Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

adul67
10. čer 2010

ahojte pači sa mi ako si tu radíte pri dovolenkach tak som sa sem prihlasila mi ideme koncom augusta do bibione prvy krat takže to tam nepozname vôbec a ideme do villaggio SOLE B ak ste tam niekto bol tak bi som bola vdačna keby ste mi odpisali ako to tam vyzerá a td......

masinka
10. čer 2010

ahojte
mne sa mala po Nivea 50 vyhadzala, Daylong sme pouzivali cele roky a v pohode, ked som ho ale teraz pred dovcou chcela kupit, v lekarni mi povedali ze vraj je to strasne chemicke svinstvo a ze si mam kupit radsej cokolvek ine - nakoniec som kupila Biodermu 50+ ... pekne to vonia, decka boli cez obed na plazi a v pohode... akurat stal 20 EUR za 100g ☹

lucka261177
10. čer 2010

tak si surfujem po nete ze co si vziatt na dovolenku to len tak aby som na nieco nezabudla a nadabila som na to co sa moze prevazat do roznych krajin http://www.obroda.sk/clanok/11739/Co-si-mozete-... som ostala trosku zaskocena lebo maso tam teda nieje napisane 🙂 adul 67 ty si nevidela foto toho apartmanu?daj si to do googlu a isto najdes kopu fotiek od roznych spolocnosti.

lucka261177
10. čer 2010

jaaaaaaaaaaaj ja som aka kofa 😀 ten clanok je z roku 2004 😎

nadulici
10. čer 2010

mashinka, mozem ta poprosit pozriet na obale tej Biodermy ako dlho sa moze pouzivat po otvoreni, malo by to byt na papierovom obale, ale ten ja uz nemam....mam skoro celu flasku z minuleho roka, a na tej nie je nic napisane 😒 ....dakujem

nadulici
10. čer 2010

prepac masinka.....nie mashinka 😀

lucka261177
10. čer 2010

nadulici prave som docitala o opalovacich kremoch.privonaj k tomu a pokial to nesmrdi tak ako napriklad stara kozmetika ruz a podobne neviem ako inak popisat ten pach a nezmenilo to konzistenciu je to ok.malo by sa to skladovat v chladnicke ale ak nie a nesmrdi tak v poho.

nadulici
10. čer 2010

nesmrdi, ani nema inu konzistenciu, ja sa len bojim ci ten faktor je stale ok ☹.....

lucka261177
10. čer 2010

vyskusaj 🙂 a este som citala ze aby mal faktor ucinnost treba naniest jednu cajovu lyzicku na tvar a dve polievkove na telo 🙂 a aj pri vodeodolnym sa ucinnost zoslabuje.ja neviem ale ja mam pocit ze to slnko je z roka na rok agresivnejsie ja som uplne tmavy typ a za 20 min bez kremu som cervena.a vedeli ste ze ten faktor znamena to ze ked bez spalenia trebars vydrzite na slnku 10 minut tak 8ka faktor vam pobyt predlzi na 80 minut?ja sa taaaak nudim tak citam co sa da 🙂 keby vas to nahodu otravovalo to moje mudrovanie tak ma necitajte 🙂

adul67
10. čer 2010

@lucka261177 no skušala som ale strašne malo fotiek a apartmany su tam neni na fotkach a teraz som par našla ale tiež iba vonku ale hlavne je že tam je gril aspon myslím že to bolo ono .
fakt tam nikto nebol?????

lucka261177
10. čer 2010

ani to nebolo take tazke agentura cez ktrou ideme to tiez ponuka predpokladam ze to bude ako nase tivoli kazde zariadene inak preto moc foto nieje.to vlastni vzdy jeden majitel a ten si to podla seba zariaduje.takze aj tak to bude asi prekvapko ako to nase 🙂

kankam
10. čer 2010

ahojte babenky
ja vás už dlho čítam, ale ešte som nič nenapísala 😉 , ideme tiež 1 x na dovču do Bibione a aj sa teším aj sa trošku obávam -hlavne cesty, ale dúfam, že to zmákneme 😉 😉 😉
chcem reagovať na ten daylong, mne ho tiež odporučila aj kožná aj imuno-alergologička, takže neviem ako to v tej lekárni mysleli, keby to bolo až také svinstvo(čo si myslím, že dnes je už všetko) tak by mi to asi neodporúčali, až tak ďaleko myslím, že nezachádzajú v propagovaní výrobkov ... minulý rok som ju s tým natierala s 30-tkou kids a bolo to v pohode, a to má má extra citlivú a bledú pokožku

snupik
10. čer 2010
lucka261177
10. čer 2010

fuha ten zaverecny pohlad na tu kopu slnecnikov nebol bohvie co ☹ ja dufam ze to tam nemame take siroke tu plaz.

snupik
10. čer 2010

@lucka261177
máme 😉

mart.s.
11. čer 2010

Kankam, nám ten daylong taky doporučila doktorka.( nebo potom, jak jsem psala ,ten anthelios) Kupuju 30 a 50 a děti se mi potom nespalují a ani nemají vyrážku 😉 .

adul67
11. čer 2010

dakujem super
@lucka261177

lucka261177
11. čer 2010

kocky a ked nema clovek slnecnik a ide priamo k vode co si tam moze rozlozit?slnecnik nie to som pochopila ale napriklad taky tem maly stan kde sa dietatko schova pripadne si pospinkaneviem ako sa to vola samozrejme ze nemyslim klasicky stan.alebo svoje sedenie?bazenik?adul67-rado sa stalo 🙂vie mi tu niekto povedat ze ktorym smerom sa vydat z tivoli do nejakeho toho lacnejsieho obchodu s potravinami?aby sme tam nebludili.je to jednoduche najst?ja uz som na pochybach co vsetko si brat na jedenie lebo ked sa to tak vezme ani tu prvu a ani tu druhu sobotu clovek moc toho nenavari takze ostava 5 dni.cloveku aj tak moc nechuti ovocie sa da jest zeleninka sa da jest ked budeme grilovat dva tri krat tak uz asi moc toho pozavaraneho masa nebude ani kedy zjest.a ked som si napisala na papier co vsetko by som potrebovala vobec sa mi to teda nechce balit na taku chvilku.keby sme isli na dva tyzdne tak to je ine.

adul67
11. čer 2010

@lucka261177 vy idete tieš prvy krát do bibione?lebo na tie otazky tiež čakam kto bi poradil.a kedy idete?

lucka261177
11. čer 2010

ano ano prvy krat.ono ked si precitas celu diskusiu staci sa vratit o par stran nie uplne od prvej tak sa dozvies vela veci kockam ktore tam boli sa nechce dva krat alebo aj viac pisat tpo iste.vela raz sa pytame rovnake veci 🙂 ja sa nai nenahnevam ked nenapise nik myslim ze to najdem len som skusila. ked napise budem rada..

mart.s.
11. čer 2010

lucka, s tím stanem tě podle mě dopředu nepustí. Tam si můžeš dát jen ručníky a deku. A věci do vody, co máš sebou 😉 .A ten obchod- já bych ti doporučila A&O. Když vyjdeš z Tivoli a pokračuješ jako směrem k lunaparku dál tou Via Corsa Maggiorre( asi 150m za lunapark, tak je na protější straně silnice. Poznáš to, protože tímto směrem žádný jiný supermarket není. A je před ním i parkoviště na auto. Mají otevřeno celý týden i přes poledne. Je tam velký výběr a dobré ceny. My skoro nikde jinde nenakupujeme.

lucka261177
11. čer 2010

diky si poklad 🙂

mart.s.
11. čer 2010

lucka, nemáš zač. Jestli ještě něco chceš vědět, tak se ptej. 😉

mart.s.
11. čer 2010

Lucka, a ještě jsem zapomněla. Pokud se vydáš tou samou ulicí od vás na druhou stranu, přijdeš asi po 100m na takové náměstíčko(jak jsem si četla v bibioňáckých novinách, tak letos je tam nový kruháč - a tam je discont. - To kdybys scháněla něco hodně levného. Ale v těch discontech nemají čerstvé krájené uzeniny ani maso. (jen něco vakuovaného). Takže pokud chcete grilovat - doporučuji to A&O.

keiko
11. čer 2010

Mart.s vidím že sa v tom Bibione vyznáš, my sme boli raz ale to som bola ešte puboška 😀 tak si to veľmi nepamätám...
Prosím ťa nevieš v akej časti sú villagio diana, nepoznáš aké to je??? 😵 😵 😵

mart.s.
12. čer 2010

keiko, je mi líto , ale villagio diana je v Lido del Sole -a tam já to neznám.

evulik6
12. čer 2010

ahojte babulky...tak sa opat hlasim...
Vcera som mala opat nutenu dovcu, tak sme si s rodinkou vyrazili na kupalisko. Jooj bolo perfektne, a dnes sme museli ist opat, lebo maly od rana prosikal aby sme isli 😀 😀 😀 Bolo super. Ach tesim sa z tohto krasneho pocasia...uz len mesiac a 5 dni a idemeeee 😉

Martinka, ty tam uz o mesiac budes plavat a slnit sa. Tesim sa na teba, dufam ze to stretko tam aj zorganizujeme 😉

Mamina ma dnes potesila, vraj v nejakych novinach bola predpoved na cele leto a ze ma byt pekne horuco, najma v zahranici a ze najvacsie teplo ma byt od polovice jula az do druheho augusta. Tak snad ...budeme si drzat palce. 😉

nadulici
12. čer 2010

caute baby, chcem sa spytat na Guliverlandiu....s ako starymi detmi sa tam uz oplati ist?
a mozte mi poradit ohladne daylongu, kupujete ten baby, alebo kids?....niekde som citala, ze ten baby neobsahuje chemicke filtre, ze ci je to lepsie pre kozu, alebo ako tomu mam rozumiet?....vyberate podla veku?moja mala ma 20 mesiacov.....

livy
13. čer 2010

Holky kolik je vstup,nebo se plati za jednotlive atrakce v tom Junior Parku v Lignanu? Ma to smysl chodit tam s 2 letym ditetem,nebo je to pro vetsi??? na strankach Lignana je jen oteviraci doba.diky