Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

nadulici
24. srp 2010

@adul67 ahoj, no my by sme chceli ist v termine ako ty, ale nemame este nic zaplatene, tiez mam obavy z pocasia... 😕 kam idete presnejsie?...

adul67
25. srp 2010

ideme do villaggo sole b bibioneh ttp://www.lampo.it//Html/Condomini/41/SOLE_I.htm asi tu bi to malo bit ale v cestovke mi dali uplne ine miesto označili .Ved oni sami nevedia de to je .A čo sa tyka počasia pozeram každy den sa to mení takže sa nechame prekvapit.My sme si to objednali už v juni.Daj vediet ako ste sa rozhodli?

czechzuzanaba
28. srp 2010

Ahojte,
ctu tu celou diskusi poctive, ale je toho hrozne moc 😀 Zajima me hlavne jedna vec: Nevite nektera, jak by se dalo primo zamluvit ubytovani ne na cely tyden, ale jen napr. na tri noci? Vsechno co jsem zatim nasla jde jen od soboty do soboty..... 🙂 Chtela bych ubytko vyridit primo v konkretnim kempu (chteli bychom bungalov), ne pres agentury.

mart.s.
30. srp 2010

czechzuzanaba , nevím, jak jsou na tom bungalovi, ale včera jsme se vrátili z Itálie - a zpátky jsme byli i v Bibione- a už je toho tam plno prázdného. Všude nabízejí prázdná ubytování, takže byste tam určitě sehnali něco prázdného bez problémů.

kata2882
30. srp 2010

my sme boli v Bibione 2 roky po sebe, svokra chodia uz dlhe roky kazdy rok, da sa ist aj naslepo, je tam cestovka Satur a jedna talianska, ale delegatka je ceska, tak sa da dorozumiet aj dohodnut......je tam super aj pre deti, niet co vytknut

adul67
13. zář 2010

ahojte aj my sme sa vratili z bibi 4.9 a fakt bolo užasne aj počasie vyšlo ani teplo ani zima aj sme sa krasne opalili už šetrím na buduci rok ale bi sme chceli ist na blink dá sa aj tak?Alebo až tam ist do cestovky a pozriet volne miesta ,má stym niekto skusenost?

mart.s.
13. zář 2010

@adul67 , to strašně záleží na nom, kdy a kam jedeš. Když jsme byli ve vnitrozemí, tak tam se dá sehnat ubytování celkem bez problémů . U toho moře - pokud jedeš v sezoně, tak bych si to určitě zamluvila dopředu. Pokud chcete jet zase konec srpna, začátek září, tak se dá i něco sehnat tam. Už poslední srpnový týden jsou tam všude cedule, že mají apartmány na pronajmutí. Ale stejně jsou tam odkazy na nějakou cestovku, kam máš zavolat nebo se dojít domluvit.

adul67
13. zář 2010

ja som myslela tiež do bibione alebo lignano ale v sezone Ved prave že teraz ked sme tam boli tak som tam tie cedule nevidela iba v cestovkach mali na vykladoch napisane že volne miesta.Ale ja bi som to chcela skusit aj cez internet na tu cestovku čo sme sa tam hlasili že bi sme to nevibavovali tu u nas ,ale ist priamo tam. Neviem či ma pochopíš.Tam sme boli v MC tours neviem dalej a tam bola aj po slovensky vedela.,pretože spolupracujes Pegasom ta je u nas. Dost som to tu doplietla .
@mart.s.

mart.s.
14. zář 2010

@adul67 , dá se to přes jejich cestovky - a řada holek to tak loni dělala. A podle mě je to i levnější. Ale pokud chcete jet v sezoně, tak by sis to musela zamluvit dopředu tady přes internet. Tam se ti může stát , že nic neseženeš a nebo to bude dost přebrané.

adul67
14. zář 2010

@mart.s. dakujem za odpoved asi to skusim cez ten internet objednat dopredu kedy tak bude novy katalog?

mart.s.
14. zář 2010

@adul67 , každá cestovka to má trochu jinak, ale většinou tak v listopadu , v prosinci.

jajkax
24. říj 2010

Ahoj holky cestovatelky.Mohly by jste mi některá poradit.Za kolik se dá asi pořídit dovolená na týden chorvatsko nebo itálie. Pro dva dospělé + jedno dítě(2roky).Zajímají mě spíš jako za kolik nejmín, nejsme až v tak dobré finanční situaci ale k moři by jsme příští rok rádi.Vlastní dopravou , a aby jsme si tam mohli sami vařit.A myslíte že je lepší koupit už ted nebo čekat na nějaké last minute?

mart.s.
24. říj 2010

@jajkax ,to se dá strašně těžko říct.Ubytování v Itálii se dá na týden pořídit už tak kolem 7000Kč, ale nebute to nic velkého(ale to s malou asi nepotřebujete. A cena ještě záleží na tom, kdy chcete jet. V červnu nebo září bývá ubytování levnější.
Jinak v Itálii doporučuji zajistit si ubytko určitě předem.Na poslední chvíli bývá velký problém vůbec něco sehnat(zvlášť v sezoně)K tomu musíš připočítat cestu a dálniční nálepku v Rakousku a poplatky za dálnici v Itálii. Pak už jen to , co utratíte. 😉

jajkax
24. říj 2010

@mart.s. děkuji ti za informaci.jasný doprava a tak to už jsme si zjištovali na kolik to tak asi vyjde.Tak ty peníze co jsi napsala tak to by docela šlo, právě bych byla ráda aby jsme se za to ubytování vlezli do 10000,- nepotřebujeme opravdu žádný luxus, jen prostě někam vypadnou a vykoupat se v moři🙂

mart.s.
25. říj 2010

@jajkax do 10000,- určitě něco seženeš. Ale doporučuji, abys to začala hledatuž někdy v prosinci (nejdéle v lednu). Zvlášť ta malá ubytování ( a potom samostatmé domečky) na jaže už bývají dost přebrané.

tinyleaf
25. říj 2010

@jajkax nase vydavky tento rok v IT v Bibione boli asi taketo: ubytovanie pre 2+1 osoby v samostatnom domceku (boli tam 4 apartmany) stalo posledny junovy tyzden 420 EUR (asi 12600 SK), dalsi tyzden zacinala sezona, tak aj ceny uz boli vyssie. Ubytko sa da zohnat urcite aj okolo 10000, zalezi aj od agentury, ktora apartman ponuka, prip. v tych vacsich apartmanovych domoch su lacnejsie ako v mensich domcekoch. Doprava vratane myta v IT 100 EUR (3000 Sk), dialnicna znamka cez Rakusko tusim 7 EUR, plus este strava. Zalezi ci si prinesiete potraviny z domu alebo budete kupovat tam. Najlepsie je zvararit si maso do poharov a tam uz len dovaris zemiaky alebo ryzu a obed mas hotovy🙂))

mart.s.
25. říj 2010

My jsme tam tedy dost věcí kupovali, ale na oběd jsem taky doma zavařovala, jak říká tinyleaf. Kromě toho, že ušetříš, je to potom i daleko rychlejší a pohodlnější. 😉

monkula
25. říj 2010

alebo si to doma zavaríš a tam zistíš, že sa Ti to pokazilo 😀 alebo už Ti tú omáčku na špagety nechce nikto jesť... 😀 😀

mart.s.
25. říj 2010

@monkula nestraš! Nám se ještě nikdy ic nezkazilo 🙂 . Ale je pravda, že čím jsou děti větší, tím nám toho víc zbývá (nebo toho míň dělám), protože ta italská kuchyně u nás vítězí 😉 .Jo našli jsme tam nový obchůdek, kde dělají fantastické lasagne, tak až tam zas pojedete, napíšu kde 😵 .
Ale jajkax má ještě malýho broučka. Ta jí bude papat , co dostane 😉 . Naši kluci, když byli malí, tak si taky tolik nevymýšleli 😀

monkula
25. říj 2010

marti, mne sa pokazilo... 😀 😀

mart.s.
25. říj 2010

@monkula hm, to tady někdo asi neumí zavařovat 😀 😝 😀

monkula
25. říj 2010

@mart.s. no, neumím... 😀 😀 😝 ale zato viem kopu iných vecí 😀 😉

mart.s.
17. lis 2010

Ahoj holky, tak nám právě včera potvrdili ubytování na léto v Bibione 😉 . Jedeme od 25.6 do 9.7. Už se moc těším. 😵

stepana123
17. lis 2010

@mart.s. Ahoj, taky letos plánujeme Bibione.rádi bychom někdy začátkem července. Už se pomalu začínám dívat na nabídky, ale ještě jsem se nerozhodla 😒

mart.s.
17. lis 2010

Tak to pojedeme ve stejném termínu 🙂 . A do jaké části se chystáte?

stepana123
18. lis 2010

@mart.s. ahoj, loni jsme bydleli v Bibione Spiagia, tak asi tam. Libí se nám, že je tam vše poruce 😉 . Ale chtěli bychom něco menšího. Jednou jsem bydlela v Auroře a jednou v Residence delle Terme. Obě jsou to takové ty velké budovy, kde je pěkně, ale na můj vkus moc hluku. Takže letos něco menšího.

mart.s.
18. lis 2010

@stepana123 jé to je náhoda 🙂 . Taky jsme kdysi bydleli s manželem v Auroře. ( to je takový ten vysoký barák přímo u pláže, viď? ). Ale to už je strašně dávno. 😒 To jsme ještě neměli děti. Bylo to tam moc pěkné - každé ráno koukat z okna přímo na pláž 😵 😵 😵 . Teď ale taky dáváme přednost něčemu menšímu. Není tam tolik hluku 😉

katarina.banska
2. led 2011

ahojte,
vedeli by ste mi odporucit nejaky dobry konkretny apartman v lido di jesolo? hlavne nech je blizko plaz. chystame sa tam v auguste tak zhanam nejake infosky, tipy....
dakujem pekne