Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

bezaz
13. črc 2012

@santafe @petrina82 baby a kam idete? do bibione ci lignana?

jajkax
13. črc 2012

@berunka U tivoli koupací čepice nepotřebujete, ani pánové nemusejí mít ty elastické plavky,stačí klasické kratasy.Ale bazén otevřený celý den není.V době polední pauzy je zavřený.Otevřený je tuším od 9-13:00 a pak od 15:30 do 21:00 😉

petrina82
13. črc 2012

@bezaz ja idem do Bibione a Santafe myslim do Lignana

bezaz
13. črc 2012

@petrina82 dik, my ideme zajtra okolo 3 do lignana 😉 lebo som pozerala to pocasie a hlasia celkom ok, len na nedelu burky http://www.weather.com/weather/tenday/ITFV1216

elllla
13. črc 2012

@bezaz
@petrina82
my chceme vyrazit okolo 4-5 rano.. ved nejako tam do vecera hadam prideme 🙂) ubytko je od 16-tej..

bezaz
13. črc 2012

@elllla my ideme aj so svagrovcami, stretavame sa 3.30 na pumpe pred jarovcami 🙂 tak uvidim, kolko bude trvat cesta, vraj je kopec obmedzeni koli opravam.. a soferujem aj ja, konec sveta 😅 😅 😅

petrina82
13. črc 2012

@bezaz tam vyzera lepsie to pocko, uvidime, ako nakoniec bude, musim si drzat palce 🙂 Myslim, ze aj my tak nejak vyrazime, lebo kym sa prespime a vychystame bude 3h. Idete hned na dialnicu rakusku? Lebo nas minule navigacia hodila najskor cez dediny, tusim cez Kitsee a az potom sme sa napojili na dialnicu, tak neviem teraz... Aj ja soferujem tak mozno sa aj niekde na odpocivadle vidime 😀

@elllla no ja dufam, ze tam dojdeme co najskor, lebo som dohodnuta s babou z cestovky, ze ak bude mat kluce, da nam ich hned 😎 Ja sa len bojim, ze nebudem moct zaspat pred cestou 😒

bezaz
13. črc 2012

@petrina82 jojo, rovno na dialnicu, neviem, ci vobec pojdeme s navigaciou, svagrovci to maju zjazdene, teda rakusko, potom to taliansko uvidime, ja mam obavu z mytneho, tam kdesi unavena naburam budku 😀 😀 😀
pocko vyzera ok, lepsie ako tych 38 co tu bolo, ale zasa v noci 17stupnov, hmmmmm 😅 😅

petrina82
13. črc 2012

@bezaz tak asi skusim pozriet na navigacii inu trasu nech ideme rovno na dialnicu cez Jarovce, snad mi to ukaze takuto trasu 😉 Pri talianskej hranici ja uz davam soferovat muzovi, nejako sa obavam cez Taliansko soferovat 😅 Ta unava je hrozna ak predtym nic nespis, zazila som to minuly rok a dufam, ze teraz sa mi podari zaspat. Potom by to bolo ok. Ja uz neviem ake bude to pocko, niekde je ze prehanky a 28- 30 st. a niekde je dazd a 20 st. tak neviem co si mam o tom mysliet, uvidime na vlastnej kozi, ale bojim sa toho...

bezaz
13. črc 2012

@petrina82 tak snad nebude prsat cely tyzden 🙂 teda dufam 😅 da sa nejaky cas stravit aj v aquaparku, ale do zoo ist v dazdi 😨
inak ten smer vieden dialnica je dobre znaceny, nemali by ste sa stratit 😉 my ideme inak 3 auta, takze sa musime prestriedat 😝

bezaz
13. črc 2012

@petrina82 pozeram to pocasie kade tade a malo by byt pekne, ale chladnejsie do stredy, potom uz fajn teplo... tak ked nebude 30 stupnov, zvladame aj zoo 😀 nemusime byt nalozeni v mori

elllla
13. črc 2012

@bezaz @petrina82
my pojdeme z BA klasicky na berg a odtial cez hainburg na dialnicu na vieden a potom na graz.. mm si to hadam este trochu pamata, boli sme tam v 2009... tiez budeme spoliehat asi hlavne na navigaciu.. preto aj chcem vyrazit radsej neskor rano, nech sa mm vyspi, ved v aute bude prijemne, detom beriem dvd prehravac, cukriky, chrumky, ovocie, zeleninku..
pocasie musi byt dobre 🙂 deti sa tesia na bazen, tak do mora budeme chodit asi az neskor poobede..

bezaz
13. črc 2012

@elllla to mate zbytocne tradakat sa do heinburgu, treba z petrzalky rovno na dialnicu ist, usetrite si mozno pol hodku cesty 😉 ja dufam, ze decka aspon do 8 pospia a tu hodku uz vydrzia.. aj ked v papieroch z cestovky mame pisane, ze cesta trva 8-10 hodin 😲 😲 😲 na viamichelin.com nam to aj s obmedzeniami a 2 pauzami ukazalo 6,5hodky

petrina82
13. črc 2012

@bezaz tak snad sa otepli potom 🙂

@elllla aha tak vy idete potom tak ako sme isli my, cez tie dediny a potom tusim pred Viednou na dialnicu, tak neviem co je lepsie, uvidim ako sa rozhodnem, ked nastartujem 😀 No my by sme boli bez navigacie asi strateni, minuly rok sme boli prvy krat a teda neviem ci by sme trafili bez nej 😅 Tiez beriem DVD prehravac, syn vydrzi totiz takmer celu cestu pozerat 😅

santafe
13. črc 2012

@petrina82 aj ja rozmyslam, ze okolo 4 rano vyrazime, musime si trosku pospat, lebo aj muz aj ja sme dost vela soferovali uz cez den...a este celu noc..no nic moc...tak vsetci stastne dorazte do ciela a uzite si krasnu dovolenku...a verim, ze sa to vycasiiiiii 😉 pozeram na webcam, a svieti slniecko na plazi, tak sa asi vycasilo.

petrina82
13. črc 2012

@santafe aj ja zelam vsetkym stastnu cestu a krasnu dovcu!

adkamama
13. črc 2012

Ahojte, chodíte niekto do Bibione cez taliansku agentúru? Chceme tentokrát skúsiť cestovanie na blink, tak nás poteša vaše skúsenosti kto máte, či ste boli spokojní a pod.

dakota14
13. črc 2012

Baby všetky čo idete šťastnú cestu prajem a hlavne pekné počasíčko my závidíme ešte musíme pár dní počkať a pôjdeme konečne aj my nevieme sa už dočkať 😀

adkamama
14. črc 2012

@petrina82 Ahoj, a cez akú tal. agentúru doporučuješ? Chceme ísť tiež prvýkrát takto, nie cez slovenskú, tak zbieram info. Čo to vychádza aspoň približne? A dá sa vybrať z apartmánov? Trochu sa bójíme, aby nám nepovedali, že sú plní. A dohovorili ste sa v slovenčine? Dik za info

sorciera24
15. črc 2012

ahojte, tak sme doma.....mali sme krasny tyzden...co sa tyka pocasia.....v noci sa ani dychat nedalo, ubytko fajn, zodpovedalo cene.....cesty na prekvapenie pomerne prazdne, tam aj nazad...ziadne zapchy 😕 jednoznacne doporucujem ist cez taliansku agenturu..... 🙂

adkamama
15. črc 2012

@sorciera24 Ahoj, môžeš poradiť tal. agentúru? Alebo stačí ráno prísť a popýtať sa v dákych? Nám sa to tiež blíži. A dohovorili ste sa v slovenčine?

sorciera24
15. črc 2012

@adkamama my sme sli cez agenziu abitare...ale nasli sme to na lignano.it ...to je asi najjednoduchsie.....volne miesta tam este najdete...ale od augusta je vsetko narvane.....takze by som to bookla dopredu...komunikovali sme v nemcine prip. anglictine

ikulka
15. črc 2012

@sorciera24 a kde ste boli?

sorciera24
15. črc 2012

@ikulka ahoj, no my ako minule v Lignane;)...vy tento rok nejdete,

maculienka123
16. črc 2012

vyhliadky pocasia nevyzeraju bohvieako. 😒 😒

tilly
16. črc 2012

odporucam hotel http://www.villadelmarhotel.it/ boli sme tam neplanovane teraz druhy krat a spokojnost... super personal, vyborna poloha, je to maly hotel, tak rodinny

maculienka123
16. črc 2012

@tilly mozem sa spytat kolko vas to vyslo ubytko na tyzden?je to drahe v hoteli?my sme zatial vzdy chodili len do apartmanov bez stravy.

tilly
16. črc 2012

@maculienka123 vychadzalo to cca. 100 na den

maculienka123
16. črc 2012

@tilly to je v pohode cena pre 4 osoby s ranajkami.je tam aj kuchynka na varenie?my sme traja a platime 500 na tyzden v apartmane.

tilly
16. črc 2012

@maculienka123 nie, kuchynka tam nie je, len v jednej izbe, tu nam teraz dali nahodou, inak ju neponukaju, to je nejaka taka zvlastna izba, je tam aj kuchynka, je aj vacsia a ma obr terasu, podla mna je to pre majitela alebo pre personal... inak nemaju ani kuchynku ani nic, len malu chladnicku ma kazda izba

prvy krat sme to riesili odtialto http://www.hofer-reisen.at/business/ers/rq/hofe...