Tento rok?

monkula
20. čer 2010

Ale tak, aj to môže mať svoje čaro.... 😀 😀 😀 😅

adus123
20. čer 2010

No, to hej.... 🙂

monkula
20. čer 2010

@adus123 áno, tento rok...

mart.s.
20. čer 2010

Moni, to máš sice pravdu, ale já osobně bych to zrovna nemusela zažít na své vysněné dovče v Itálii. 😀

monkula
20. čer 2010

No ani ja... 😀 to bola sranda, čo ma nepoznáš?

adus123
20. čer 2010

@monkula,,pozeram, ze mame priblizne rovnako stare deticky.....len v obratenom poradi....

mart.s.
20. čer 2010

Myslím , že poznám 😉 . Proto se s tebou už delší dobu tak dobře bavím 😉

monkula
20. čer 2010

@mart.s. tak to som rada... 😵

@adus123 hej, všimla som si... 😉

adus123
20. čer 2010

Idem pomaly ukladat tie moje drobce....obom Vam dakujem za info...asi teda predsa len skusime to Chorvatsko na blink a na rok mozno to Taliansko...zatial pekny vecer.... a diiiiiiky

monkula
20. čer 2010

Veď skús to lampo, ak nič nenájdeš, dodám Dˇaľšiu cestovku 😀

mart.s.
20. čer 2010

Adul nemáš zač, ale Itálie je stejně hezčí 😉

monkula
20. čer 2010

hej, aj ja si myslím...
síce som v CRO ešte nebola, ale nejako ma ani neláka... tie balvany na pláži, hlava na hlave 😅

mart.s.
20. čer 2010

Já jsem tam byla, není to tam špatné, ale tady je mi líp 😉

dakota14
20. čer 2010

monkula boli sme ja moja mama a jej kolegyna so synkom a spústa babiek a dedkov 😀 ale bolo super nedám na taliansko dopustiť tešíme sa aj my niekedy keď tam ešte prídeme mali sme ísť tento rok ale zmenili sme destináciu 🙂

monkula
20. čer 2010

aha, to ste boli autobusom?