Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
21. bře 2011

@skybaby Přesně tak, taky už se nemůžu dočkat sluníčka 😉 . Včera jsem se dívala na webcam Bibione, kde se procházeli lidé po pláži a dost jsem jim záviděla 😉 🙂 .
Ne, neboj, znám několik lidí , kteří v Caorle byli a moc se jim tam líbilo. Uvidíš, že se tam budete mít fajn 🙂

xixi7
25. bře 2011

@mart.s.
Aha uz nam prislo UV oblecko z tej odporucanej stranky:

xixi7
25. bře 2011

Inak my nakoniec ideme do Porto Santa Margherita.Poznate to tam niektora?

mart.s.
25. bře 2011

@xixi7 uvidíš, že s tím tričkem budeš spokojená 😉

sorciera24
25. bře 2011

@xixi7 ja som bola v PS Margerita 4 krat, ale pred 15timi rokmi zhruba....a bolo super, je to kludnejsie letovisko....ale podla mna idealne pre deti, mne sa tam uz vtedy velmi pacilo....

jaku
26. bře 2011

Ahoj, v Gradu jste někdo byl?Je to na sever od Bibione🙂.Díky

takyja
27. bře 2011

@jaku Ahoj, já asi před pěti lety někdy v červnu (bezdětná): matně si pamatuji, že jsme sice sehnali v pohodě na blind ubytování. Pláž byla písčitá, ale pamatuji si, že plná dírek s krabíkama a moře bylo celkem zakalené. Vlezli jsme tam do vody asi jen dvakrát, pak jsme jezdili jinam (ke skaliskům), kde byla voda čistější. Trochu si vybavuji, že tam byl nějaký menší "aquapark" s pár skluzavkama, ale bylo to tehdy zavřené. Dobře ale vařili - dost dobrých pizerek a tak..
Asi jsem ti moc nepomohla - sama nevím, kam s malou jet. ☹

jaku
27. bře 2011

Takyja díky. No my jezdili do Bibione Pinedy s dcerou, bylo tam taky hodně krabíků a moře zkalené, ale čisté - ten kal byl od písku. To je asi v té oblasti vcelku normální, jak je mělká voda. A jinak prostředí pěkné? Dle fotek to vypadá jako historický přístav, takové malebné, ne obr moderní letovisko. Váháme, zda jet do osvědčeného nebo zkusit Grado, láká nás to, ale zas abychom nenarazili. Aquaparky asi nevyužijeme, hlavně čistá pláž, písek, mělko dlouho do moře a večer aby se dalo projít ve městečku, kde se dá na co koukat a kam si sednout- nějaké obchůdky, zmrzlinárny, pizzerky 😉 .

zoja
27. bře 2011

v lete planujeme ist na dlhsi pobyt do talianska , chceme si na mesiac prenajat sukromnu vilku - apartmany, ak mate typ poprosim o info - nasa predstava - blizko čiste plaze, vhodne pre deti, kompletna vybavenost ubytovania 🙂

takyja
28. bře 2011

@jaku Já si netroufnu víc poradit, 5 let je dlouhá doba, ale mně se tam docela líbilo. Ano, moře byl kal od písku - nebylo ěpinavé samo o sobě. Mělko do vody bylo hodně, vody po kolena pár desítek metrů (tam co jsme byli my - proto nás to bezdětné nebavilo), ale u přístavu samozřejmě hluboko (klasika). Byli jsme v červnu a bylo tam docela málo lidí. Sámošky v pohodě, obchůdky i pizzerky taky. Vzpomínám ale matně 🙂

xixi7
28. bře 2011

@sorciera24
A nepamatas si, ci ste si mohli priniest slnecnik resp. plazovy stan...alebo plaz bola nejako organizovana?

sorciera24
28. bře 2011

@xixi7 praveze tam boli aspon vtedy plaze uplne volne, cize vsetci tam mali vlastne slnecniky, ziadne hotelove....teraz sa to ale mozno uz trosku pomenilo, ale nemyslim, ze velmi...kedze je to mensie stredisko....

domulienka
5. dub 2011

Ahojte maminky odbornicky 🙂 na Taliansko,prosim poradit.chceli by sme ist v lete do Talianska autom,cela rodinka,nie daleko,rozmyslala som Lignano,ak by ste mi vedela niektora odporucit nejaku oblast,mame takuto predstavu:ubytovanie domcek alebo apartman ,bungalov za prijatelnu cenu blizko more,skor kludnejsiu oblast,no tiez moznost poprechadzat po mestecku,Blizkost zoo,zabavneho parku.Chceli by sme ist v polke jula.Dakujem krasne za Vase rady a pomoc...

lenca13
8. dub 2011

Ahojte
@domulienka skus cestovku topholiday,my ideme tento rok s nimi prvykrat uz sme si aj vsetko zjednali,ale su velmi mily niekto ju tu spominal par stran dozadu maju len Lignano 🙂
My sme boli pred piatimi rokmi v Caorle a bolo super,tak teraz skusime ine snad sa nam bude pacit a hlavne babam 😉

sorciera24
8. dub 2011

@lenca13 aj my ideme tento rok s topholiday 🙂 kedy idete?..my 24.6.

lenca13
9. dub 2011

@sorciera24 my ideme 3O.7. 🙂 do vily Renza

sorciera24
9. dub 2011

@lenca13 skoda, to sa o mesiac minieme...lebo tiey ideme do Renzy 🙂 ideme prvykrat, tak dufam, ze sa bude pacit 🙂

lenca13
9. dub 2011

@sorciera24 veru skoda,aspon podas info ako bolo 🙂

zsuzsuka
9. dub 2011

Ahojte maminky, nemate niektora skusenosti s Aparthotel Green Village Resort v Lignano Sabbiadoro? ake su plaz v tejto lokalite?
straaasne pekne dakujem za odpovede...

reni111
10. dub 2011

@domulienka Ahoj, ak hladaš kludnešiu čast a blízko zabavné parky tak to je oblast Pineta. Tých ubytovani je neúrekom, treba si len vygooglit podla tvojich kritérií - pocet osob , vzdialenost od mora a pod...my chodíme len cez Talianske agentúry, ale do oblasti Sabbiadoro - to je ta najrušnešia časť, ale rušné sú len tie promenády. Parky sme absolvovali v rámci výletu - to sme šli ráno autom alebo večer do lunaparku.

jesterka09
11. dub 2011

Ahojda holky, nemáte některá tip na dovču v IT, ale trochu níž než-li je Bibone a podobně? tam jsme byli loni a moc se mi tam nelíbylo ☹ Ráda bych, aby to mělo využítí i pro děcka.. budu ráda, za každy tip, kuji..

domulienka
11. dub 2011

@reni111 dakujem za odpoved🙂)) uz sa v tom orientujem lepsie,prvy raz takto hladam cez net dovolenku,tak snad sa nieco najde,no teraz sme sa zamerali trochu nizsie ,medzi Benatkami a Ravennou,,zatial vedie Rosolina Mare...tak uvidime kde nakoniec skoncime🙂)))

domulienka
11. dub 2011

@lenca13 ahoj,kukala som ja by som to brala hned ,cena super a vsetko vlastne v cene,no baby vyberaju nieco nizsie,lebo chcu ist radsej do parku Mirabilandia,tak hladame,dakujem za tip...krasnu dovolenku🙂)))

ikulka
13. dub 2011

@sorciera24 my sme boli s topholiday v lignane pred 2rokmi ale v Tereze......ale je to dalej od pláže sašku sme vozili v kočíku no idete akosi skoro...nebude tam ešte chladno? no my tiež zvažujeme taliansko ale neviem či sa vobec niekam vyhrabeme...ale lignano je moja srdcovka mne sa tam velmi páči

lucka261177
13. dub 2011

ahoj kocky hlasim sa po roku 🙂 tie skalopevne si spomenu ako sa nam na pol ceste pokazilo auto a museli sme sa vratit a byt bez dovolenky. 😒 tento rok mam vlastne take iste poziadavky (vybrali sme si minule Tivoli) ale ideme uz 28.5.je to strasne lacne a proste to riskneme lebo na drahsiu nevyslo 🙂 chcem sa vas spytat.chceme ist do bibione a ja uz nemam silu citat cele diskusie aby som zistila ktora cast je aka rusna ci ticha tak mi poradte.mam vyhliadnute v kazdej casti nieco aj v lido del sole aj v caorle aj v spiaggi.aky je medzi tym rozdiel?ako daleko je to od seba?ako daleko je to od tych zabavnych parkov?myslim si ze nejaka masovka na plazach tam nehrozi v ten datum takze na tom ake su tam plaze mi nezalezi.pokial by to bolo vsetko blizko tak sa proste odvezeme.http://www.lampo.it//Html/Condomini/61... http://www.lampo.it//Html/Condomini/61/ACAC_I.htm http://www.lampo.it//Html/Condomini/21/VLDS_I.htm http://www.lampo.it//Html/Condomini/41/TIVO_I.htm toto su favoriti ak niektora niekde bola napiste mi neviem sa vobec rozhodnut je pre mna velmi dolezite aby sa zahradka pri apartmane dala uzavriet a abymi maly neusiel.zda sa mi vsak ze tam niesu nikde branky. za akymkolvek postreh vopred dakujem.

certica
13. dub 2011

@sorciera24 my sme boli min. rok od 20.6. a bolo super, teplo, voda tiez.
inak teraz sme sa rozhodli zo dna na den, ze pojdeme cez velku noc, zhodou okolnosti cez topholiday, maju fajn akciu. inak chodime priamo cez talianov, ale teraz sa mi nechcelo korespondovat s nimi, ked som videla tu ponuku v ck.
chceme skor pokukat okolie, caorle, grado a ine. nadychat sa primor. vzduchu, nepotrebujem sa ani kupat, len taky relax, zmenit klimu a omrknut nejake ubytko na leto

@lucka261177 vam sa min. rok tusim auto poruchalo... tak verim, ze tento rok dovca vyjde podla predstav

lucka261177
13. dub 2011

ano ano to sme my ti nestastnici :( v podstate aj my to tak berieme ze sa nemusime ani kupat ale chcem vypadnut.vzduch pizza vinecko parmezan 🙂 len mam v tom gulas a asi to je aj cele ine ked ides tak skoro takze neviem na co sa mam zamerat ci ist do spiaggi aby som vobec niekoho stretla na ulici alebo je to jedno a uzijeme si to hocikde.tie ceny su ze 180 eur pre 5 ludi co je uplne smiesne a myslim ze keby bolo pocasie mudre mohlo by byt pekne.

sorciera24
14. dub 2011

@ikulka no uz je to prelom juna/jula....Taliansko je tiez moja srdcovka....bola som tam 5krat....raz v maji, ale nizsie a 2krat v polke juna a 2krat v juli v P.S. Margarita, co je pri Caorle a poviem vam, ze v juni sme vzdy mali krajsie ako v juli....v juli fucal vietor, par dni aj zima....a s malym v nechcem ist este v sezone, takto pred sezonou to bude fajn....dufam, ze pocasie neskalme a vyjde aj teraz 😉

@certica super, tak podaj info ako bolo 😉

mart.s.
14. dub 2011

@sorciera24 ahoj, toho přelomu června a července se neboj.Byla jsem tam tak několikrát a vždy bylo krásně . I moře už bylo teplé. Teď jsem jezdila v sezoně, ale letos jsme slíbili staršímu synovi, že mu prodloužíme prázdniny, takže také jedeme poslední červnový a první červencový týden.
A špatné počasí může člověk chytit i o prázdninách. Třeba loni tam holkám propršel týden kolem dvacátého července.

mart.s.
14. dub 2011

@lucka261177 Ahoj Lucko , taky si na tebe vzpomínám, jakou jste loni měli smůlu. z těch možností, které jsi tu uváděla, znám Tivoli. Je tam krásně. Mám kamarádku, která tam loni bydlela a myslím, že se jí tam moc líbilo. To počasí na konce května je v Bibione trochu sázka do loterie. Já jsem tam tak byla jen jednou před osmi lety a bylo pěkně. Jen moře bylo chladnější, ale koupali jsme se každý den. Výhodou bylo ale zase to, že všude bylo málo lidí 😉 . A i ceny byly ještě jiné. Tím nemyslím jen ubytování, ale i v obchodech 🙂 .