Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
16. dub 2012

@petusko já se taky celý rok strašně těším a potom týden před odjezdem mám pocit, že se mi tam vůbec nechce a že zůstanu doma 😉

mart.s.
16. dub 2012

@seba1 no zase nic 😒

petusko
16. dub 2012

@seba1 nejde mi to otvorit, ale je to mozne, my mame dalej od mora, chceli sme aj bazen a vtedy je ta vzdialenost troska vacsia, ale nevadi, ved budeme mat cas sa trochu aj prechadzat 🙂
kedy idete? my 18.8. 🙂
dufam, ze tento rok to uz bude bez stresov, aj sa bojim tesit 😒

mart.s.
16. dub 2012

@seba1 píše mi to, že stránka nebyla nalezena 😒

seba1
16. dub 2012

@mart.s. no tuším to nejak blbne, skús www.lampo.it
A tam OUR LOCATION a tam potom Altanea

seba1
16. dub 2012

@petusko my máme tiež bazén, ono je to tam celé podobné komplexy, všetky majú bazény a sú tam spoločné animácie a menší lunapark, chodí tam vláčik zadarmo ako kyvadlová doprava a je tam super hypermarket Aliper pársto metrov

mart.s.
16. dub 2012

@seba1 to vypadá moc pěkně. ty už jsi tam někdy byla?

seba1
16. dub 2012

@mart.s. nie, ešte nie, ale som si o tom študovala na nete, veľa zelene, cyklotrasy a páči sa mi aj ten vláčik zadarmo, bazén, detská disko, máme tam aj záhradku...

mart.s.
16. dub 2012

@seba1 my vlastně pojedeme kolem vás, až pojedeme do Jesola do tropicaria 🙂

mart.s.
16. dub 2012

@mart.s. určitě se vám tam bude líbit

seba1
16. dub 2012

@mart.s. no to dúfam 🙂 , tak sa stavte 😉 a máš link do toho tropicaria?

mart.s.
16. dub 2012

@seba1 ještě se domluvíme. Třeba jo 🙂
www.tropicarium.it

limoncino
16. dub 2012

@janula17 tiché ako tiché... my si tiež vyberáme tichú časť Bibione, ale v Caorle sa mi zdá, že je menej vyžitia.. ale možno je to len môj subjektívny pocit, z jednodňového výletu závery robiť nemôžem, ale osobne by som tam nešla, pretože časť, kde sme sa kúpali, mala škaredý piesok... Ale ak máš malé deti je to super, voda plytká, teplá, a je tam veľmi veľa mušličiek, na Bibione taký široký výber nebol 😀 😀 😀
Ja radím Bibione srdcom, nejaké pádne dôvody prečo ísť tam a nie do Caorle ti nepredostriem...
kempy nepoznám, len z pohľadu, keď chodíme okolo, jeden kemp je medzi Spiaggiou a Sole, to je tento:
http://www.vti.it/it/content/categoriaprodotti/...
a druhý je na konci časti zbanej Pineda, ale to neporadím, pamätám si to len preto, lebo sme parkovali na parkovisku, keď sme chceli ísť loďou do Benátok a bola tam tabuľa Camp 😅

seba1
16. dub 2012

@petusko www.holidaycheck.cz tu si zadaj vaše ubytovanie a sú tu nejaké fotečky a recenzie vášho ubytka

petusko
16. dub 2012

@seba1 az sa to bojim otvorit a pozriet, ze co tam najdem... zaloha zaplatena, nechcem si kazit iluzie 😀 😀

seba1
16. dub 2012

@mart.s. nejako mi tam nie je jasný ten cenník 🙂 v taliančine som nulová 😖

seba1
16. dub 2012

@petusko je tam dobrých 86 percent spokojných zákazníkov, to je veľmi slušné, nie je prečo sa báť 😉

mart.s.
16. dub 2012

@seba1 pokud se budete s dětma nudit, tak to tropikárium fakt doporučuju. je to tam náderné. Jsou to tři samostané výstavy. Pokud půjdete na všechny, tak počítej tak se třema hodinama 😉
já se z toho zblázním. zase mi vynechávají písmenka.Předpokládám že mi nad počítačem zase náš prcek svačil rohlík

seba1
16. dub 2012

@mart.s. náš Maťko je na takéto veci úplne vysadený, len fakt neviem z toho cenníka koľko nás to vyjde a je to pre nás dosť dôležité

seba1
16. dub 2012

@mart.s. tak jesť treba 🙂

mart.s.
16. dub 2012

@seba1 Aha ceník. Záleží na kolik výstav by jste šli. Pokud na všechny, tak dítě 15 euro a dospělý 20.Pokud na dvě(Nejlepší jsou tropicarium a predators) , tak 15/10. Pokud na jednu tak10/8.
Ale počítej s tím, že pokud byste chtěli vidět vše, tak je to výlet na den. Já osobně si myslím, že ty dvě určitě stačej. A děti by z toho byly nadšený. Je to dobrý výlet, pokud se třeba zkazí počasí. Jo a děti do 3let zdarma.

seba1
16. dub 2012

@mart.s. tak keď bude zlé počasie, tak tam určite pôjdeme, díky

janula17
16. dub 2012

@limoncino dakujem ti za zhrnutie 😉

mart.s.
16. dub 2012

@seba1 nemáš zač.Pokud bys potřebovala něco přeložit, tak si řekni. V těch predators mají třeba i pětipetrového krokodýla a hromadu žraloků. V tom tropikáriu mě mimo jiné asi nejvíc zaujala místnost plná motýlů. 🙂

annika
16. dub 2012

@seba1 ahoj, ani mne to nejde....ináč na blink ja tie radšej nieeee 😉 a s deckami to zas vôbec.... 😉 pritom sa pamätám na jednú rodinku s dvoma deckami, ktoré stáli v rade pred nami v tej agentúre ten Talian im ukazoval ešte voľné apartmany, asi tri ponuky mali pred sebou, potom si vybrali jednu, zaplatili a šli sa ubytovať. 😀 😀 😀 😀 v pohode, pekne bezstresovo...no neviem, každý je iný... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
My sme mali vedľa hotelu veľkú samoobsluhu, ovocie som vyberala tiež sama, mali tam obrovský výber...aj syrov, mliečných výrobkov, mňami...cestovín omáčkov... a šampanskéééé mal za 1,59 eur!!!! 😉 😉 😉 😉 😉

seba1
16. dub 2012

@annika ja na blint nikdy, ja si vyberám zvažujem zo spústy ponúk, nie že z troch, ja si užívam aj výber dovolenky 🙂 , my máme ten Aliper blízko, že vraj ceny ako v Tescu u nás, tak som zvedavá, počula som, že vína sú tam lacné, neviem ako je to s kvalitou a cestoviny a olivový olej lacno

seba1
16. dub 2012

@annika ak myslíš ten link, dala som tam nižšie popis na ručné otvorenie na stránke

mart.s.
16. dub 2012

@seba1 italská vína jsou skvělá a i za rozumnou cenu se tam dá sehnat kvalitní víno.

petusko
16. dub 2012

@seba1 wau, tak som to preluskala a som prekvapena, aj foto vyzeraju naozaj fajn 🙂 Opat sa tesim o kusok viac 🙂 Dakujem 🙂