Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

monkap
16. kvě 2011

@mart.s. my az koncom augusta resp. zaciatok septembra by sme sli ... snad tam este bude teplo 😉 vy chodite do nejakej tichsej casti? ak ano, mozes dat konkretny link?

monkap
16. kvě 2011

alebo ked budeme mat nieco konkretne vybrate, hodim sem link a mozno mi niekto bud vediet poradit, ci je to v tichsej casti ... len my budeme pravdepodobne vyberat az na poslednu chvilu ....

mart.s.
16. kvě 2011

@monkap my jezdíme do Bibione Spiaggia . bydleli jsme např ve via Polluce, letos budeme bydlet na via aTerra. V obou těchto ulicích je např. klid. Jinak není problém. Až si něco vybereš , tak napiš a já ti řeknu , jestli tam bude hluk nebo ne. A na přelomu srpna a září tam bývá teplo. A hlavně moře je krásně vyhřáté 🙂

monkap
16. kvě 2011

@mart.s. diky ... urcite ti napisem potom .... 🙂

mart.s.
16. kvě 2011

@monkap nemáš zač. Určitě pak napiš 😉

petrina82
16. kvě 2011

Dakujem za vsetky rady, uz mame rezervovane tak uz len cakat na odchod, ideme az 16.7. ale uz sa velmi tesim 😲 . Viem ,ze vacsina vas tu ide uz v juni tak som zvedava co napisete. 🙂

snupik
17. kvě 2011
mart.s.
17. kvě 2011

@snupik ale, ale, že bys nakonec přeci jen taky uvažovala zase o Itálii? 😉

irriss
17. kvě 2011

Ahojky holky...do Italie na dovolenou urcite..ale neprodluzovat prilis..jsem tu 20 let na "materske prodlouzene dovolene", pred domem mam more..a ani ho nevidim ☹
...doma je doma..ALE: (?!) Kde je doma?
K Vasemu tematu: Kamaradka jezdi do Shakespear residence http://www.moving.it/sch/LIGNANO-Riviera-reside...
Tak Vam preju prijemnou a bezstarostnou dovolenou a jeste prijemnejsi navrat! ..samozrejme domu.. 😉

mart.s.
17. kvě 2011

@irriss tomu říkám opravdu dost dlouhá mateřská. Chce se mi říci- závidím, ale je mi jasné, že je něco jiného tam jet na dovču a být tam napořád. Ale jsem přesto ráda za ten měsíc, který letos v Itálii strávím 😉

irriss
17. kvě 2011

@mart.s. Je super se nekam a nebo se na neco, z neceho tesit...pokud chybi tento zivotni faktor a pohaneci motor - clovek smutni uvnitr a "ublizuje" okoli, co ho ma rado... 😉
Kam pojedes? Uz mas vybrano? (necetla jsem drivejsi prispevky)

mart.s.
17. kvě 2011

@irriss Mám , jezdíme do Itálie každý rok. Letos jedu od 25.6. na 14 dní do Bibione a na tři dny do Barcise. A v srpnu jedeme na dva tádny k Lago di Garda.

irriss
17. kvě 2011

@mart.s. Lago di Garda..ted otevreli novou atrakci..Jedes do "Gardalandu?" Byli jsme tam nekolikrat a touzim se tam vratit...jenze uz ne jen na jeden den, chci tam aspon na 2-3 dny prespat a rozhlednout se okolo - Safari a jine.. 😀
Tak ted Ti zavidim ja.. 😉

p.s. Vsechno nejlepsi k narozeninam..my slavime zitra a hned 2x 8 let..

mart.s.
17. kvě 2011

@irriss to ti fakt doporučuji tam jet na delší dobu. Je tam strašně moc krásných míst k vidění. V gardalandu jsme byli loni a předloni. Chceme ssi tam zase půjcit loď , nebo doporučuji - jsou tam nádherné botanické zahrady např. http://www.hellergarden.com/link_01_it.html . Nebo tady jsou nádherné vodopády http://www.parcodellecascate.it/prezzi.html atd. 🙂

irriss
17. kvě 2011

Diky za rady..je to docela sranda, kdyz mi nekdo z dalky radi a povida o tom, co mam skoro za dverma a pritom o tom sama nevim 😀

Prosim Te,-mas i nejaky odkaz na prespani? 😉

p.s. omlouvam se "s narozeninama" jsem si toho vsimla az pozde, kdyz uz neslo opravovat, myslela jsem si, ze Vase (Misi) oslava narozenin probiha dnes a pritom uz je to 5 mesicu..
😒

mart.s.
17. kvě 2011

@irriss jo, jo , mám . Teď musím za chvilku jet pro kluka do školy, ale odpoledne ti to určitě pošlu do IP 😉 .

irriss
17. kvě 2011

@mart.s. dekuju..muzes KDYKOLIV, nepospichej - zitra odjet nestiham 🙂 Dekuju moc
Pekny den! 🙂

lucka261177
18. kvě 2011

@mart.s. este nebalim ja som neni ten typ co ma take cestovne horucky 🙂 a uz vobec nie po minulorocnom zazitku 🙂 uz sa aj boji tesit na tu dovolenku aby som nebola zase sklamana.auto je zase v oprave tak ako bolo pred odchodom minuly rok aby sa nic nepokazilomenia sa brzdove kotuce tak snad sa nic nestane.kazdy vravi ako ty ze to uz co by musela byt za smola keby sa nieco zase stalo.a som vyhlasila ze tentokrat tam aj peso dojdem 🙂 aked sa naozaj nieco pokasle tak t budem brat ze vesmir nam dava znamenie aby sme do talianska nesli 😀

irriss
18. kvě 2011

@lucka261177 At zije "vesmir"..ja se chystam do Prahy a auto si polehava v servisu. 😉

nikkka
18. kvě 2011

ahojte, mate niekto skusenost s dovolenkou v Grado? ake je tam more, plaz?

irriss
18. kvě 2011

@nikkka
Moc nepomuzu, i kdyz znam okoli Benatek velmi dobre, ale na "ostrov Grado" jsem nemela to stesti se dostat...
ostrov Grado, ma pisecne plaze, proto se mu take rika: ostrov Slunce, ostrov Zlata...diky jeho krasnym piscitym plazim

irriss
18. kvě 2011

@nikkka

zkus se podivat na tyto stranky: jsou tam pekne obrazky pro priblizeni:
http://www.gradoit.it/ita/spiaggia.asp

yana13
18. kvě 2011

Ahoj, teď jsem narazila na tuhle diskuzi, my jedeme do Lignana už tuhle sobotu, jedeme s 20ti mesíční dcerou a s 6ti měsíčním synem, chtěla bych se zeptat, jaká je teplota vody, na co bych neměla zapomenout, léky, atd.. Nějaké tipy na výlety? Omlouvám se za tolik otázek, škoda, že jsem na tyhle stránky nenarazila dřív... Předem děkuji 🙂

glorita
19. kvě 2011

da sa uz kupat teraz momentalne v Lignano?

glorita
19. kvě 2011

@yana13 my ideme zajtra 😵

mart.s.
20. kvě 2011

@lucka261177 neboj, určitě vám to letos vyjde 🙂 . Takovou smůlu akt snad nemůžete mít 😉 .Já taky většinou balím až těsně pře odjezdem - tak den dva. Ale je pravda, že už jsem si říkala, že bych měla začít něco pomalu shánět. Víš, abych měla vše nakoupený. Jako - opalovací krémy, něco na komáry, dětem sandály a plavky atd...

mart.s.
20. kvě 2011

@yana13
ahoj, voda zatím holky moc teplá není . Uváděj kolem 18 stupňů. Ale u břehu bude určitě teplejší. Dnes jsem se dívala na webcam a už se tam pár odvážlivců koupalo 😀 Budete mít teplo, takže se voda bude určitě oteplovat 😉 http://www.zoover.co.uk/italy/veneto/bibione/we... .Jinak určitě si sebou vem léky něco na opalování a něco proti komárům. Škoda, že už nemáš čas , docela jsme to tu loni probraly 😀 Jinak přímo v Lignanu máte několik zábavných parků http://sabbiadoro.lignano.com/index.php?option=...
@glorita Přeji vám oběma moc hezkou dovču a určitě pak napište, jak jste se měly 😉

dakota14
20. kvě 2011

baby viem že sa tu o tom už písalo dosť ale chodím sem rok čo rok na túto diskusiu ale je toho moc čítať dozadu tak sa spýtam hádam mi niekto odpovie chodievate niekto v septembri často aby ste mi vedeli povedať počko a ako to tam býva viac menej už po sezóne chceli by sme ísť od 10.9. ak sa podarí či tam nie je všetko už pozatvárané a či náhodou nebalia aj dáždniky alebo také dačo voda si myslím že bude už super vyhriata diky za postrehy , už sme raz boli na začiatku od 4. júla a bolo fajn nie moc ľudí počko vyšlo sem tam prehánka z tepla ale inak super dovolenka aj v bibione sme boli v hlavnej sezóne posledný júlový prvý augustový ale tam bola hlava na hlave na tej pláži viac sa nám páči Lignano🙂

monkap
20. kvě 2011

ten september by zaujimal aj mna 🙂

katren
20. kvě 2011

juj kocky, no na ten september som zvedava aj ja....po porode by mi padol oddych celkom vhod a skor ako v septembri to nebude mozne....