Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

xixi7
5. bře 2011

@mart.s.
pol stupna by nevadilo, len aby sme to neznali pomerov neprekombinovali, ze budeme niekde, kde sa decka nebudu moc kupat a kde si budu z nas domaci klepat na celo.

mart.s.
5. bře 2011

@xixi7 Ta trička jsou skvělá. Používám je pro kluky od 8měsíců. A kůži to vůvec nevadí, právě naopak . Nikdy se mi nespálili. Je to vlastně podobný materiál jako plavky, dokonce tam píšou, že se v tom dá koupat. Ale počítej s tím, že to není nic levného.

xixi7
5. bře 2011

@mart.s.
Ak je to dobra vec, tak radsej zainvestujem, len som sa obavala toho materialu, ako reaguje pokozka.

mart.s.
5. bře 2011

@xixi7 já jsem to objednávala tady. http://www.plazoveobleceni.cz/

mart.s.
5. bře 2011

@xixi7 A protože jso to trička, tak jsem je brala větší a vydržej jim 2 - 3 roky. A samozřejmě je pak mají po sobě 😉

monkula
5. bře 2011

@mart.s. mne sa tam zdala teplejšia.. ale to vieš, inde je tráva zelenšia 😀 😀

xixi7
6. bře 2011

Co pozeram na nete, do oka mi padla Ville Park Hotel v Bibione a potom v agenture Villaggio turistico internazionale Villa Paola. Maju tam len dve fotky, z toho sa neda moc vidiet. Ale vyzera to, ze tych domcekov je tam viac, mozno rovnakych...

monkula
7. bře 2011

@xixi7 a pozrela si tú stránku, čo som Ti poslala link?

xixi7
7. bře 2011

@monkula
Ano tu je ten Ville park co sa mi pacil...aha
http://www.etgroup.info/Ville_Park_Hotel--abs-8...

xixi7
7. bře 2011

A je tam napisane via Acacie 19-23-27-29-33 - - Bibione
Zeby tam bolo viac takych domcekov?

monkula
7. bře 2011

@xixi7 áno väčšinou to tak je... aj tam máš napísané, vzdialenosť od 50 do 100 m od pláže. A ako som pozerala na mapku, aj je tam blízko tá časť, kde sa môžete zložiť... a ešte cena by ma zaujímala... 😉

mart.s.
7. bře 2011

@xixi7 Jé takový domeček se mi moc líbí 😉 . To by bylo i něco pro nás. (neboj, mi už máme objednaný 😀 ). Já bych tedy nevolila Pinedu, ale toho si nevšímej 😀 😀 😀 .To je věčný boj mezi mnou a Mončou 😀 😀 😀

monkula
7. bře 2011

@mart.s. ani aj by som tam nešla, tam zdochol pes 😀 😀

mart.s.
7. bře 2011

Proto je lepší Lido del Sole tam je rušno, co? 😀 😀 😀 😝 😀 😀 😀

xixi7
7. bře 2011

@monkula
POdla kalkulacky na tej stranke to vychadza na 785eur bez pradla.

monkula
7. bře 2011

@mart.s. no rušnejšie ako na Pinede 😀 😀 😀
@xixi7 to je na Pinedu celkom dobré.. ja si prádlo nosím 😉 😉

xixi7
7. bře 2011

@monkula
A ty si uz objednavala ubytko cez tu internetovu stranku?

monkula
7. bře 2011

@xixi7 ja som rozhodila siete 😀
áno, pred dvomi rokmi sme s nimi boli, odporúčam, aj na party Ťa pozvú

xixi7
7. bře 2011

@mart.s.
Vsak ked deti podrastu tak aj my budeme volit nieco rusnejsie 😉, uz si nevystacime s kacickami.

xixi7
7. bře 2011

@monkula
Takze to co si si objednala si aj dostala? Ziadne neprijemne prekvapenia?

mart.s.
7. bře 2011

@xixi7 no nechci tě plašit. Jen abys, až to tam uvidíš, nevzdychala po něčem rušnějším už letos. 😀 😀 😀

xixi7
7. bře 2011

@mart.s.
Toho sa nebojim, vsak mame auto..

mart.s.
7. bře 2011

@xixi7 to byla jen taková legrace 😉 . Ten váš domeček vypadá krásně. Uvidíš, že se vám tam bude moc líbit. 🙂 Loni jsem se byla v Pinedě podívat na ohňostroji.

snupik
9. bře 2011

ahoj holky, my vloni byli v pinedě na výletě a přišlo mi tam teda docela rušno, tak přiměřeně 😉 méně než v centru 🙂 a více než na Sole 😉
nebyla jsem tam dost let a je to tam mnohem hezčí než bylo dřív a ta pláž je tam kouzelná, nic masového jako v bibi 😉

mart.s.
20. bře 2011

Ahoj holky, tak jsem se dnes dívala do kalendáře, a už se nám to krátí 😉 .Odjíždíme za 96 dní 😵

katherine27
20. bře 2011

Ahojte kočky 😅 ,
super že som našla túto tému a môžem sa obrátiť pre radu 😉
S manželom sme pochodili dosť, ale teda Talianksko, Chorvátsko sme si nechávali, keď prídu deti.
Takže nemám vôbec prehľad, čo sa týka týchto krajín
Chceli by sme ísť na dovču 😎
6 dospelých osôb
2 deti - chlapci - 7 rokov a náš bude mať vtedy 1,5 roka
Pôjdeme vlastnou dopravou.
Hľadáme ubytovanie blízko mora, v tichej ulici, aby som sa všade mohla dostať kočíkom, takže promenády, aby bolo kde ísť, lunapark, aquapark a pod..nejaké tie nákupy.
Poradte oblasť, Bibione, Lignano alebo Jesolo Lido?
My by sme chceli ubytko typu apartmán: spálňa, obyvačka, kuchynka..zvažovali sme aj domček, ale netuším aké obdobie bude mať vtedy náš syn..teraz nám idú zúbky, takže nechceme kaziť noc ostatným..iba ak by bol domček pre 3, to asi ale nebude.
A ešte ak by mi niekto napísal, za čo sa všetko platí - čo sa týka dopravy, teda okrem benzínu.
Kamoška ide pozerať cestovky, ja by som uvítala nejaké overené talianske, ale nepohrdnem ani tou domácou s ktorou ste spokojní.
Ďakujem moooc za všetky rady, doporučenia a pod. 🙂 🙂 🙂

mart.s.
21. bře 2011

@katherine27 Ahojky, já jezdím několik let do Bibione, mám to tam radši.V Lignanu jsem pře pár lety taky byla a jsou tu holky, které si to tam chválí. Radši si taky vybíráme malý samostatný domeček, ale bojím se , že pro 3 ho neseženeš. Pokud chceš ubytování v klidné ulici, musíš te vyvarovat těm hlavním třídám jako je via Orsa Maggiore, via Castellazione která přechází v Viale Aurora , Corso del Sole a osobně bych nešla ani do Corso Europa. Jinak v těch malých uličkách u moře je většinou klid. Pokud hledáš nějaké cestovky, tak jsou vypsané 2 stránky dozadu. Já osobně jedu od ck geos.
K té cestě. Musíš počítat s dálniční známkou do Rakouska. Desetidenní stojí 7,90EUR a potom v Itálii platíš dálnici za ujeté kilometry. Pokud budete najíždět na hranici a sjíždět v Latisane, stojí to necelých 9 Euro.A potom ještě benzín 😉

skybaby
21. bře 2011

Ahojte, precitala som pár strán a tuším nikto nespomina Caorle? Bol tam niekto? My ideme na konci júna a teda som zvedava ako bude 😉

mart.s.
21. bře 2011

@skybaby Já jsem tam nebyla, ale prý je to tam hezké 😉

skybaby
21. bře 2011

@mart.s. to dufam, lebo v prospekte cestovky to samozrejme vyzera nadherne, aj ubytovanie aj obrazky z mesta, ale kedze to bolo dost lacne tak som teda zvedava, ale hlavne ze bude slnko more piesok a dobra nalada 😉